Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Антисептик

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
14.09.2010р.

Рідке дерево та його застосування

2

Рідке дерево незабаром зможе витіснити пластмасові вироби з повсякденного життя. На відміну від рідкого дерева пластмаса має ряд негативних факторів. Воно не розкладається і не містять в собі шкідливі для здоров'я речовини

 
04.12.2009р.

Яскрава палітра «Янтарю»

Історія заводу «Янтар» розпочалася у лютому 1944 року, коли був заснований коростенський міськпромкомбінат. Виготовляли там колодки для взуття, колеса для возів, милиці, бочки тощо.

 
27.10.2009р.

Будуй для себе, та пам’ятай про внуків

1

Деревина – один із найкращих, перевірених віками, будівельних матеріалів. Щоб споруди з цього матеріалу служили протягом якомога довшого терміну, деревина, з якої вони споруджені, потребує захисту від біологічного, атмосферного впливу та від вогню. Нині на ринку є велика кількість засобів захисту, розроблено чимало технологій їх застосування. Ми розповімо про деякі, на наш погляд, найбільш високоефективні.

 
25.08.2009р.

Сучасні методи захисту деревини

Щороку на промислових ринках індустріально розвинених країн з’являються нові матеріали для будівництва. Чимало з них з часом втрачають перспективу й про них забувають. Незмінним же матеріалом протягом всієї історії розвитку людства залишається деревина.

 
08.12.2008р.

Штучне старіння деревини: як це робиться

Євроінтер’єр житлового приміщення – це, звичайно, гарно. Правда декому він видається настільки стерильним, що аж до нудоти. Тому дехто не витримує, знаходить старе дерев'яне колесо від воза й чіпляє його на вилизану, пофарбовану “снєжкою” стіну. Одним з елементів, які часто застосовуються в стильовому оформленні інтер’єра, є балки стелі.

 
22.10.2008р.

Рідке паливо – не тільки з нафти та ріпаку, а й з дерева

Питання використання альтернативної сировини для виробництва рідкого палива для України вельми актуальнt: власної нафти у нас обмаль, а на світовому ринку вона рік у рік дорожчає. Саме тому в урядових колах активно обговорювалася проблема виробництва пального із сільськогосподарської культури – ріпаку.

 
15.09.2008р.

Лак, який вбиває бактерії

Виробник лаків і фарб з Німеччини Clou винайшов новий прозорий лак AntiBak для дерев’яних виробів, який виконує роль ефективного бактерицидного засобу. Лише один шар лаку – жодні бактерії, грибки й інші організми не пройдуть. Причому ніяких реактивів і дезінфекційних речовин із нього не виділяється.

 
08.09.2008р.

Ненаповнений клей-розплав Йоватерм 280.30 – висока якість облицювання

Клеї-розплави за неперевершені технології називають клеями майбутнього. Їхнє споживання й асортимент постійно збільшуються, а сучасне меблеве виробництво просто неможливе без використання цих клеїв. Фірма «Адгезія» понад 10 років реалізує клеї-розплави фірми «Йоват» (Німеччина).

 
15.08.2008р.

Лак для корка Aquarethane

Це – поліуретановий лак на водяній основі. Він є технічною новинкою – досконало лягає на нелаковану поверхню з корка, забезпечуючи еластичність покриття, стійкий до зміни вологи та температури (тому його добре застосовувати у вологих приміщеннях), легкий у догляді, має великий термін експлуатації.

 
28.07.2008р.

Arch Timber Protection – нове ім`я на українському ринку антисептиків

Британська корпорація Arch Timber Protection була створена в 1917 році. Ось вже понад 85 років компанія пропонує своїм клієнтам по всьому світу найпередовіші продукти та технології для захисної обробки деревини: антисептики, консерванти, антипірени. З 2005 року Arch Timber Protection постачає свою продукцію і до України.

 
18.07.2008р.

Гранули з деревини ПЕЛЕТИ – паливо майбутнього

Гранули з деревини - ПЕЛЕТИ - розглядають у Європі, як „паливо майбутнього” або „паливо з впевненістю у майбутньому”. Що таке ПЕЛЕТИ? Чим зумовлений такий інтерес до цього виду палива?

 
02.07.2008р.

Явір – абориген Карпат

Явір походить з родини кленів, яких нараховується 157 видів (за М.А. Кохно). Його повна назва – клен псевдоплатановий (Acer pseudoplatanus), або білий. Стрункий високий красень, що досягає 30-40 м висоти. Але найвищий з кленів – цукровий, лист якого є національним символом Канади.

 
31.05.2008р.

Современное оборудование для переработки древесных отходов

1

Производство биотоплива (пеллет, брикетов) из опилок, щепы, стружки и т.д. решает проблему деревообрабатывающих предприятий – утилизацию отходов, а также биотопливо является возобновляемым экологически нейтральным источником энергии, т.к. выбросы СО2 при его сгорании равны тому объему СО2, который поглощает растение в процессе роста.

 
16.05.2008р.

Фарби, даровані природою

Кажуть, що екологію псує хімія. Даруйте, хімія тут ні дочого. Винувата людина, яка з потребою та й без потреби так «нахімічила», що життя стало моторошним. Тепер залишається єдиний вихід – повертатися до природи. Нині, як ніколи, зростає інтерес до екологічно безпечних матеріалів, в тому числі, до лак-фарбових, без яких не обходиться деревообробна та меблева галузі.

 
14.05.2008р.

Упакування на машині від HugoBeck

Нині необхідність упакування будь-якої продукції визнана усіма. Це не тільки покращує зовнішній вигляд продукту, а й забезпечує його захист під час транспортування. Для упакування продукції з деревини розроблено багато спеціальних пакувальних машин.

 
14.05.2008р.

Личківка для меблів: матеріали, технологія, обладнання

Технологічний процес підготовлення личківок із струганого шпону залежить від виду матеріалу, розмірів основи та смуг (ділянок) шпона, і включає такі операції: зберігання; досушування (кондиціювання)...

 
14.05.2008р.

Клеї JOWAPUR для мембранного пресування – гарантія високої якостіКлеї

Мембранне пресування дедалі більше поширюється в технології меблевого виробництва. І фірма «Адгезія», яка є офіційним представником німецької фірми JOWAT в Україні, рекомендує три типи клею цього виробника: двокомпонентний “Йовапур” 151.10 із затверджувачем 195.40, однокомпонентний “Йовапур” 150.07 і новинку – однокомпонентний клей “Йовапур” 150.50.

 
20.03.2008р.

Абразив для лаків

Обробка лакового покриття вимагає високої якості абразивного інструменту. Нові абразивні стрічки для обробки лакових покриттів створила фірма Klingspor.

 
18.03.2008р.

Кабіни для фарбування

Нині для створення опоряджувальних або, як кажуть виробничники, малярних цехів пропонується різноманітне устаткування. Один із елементів ділянки опорядження методом розпилення – витяжні шафи (або камери). Їх використання дозволяє підвищити якість опорядження і усунути вплив шкідливих речовин на людину і навколишнє середовище. Для всіх випадків, залежно від об’єму і виду розпилюваного матеріалу, тривалості використання камер, вимог з охорони навколишнього середовища, робочих затрат можна підібрати відповідну камеру з фронтальною системою всмоктування з мокрою фільтрацією, яка забезпечує осадження твердих частинок. Виробником таких фарбувальних кабін та камер в Україні є фірма “Горлуш Ко”.

 
28.01.2008р.

Пиломатеріали: захистити, щоб зберегти

Як зберегти пиломатеріали, що зробити для того, щоб вони не втратили початкової якості на своєму шляху до споживача. Особливо актуальним це питання є для експортерів деревини.

 
вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua