Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Виставка

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
02.07.2008р.

Успіх програмного продукту

ТопСолід’Вуд – це перший інтегрований СіЕйДі/СіЕйЕм програмний продукт для деревообробної галузі, що дозволяє постійне використання дизайнерських даних у плануванні виробництва. Такий підхід допомагає уникати потенційних помилок і скоротити цикли від дизайну до створення прототипу.

 
03.06.2008р.

Вітражі для меблів

Компанія CMS – найбільший у світі виробник обробних фрезерних центрів з числовим програмним керуванням для обробки скла і каменю, які застосовуються, зокрема, у меблевому виробництві.

 
07.05.2008р.

Класифікація та конструкції меблевих стяжок

Меблеві вироби складаються з окремих деталей, складальних одиниць і вузлів (груп), з'єднаних між собою різними способами. До деталей належать бруски різної форми, розкладки, планки, дошки і щити.

 
07.11.2007р.

Час і гроші люблять ощадливих. Комп’ютерні системи проектування вікон, дверей, корпусних...

Уявити нині робочий стіл без комп’ютера та використання, залежно від сфери діяльності, розмаїтих комп’ютерних програм якось вже незвично. Більше того, створюючи інтелектуальні продукти, людина натомість сама стає їх заручником. Прикладів чимало. Добре це чи погано? Запитання риторичне. Фактом залишається те, що світ рухається в напрямі вдосконалень інтелектуальних технологій, які, з одного боку, «відбирають» робочі місця, а з іншого – полегшують та заощаджують час на виконання тих чи інших завдань.
 

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua