Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Двері

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
25.07.2008р.

Ще один крок у майбутнє: європейський інструмент для верстатів із ЧПК

Прагнення удосконалювати умови праці за рахунок автоматизації етапів роботи привело нас до використання комп'ютерів у будь-яких галузях своєї діяльності. Це стосується і деревообробки. Використання верстатів з ЧПК в деревообробці – ще один крок до поліпшення якості обробки й оптимізації виробництва.

 
02.07.2008р.

Успіх програмного продукту

ТопСолід’Вуд – це перший інтегрований СіЕйДі/СіЕйЕм програмний продукт для деревообробної галузі, що дозволяє постійне використання дизайнерських даних у плануванні виробництва. Такий підхід допомагає уникати потенційних помилок і скоротити цикли від дизайну до створення прототипу.

 
07.11.2007р.

Програмні продукти “Базис”

У статті розповідається про “Базис-Конструктор-Мебельник” - це комплекс модулів, який покликаний при повному його використанні допомогти у вирішенні практично всіх завдань меблевого виробництва: створити з панелей моделі виробів будь-якої складності з кріпленням і крайкою; розрахувати їхню вартість з урахуванням матеріалу і робіт; оперативно підготувати комплект креслень, специфікацій і таблиць операцій для цеху; скласти карти розкрою матеріалу; одержати список необхідного для виконання замовлення матеріалу; передати його на склад, з'ясувати наявність, одержати заявку на закупівлю відсутнього матеріалу, показати замовнику його замовлення в об’ємі і кольорі.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua