Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
ДВП

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
22.10.2008р.

Дерево як пластик, пластик як дерево

Композит деревопластик, скорочено WPC (Wood-PlasticComposites), є новою технологією для Європи на відміну від США, Канади та Японії, на ринках котрих вона вже зайняла свою нішу і цінується як виробниками, так і споживачами. У 2003 році в США було виготовлено 400 тис. тонн продукції з WPC, тоді як в Європі – трохи більше 20 тис. тонн.

 
16.09.2008р.

Sementol Kaowa – фарба «під дерево»

3

SementolKaowa – фарба, що повністю імітує колір і зовнішній вигляд дерева, призначена для фарбування зовнішніх та внутрішніх поверхонь. Вона може застосовуватися до будь-яких непористих поверхонь: пофарбованих чи лакованих дерев'яних, металевих, пластикових, плитки тощо.

 
08.09.2008р.

Товсті плити також окантовують

Зміни в дизайні меблів вплинули на технологію їх виробництва. Коли раніше переважала ДСП товщиною 16-19 мм, то нині більше використовуються деталі з широкими поперечними перерізами. Для нових матеріалів група ІМА розробила нові технології.

 
29.08.2008р.

Ринок шпону в Україні

Шановний читачу! Ввласними досвідом у цій статті щодо успішного використання шпону ділиться директор ТОВ “БАЙКАЛ трейд” Яценко С. О.

 
22.08.2008р.

Паливні гранули – гроші з відходів

1

Виробництво паливних гранул (пелет) з відходів деревообробки і сільського господарства для виробництва теплової енергії щорічно зростає. Пелети є реальною альтернативою вугіллю, газу та нафті. Технологія виробництва такої продукції є доволі новою. Цією темою цікавляться і українські підприємці. Великий інтерес реально підтвердився на семінарі „Біопаливо: ринок і перспективи розвитку.

 
31.07.2008р.

AlpoPostform – гарно і практично

AlpoPostform – це постформінг, виготовлений компанією „Альпо”. На ринку України постформінг є досить відомим продуктом. Поняття постформінг включає кілька груп товарів, які можуть доповнювати та за потреби заміняти одна одну.

 
29.07.2008р.

Неймовірний успіх нових клеїльних пресів Dimter

Прохідні клеїльні преси моделі Dimter ProfiPress L 2500 HF, які недавно появилися на ринку, користуються винятковим попитом. Мова йде про сучасні надійні установки, які забезпечують високу рентабельність при виготовленні щитових заготовок навіть малими партіями. Високопродуктивна і гнучка технологія пресування із застосуванням струмів високої частоти (СВЧ) для затвердіння клею дуже популярна нині при виготовленні клеєних щитів з масиву.

 
21.07.2008р.

Дешеве тепло - не проблема

Скільки існує деревообробка, стільки існують й відходи деревини у вигляді кори, тирси, стружки, кускових відходів, які необхідно утилізувати. Паралельно зі стрімким зростанням обсяг деревообробки неухильно зростають вимоги до чистоти обробки деталей та виробів, що призводить до збільшення відходів, утилізація яких стала проблемою не тільки екологічною, а й економічною.

 
18.07.2008р.

Гранули з деревини ПЕЛЕТИ – паливо майбутнього

Гранули з деревини - ПЕЛЕТИ - розглядають у Європі, як „паливо майбутнього” або „паливо з впевненістю у майбутньому”. Що таке ПЕЛЕТИ? Чим зумовлений такий інтерес до цього виду палива?

 
18.07.2008р.

Блискуче майбутнє ваших поверхонь від фірми «УКРАБРАЗИВ»

Нині деревообробка є однією із галузей української промисловості, яка швидко розвивається. При виготовленні меблів процес шліфування є одним з найважливіших етапів, що впливає на якість і естетику виробів. Фірма „УКРАБРАЗИВ” пропонує нову якість обробки будь-яких поверхонь з натурального дерева, фанери, ДСП, плит, МДФ тощо.

 
15.07.2008р.

Економічна сушарка для волокон

У виробництві ДВП на сушіння деревних волокон припадає витрата найбільшої кількості енергії. Schenkmannpiel-Engineering-GmbH 1996 р. розпочав пошук шляхів скорочення енергозатрат на цей процес, використовуючи замкнутий цикл гарячого пару. Мета – сконструювати екологічну сушарку без вихлопних газів, повертаючи сушильний агент і не ризикуючи при цьому втратити надійність.

 
10.07.2008р.

Ринок MDF

MDF (Medium Density Fiberboard) – деревноволокнисті плити середньої густини, які виготовляються із дуже малих деревних волокон, оброблених синтетичними зв’язуючими речовинами і сформовані у вигляді килиму з наступним гарячим пресуванням (густина 700-870 кг/м3) і шліфуванням.

 
10.07.2008р.

Личкування меблевих плит і фасадів клеями

У більшості процесів меблевого виробництва застосовують клеї.Неоднаковість склеюваних матеріалів, устаткування і технологічних прийомів склеюванняобумовлюють низку специфічних вимог, які ніяк не можна поєднати в одному клеї.

 
02.07.2008р.

Явір – абориген Карпат

Явір походить з родини кленів, яких нараховується 157 видів (за М.А. Кохно). Його повна назва – клен псевдоплатановий (Acer pseudoplatanus), або білий. Стрункий високий красень, що досягає 30-40 м висоти. Але найвищий з кленів – цукровий, лист якого є національним символом Канади.

 
06.06.2008р.

Производство щита на прессах ORMA MACCHINE

Как показывает практика, производство мебельной заготовки – клееного щита – дело весьма выгодное. Дело не только в том, что, пережив вал спроса на дешевую мебель из ДСП, отечественный рынок все больше поворачивается в сторону качественной мебели из массива, но и в том, что мебельный щит пользуется большим спросом на рынках Германии, Италии, Швеции и других стран Европы, а также Северной Америки.

 
04.06.2008р.

Отримання деревинних матеріалів екструзією

Щораз більшого поширення в меблевому виробництві та будівництві набувають порожнисті профілі та панелі, виготовлені методом екструзії.

 
04.06.2008р.

Компактна машина з великими можливостями

Фірма Universal Finishihg Systems запропонувала компактну машину Uni-Sand для процесів шліфування і видалення заусенець з профільованого масиву або МДФ. Головна перевага Uni-Sand перед попередниками – ціна, а також можливість скоротити час налаштування на різні профілі, вища ефективність. Алюмінієва рама машини дозволяє переносити її з місця на місце по території підприємства без великих труднощів.

 
02.06.2008р.

Аналіз вимог нормативних документів на шпон, фанерну продукцію

В останні роки прийнято ряд нових нормативних документів на шпон струганий, лущений, фанерну продукцію та сировину для їх виготовлення. Дотримання вимог державних нормативних документів дозволить контролювати питання раціонального використання цінних порід деревини з врахуванням породного і якісного складу сировини для виготовлення струганого шпону...

 
31.05.2008р.

Плита, якої в Україні ще не робили!

На підприємстві «Уніплит» модернізовано цех з випуску унікальної продукції – фарбованої ДВП.Ситуація з товарним виробництвом в Україні міняється на очах – здавалося, ще вчора ми жили в епоху тотального дефіциту, мордуючись проблемою, де “дістати” необхідну нам річ.

 
31.05.2008р.

Современное оборудование для переработки древесных отходов

1

Производство биотоплива (пеллет, брикетов) из опилок, щепы, стружки и т.д. решает проблему деревообрабатывающих предприятий – утилизацию отходов, а также биотопливо является возобновляемым экологически нейтральным источником энергии, т.к. выбросы СО2 при его сгорании равны тому объему СО2, который поглощает растение в процессе роста.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua