Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Виставка

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
04.11.2008р.

„Базис” – програма, яка допомагає меблевикам

Будь-яке виробництво, у тому числі й виробництво меблів, має свою структуру, яка складається з взаємодіючих підрозділів. По суті, ця взаємодія полягає в обміні тією чи іншою інформацією між учасниками виробничого процесу. При цьому ефективність виробництва безпосередньо залежить від кількості і якості цих інформаційних потоків.

 
02.07.2008р.

Успіх програмного продукту

ТопСолід’Вуд – це перший інтегрований СіЕйДі/СіЕйЕм програмний продукт для деревообробної галузі, що дозволяє постійне використання дизайнерських даних у плануванні виробництва. Такий підхід допомагає уникати потенційних помилок і скоротити цикли від дизайну до створення прототипу.

 
19.05.2008р.

Навіщо bCAD мебляру

Якось на московській виставці довелось ознайомитись із системою проектування і підготовки до виробництва меблів “bCAD для Мебельщика”. Цей інструмент для дизайнерського проектування і конструювання розробила новосибірська компанія “ПроПро Група”, яка займається розробкою автоматизованих систем керування меблевим виробництвом.

 
19.05.2008р.

Якість підтверджена досвідом

Широкий вибір одно- і багатоповерхових пресів пропонує австрійська фірма Paul Ott, що виготовляє їх вже понад 70 років. Дане обладнання використовується для личкування пластей щитових деталей. Фірма також постачає преси прохідного типу, спеціальні преси, високопродуктивні автоматичні лінії для личкування меблевих фасадів, дверей.

 
17.05.2008р.

Віконні рами з-під кутового центру

Жорстка конкуренція в секторі дерев'яних віконних рам вимагає від виробника оснащення виробництва новим, сучасним обладнанням. Нині, через відсутність великих муніципальних замовлень, виготовлення віконних блоків перемістилося в зону індивідуального будівництва.

 
07.05.2008р.

Класифікація та конструкції меблевих стяжок

Меблеві вироби складаються з окремих деталей, складальних одиниць і вузлів (груп), з'єднаних між собою різними способами. До деталей належать бруски різної форми, розкладки, планки, дошки і щити.

 
07.11.2007р.

Програмні продукти “Базис”

У статті розповідається про “Базис-Конструктор-Мебельник” - це комплекс модулів, який покликаний при повному його використанні допомогти у вирішенні практично всіх завдань меблевого виробництва: створити з панелей моделі виробів будь-якої складності з кріпленням і крайкою; розрахувати їхню вартість з урахуванням матеріалу і робіт; оперативно підготувати комплект креслень, специфікацій і таблиць операцій для цеху; скласти карти розкрою матеріалу; одержати список необхідного для виконання замовлення матеріалу; передати його на склад, з'ясувати наявність, одержати заявку на закупівлю відсутнього матеріалу, показати замовнику його замовлення в об’ємі і кольорі.

 
07.11.2007р.

Час і гроші люблять ощадливих. Комп’ютерні системи проектування вікон, дверей, корпусних...

Уявити нині робочий стіл без комп’ютера та використання, залежно від сфери діяльності, розмаїтих комп’ютерних програм якось вже незвично. Більше того, створюючи інтелектуальні продукти, людина натомість сама стає їх заручником. Прикладів чимало. Добре це чи погано? Запитання риторичне. Фактом залишається те, що світ рухається в напрямі вдосконалень інтелектуальних технологій, які, з одного боку, «відбирають» робочі місця, а з іншого – полегшують та заощаджують час на виконання тих чи інших завдань.
 

 
07.11.2007р.

Гнучке виробництво для меблевих підприємств

Економія часу, матеріальних і людських ресурсів є актуальним завданням для будь-якого сучасного виробництва. Для вирішення цих завдань група SCM пропонує меблярам свою останню розробку – інтегровану систему NET LINE.

 
07.11.2007р.

Тривимірне зображення - легко і швидко!

У статті розповідається про спеціалізований програмний комплекс Woody, який використовується для проектування корпусних меблів, розсувних систем і шаф-купе.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua