Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Багатопил

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Рубрикатор
Рубрикатор
Пошук
Пошук
1 2 3 4 ... 15  
15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010

1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

 
29.03.2010р.

VISION-inline для виробництва фасадів

Німецька компанія REICHENBACHERє однією із провідних світових компаній з виготовлення оброблювальних центрів. На обладнанні цієї фірми можна виробляти деталі меблевих виробів, вікна, двері, сходи і навіть дерев’яні скульптури. Про якість обладнання свідчить те, що його використовують у виготовленні елементів інтер’єру салону таких легендарних марок автомобілів, як Bentley, Rolls-Royce, Jaguar, Porsche, BMV і Mercedes.

 
26.03.2010р.

Аспірація на виробництві: практичні рекомендації

1

Не буду приховувати, спочатку мав на меті написати рекламну статтю. Але, по-перше, стружкопорохотяги групи компаній «ГОРЛУШ КО» відомі і добре себе зарекомендували й без маркетингових хитрощів переважно завдяки багаторічній сумлінній роботі підприємства). А по-друге, на цю тему останнім часом з'явилося багато публікацій у стилі «що бачу, те співаю».

 
25.03.2010р.

Точимо, ріжемо і гостримо разом з ПФ «Поліс»

«Поліс» – відома верстатоторговельна приватна фірма, яка є офіційним представником заводів-виробників деревообробного обладнання та інструменту. В цій компанії можна придбати верстати та інструмент провідних українських виробників, а також італійських компаній Socomec і Dario.

 
19.03.2010р.

Серія LT70

Продовжуємо ознайомлювати читачів із горизонтальними розпилювальними верстатами компанії Wood-Mizer

 
09.03.2010р.

Разработана энергоэффэктивная технология получения...

Импеллерные мельницы, производства машиностроительного предприятия «ТЕХПРИБОР» г. Щекино, позволяют получать древесную муку D90 < 10 мкм с расходом энергии всего 300 кВт*ч на тонну, это в 3.5- 4 раза меньше энергорасхода используемых в настоящее время молотковых мельниц.

 
05.03.2010р.

Новинки лідера

Стаття присвячена технологічним новинкам, запропонованим на ринку групою Leitz. У публікації йдеться про розроблену фірмою спеціальну технологію, що потішить, передусім, виробників вікон.

 
03.03.2010р.

Багатофункціональний центр UniWin для виготовлення вікон та дверей

Усі операції необхідні для виробництва вікон та дверей будь-якого типу і формату, виконує обробний центр UniWin італійської групи Biesse.

 
15.02.2010р.

Фрезерування торця плити – запорука якісного крайколичкування

Личкування торців деталей меблевих виробів – операція, від виконання якої залежить зовнішній вигляд продукції, а значить і її конкурентоспроможність. Забезпечити високу якість процесу крайколичкування – не таке вже й легке завдання. Заготовка в крайколичкувальному верстаті рухається із швидкістю 20 м/хв. і більше, а також піддається нагріванню, пресуванню і механічній обробці. При усьому цьому ще й відбувається копіювання поверхні заготовки, яке потребує високої точності.

 
05.02.2010р.

Круг з квадрата

При розкрої пиломатеріалів отримують заготовки прямокутного поперечного перерізу, але для виробництва меблевих виробів використовують й інші форми перерізу, наприклад круг. Найбільше такі заготовки використовують для виготовлення крісел. Для одержання заготовок круглого поперечного перерізу використовують токарні або круглопалкові верстати. Останні набагато продуктивніші й забезпечують кращу точність.

 
29.01.2010р.

Эффективное точечное склеивание при помощи ВЧ-АППАРАТ «KVIK» типа...

Предлагаем Вашему вниманию ВЧ-АППАРАТ «KVIK» типа T.1500

 
26.01.2010р.

Котли, які працюють на пелетах

На фоні постійного подорожання енергоносіїв дедалі актуальнішою стає проблема пошуку нових, дешевших, джерел енергії. Одним із таких джерел є пелети – деревні гранули, які виготовляють із подрібнених деревних відходів шляхом їхнього пресування. Пелети мають циліндричну форму діаметром 4–10 мм і довжиною 20–50 мм.

 
25.01.2010р.

Подрібнювачі, що не бояться жодних відходів

Якщо раніше відходи деревообробки майже не використовували, то нині ринок їх перероблення стрімко розвивається. Невід’ємна складова цього процесу – установки для подрібнення деревини, які використовують на великих лісопильних підприємствах та лісосіках, а також під час будівництва доріг, лінії електропередач – у різних галузях промисловості.

 
20.01.2010р.

Абразивні матеріали

Широкого розповсюдження набули шліфувальні матеріали на текстильній основі. Розрізнюють чотири основних види текстильних основ: синтетична (умовне позначення Y), бавовняна щільна тканина (Х), бавовняна еластична тканина (J), бавовняна тканина підвищеної еластичності (F).

 
12.01.2010р.

Обладнання з ЧПК для обробки матеріалів з деревини

Високопродуктивний верстат професійної серії BTS-2112 призначений для розкроювання і гравірування листових матеріалів. Його також можна використовувати для широкоформатної 3D-обробки, високомистецького різьблення по деревині, для вакуум-формування, виготовлення майстрів-форм для лиття металу.

 
23.12.2009р.

Подрібнювачі для пелетних виробництв

На замовлення шведського енергетичного підприємства інженери компанії Kloeckner упродовж року розробляли великогабаритні установки з барабанними дробарками для виготовлення дрібнодисперсної тріски – особливого виду деревинної тріски, із якої значно простіше виготовляти пелети, які стають популярнішим енергоносієм.

 
22.12.2009р.

WINTERSTEIGER: „Тонкий пропил – це наш світ”

Акціонерному товариству із головним офісом в австрійському місті Ріді загалом належить 16 підприємств, два найновіших нещодавно було відкрито в Росії та Бразилії. Продукція компанії надходить до 130 країн світу через торговельну мережу, що нараховує 60 представництв, внаслідок чого частка експорту в загальному обсязі виготовленої продукції у фірмі WINTERSTEIGER становить близько 88%.

 
22.12.2009р.

Личкування: деякі аспекти процесу

Сучасна технологія передбачає здійснення процесу личкування крайок меблевих щитів у такій послідовності. Спочатку виконується форматна обробка для отримання заготовок потрібної ширини. При потребі крайки профілюють, потім щитові заготовки подають на операцію секції приклеювання личкувального матеріалу.

 
21.12.2009р.

Еволюція MORBIDELLI AUTHOR X5

Високі показники п’ятиосьового обробного центру

 
18.12.2009р.

Професійна система витяжки EURO-SET від GESCHA

Для опоряджувальних робіт аспіраційні системи – атрибут незамінний. Однак для того, щоб отримати відповідну якість оброблюваних поверхонь, насамперед, слід звернути увагу на технологічний процес опорядження. Необхідно постійно контролювати процес токсичного туманоутворення і слідкувати за справністю витяжної системи.

 
1 2 3 4 ... 15  
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua