Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Двері

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
24.09.2010р.

Що таке електронний облік лісоматеріалів ?

Як відомо Українське лісове господарство в найближчому майбутньому, повинно перейти на електронний облік деревини.Ця стаття розкаже вам, що таке електронний облік, і які технології в ньому будуть використовуватися

 
19.08.2008р.

Нові прилади для моніторингу лісів

Інформацію в лісі можна збирати різними способами: за допомогою механічних приладів, паперових записів та електронних пристроїв, комп’ютерів. Інша річ, що вчасність та достовірність інформації, що надходить до лісівника (чи іншої особи, яка проводить інвентаризацію), залежатиме саме від обраного способу.

 
25.07.2008р.

Ще один крок у майбутнє: європейський інструмент для верстатів із ЧПК

Прагнення удосконалювати умови праці за рахунок автоматизації етапів роботи привело нас до використання комп'ютерів у будь-яких галузях своєї діяльності. Це стосується і деревообробки. Використання верстатів з ЧПК в деревообробці – ще один крок до поліпшення якості обробки й оптимізації виробництва.

 
02.07.2008р.

Явір – абориген Карпат

Явір походить з родини кленів, яких нараховується 157 видів (за М.А. Кохно). Його повна назва – клен псевдоплатановий (Acer pseudoplatanus), або білий. Стрункий високий красень, що досягає 30-40 м висоти. Але найвищий з кленів – цукровий, лист якого є національним символом Канади.

 
02.07.2008р.

Успіх програмного продукту

ТопСолід’Вуд – це перший інтегрований СіЕйДі/СіЕйЕм програмний продукт для деревообробної галузі, що дозволяє постійне використання дизайнерських даних у плануванні виробництва. Такий підхід допомагає уникати потенційних помилок і скоротити цикли від дизайну до створення прототипу.

 
03.06.2008р.

Вітражі для меблів

Компанія CMS – найбільший у світі виробник обробних фрезерних центрів з числовим програмним керуванням для обробки скла і каменю, які застосовуються, зокрема, у меблевому виробництві.

 
19.05.2008р.

Навіщо bCAD мебляру

Якось на московській виставці довелось ознайомитись із системою проектування і підготовки до виробництва меблів “bCAD для Мебельщика”. Цей інструмент для дизайнерського проектування і конструювання розробила новосибірська компанія “ПроПро Група”, яка займається розробкою автоматизованих систем керування меблевим виробництвом.

 
19.05.2008р.

Якість підтверджена досвідом

Широкий вибір одно- і багатоповерхових пресів пропонує австрійська фірма Paul Ott, що виготовляє їх вже понад 70 років. Дане обладнання використовується для личкування пластей щитових деталей. Фірма також постачає преси прохідного типу, спеціальні преси, високопродуктивні автоматичні лінії для личкування меблевих фасадів, дверей.

 
07.11.2007р.

Комп’ютер, що будує

На спеціалізованій виставці з дерев’яного будинкобудування в Москві ми мали змогу ознайомитись з програмним забезпеченням cadwork для будівництва з використанням дерев’яних конструкцій. Крім будівництва будинків, cadwork застосовують для проектування виставкового комплекса “Експо” в Ганновері, найбільший в світі дерев’яного атракціон “Руська гірка” в Гайд-Парку в Солтау тощо.

 
05.11.2007р.

Комп’ютерні технології і лісова галузь

Лісовпорядкування та лісогосподарське виробництво не стоїть на місці, а йде в ногу з розвитком новітніх технологій електронного забезпечення. Останнім часом активно обговорюється, зокрема, стан розвитку геоінформаційних систем (ГІС-технологій) в лісовій галузі України, якими займаються ВО “Укрдержліспроект” і УкрНДІЛГА.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua