Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
ДВП

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
28.05.2008р.

Ниткою протягнув і – сорочка готова

Метод зшивання шпону за допомогою клейової нитки залишається одним із найрозповсюдженіших. Та й вартість машин для виконання цієї операції, зокрема методом “зигзаг”, доволі доступна. Цілу серію машин, розрахованих на будь-якого покупця і спроможних задовільнити майже весь спектр можливих потреб, випускає добре відома фірма “Купер”. Так, для підприємств з невеликим обсягом роботи зі шпоном пропонується настільний верстат Kuper FW/MINI 630T.

 
28.05.2008р.

Особенности производства Оргалита

В 21 веке на строительном рынке предоставлен большой выбор изделий изготовленных из отходов древесно-стружечного производства. С помощью современных технологий изделия из вторсырья практически неотличимы от изделий которые изготовлены из дерева, а зачастую лучше их по некоторым параметрам.

 
19.05.2008р.

Навіщо bCAD мебляру

Якось на московській виставці довелось ознайомитись із системою проектування і підготовки до виробництва меблів “bCAD для Мебельщика”. Цей інструмент для дизайнерського проектування і конструювання розробила новосибірська компанія “ПроПро Група”, яка займається розробкою автоматизованих систем керування меблевим виробництвом.

 
19.05.2008р.

Якість підтверджена досвідом

Широкий вибір одно- і багатоповерхових пресів пропонує австрійська фірма Paul Ott, що виготовляє їх вже понад 70 років. Дане обладнання використовується для личкування пластей щитових деталей. Фірма також постачає преси прохідного типу, спеціальні преси, високопродуктивні автоматичні лінії для личкування меблевих фасадів, дверей.

 
15.05.2008р.

LVL, або шпонові балки

На ринку деревинних матеріалів з’являються щораз нові вироби. Одним з перспективних вважаються шпонові балки (LVL). По-перше, сировиною для них слугує тонкомірна деревина та деревина молодих лісонасаджень. По-друге, балки та плити з тонкомірної деревини можуть вироблятися будь-якої довжини та ширини.

 
14.05.2008р.

Личківка для меблів: матеріали, технологія, обладнання

Технологічний процес підготовлення личківок із струганого шпону залежить від виду матеріалу, розмірів основи та смуг (ділянок) шпона, і включає такі операції: зберігання; досушування (кондиціювання)...

 
08.04.2008р.

Интернет-анализ спроса на шпон

Анализ проведен компанией “Байкал”, специализирующейся на поставках различных видов шпона и предназначен для специалистов, работающих в области производства и поставок шпона, а также компаний использующих шпон в своем производстве.

 
19.03.2008р.

Екструзійна плита – наповнювач для дверей

Екструзійні плити займають певне місце серед деревинних плитних матеріалів. Мова йде про деревостружкові плити неперервного пресування, так звані екструзійні деревостружкові плити. Найширше застосування вони знайшли при виробництві дверей яко їхній наповнювач.

 
29.02.2008р.

LVL або шпонові балки

На ринку деревинних матеріалів з’являються щораз нові вироби. Одним з перспективних вважаються шпонові балки (LVL). По-перше, сировиною для них слугує тонкомірна деревина і деревина молодих лісонасаджень. По-друге, балки і плити з тонкомірної деревини можна виробляти будь-якої довжини і ширини. По-третє, де б не застосовувались шпонові балки (конструкційні несучі елементи, сходи, віконні рами тощо), вони завжди міцніші за пиломатеріали.

 
26.02.2008р.

Личківка для меблів: матеріали, технологія, обладнання

Технологічний процес підготовлення личківок зі струганого шпону залежить від виду матеріалу, розмірів основи і смуг (ділянок) шпона, і складається з таких операцій: зберігання; досушування (кондиціювання); підбір кнолей за кольором і кількістю; розмітка кнолей; розкрій (поперечний і поздовжній); вирівнювання крайок; підбір ділянок за кольором і текстурою; склеювання ділянок у личківки необхідних розмірів; закріплення торців.

 
28.01.2008р.

Нові можливості для меблярства та столярки – дубльований шпон

Якісні погонажні вироби, личковані натуральним матеріалом, завойовують щораз більший ринок. Люди просто втомились від штучних матеріалів і готові витратитися на якіснішу і дорожчу продукцію. Збільшенню попиту також сприяє будівельний бум

 
26.01.2008р.

MDF. Нотатки для споживача

MDF – ще недавно новий в Україні матеріал – все більше використовується для виробництва столярних та меблевих виробів. Використовуючи даний матеріал, споживач не завжди обізнаний з технологією його виготовлення та властивостями, що є визначальним для експлуатаційних характеристик готового виробу з елементами MDF.

 
07.11.2007р.

Синтетичні личкувальні матеріали у виробництвi меблів

У статті розповідається про Полімерні облицювальні матеріали на основі полівінілхлоридної смоли, поліпропілену, АБС (потрійного співполімеру бутадієну, стиролу і акрилонітрилу), поліестру та інших.

 
07.11.2007р.

Клеєний брус та щит. Як це робиться?

Які ж основні технологічні етапи виготовлення клеєних бруса та щита? І який мінімальний набір обладнання, необхідного для їхнього виробництва? На ці питання намагається відповісти дана стаття.

 
07.11.2007р.

Стільникова плита Eurolight від компанії Egger

Група Egger– один з трьох європейських гігантів в галузі виробництва ДСП та продуктів їх обробки і займає 11% ринку. Компанії групи Egger випускають 5,2 мільйона квадратних метрів продукції на рікю У статті йде мова про стільникову плиту Eurolight, особливості її розкрою, обробки торців, личкування шпоном та інше.

 
07.11.2007р.

Корпусні меблі починаються з розкрою плит

У статті розповідається про основні типи верстатів, які використовуються для розкрою плит, а саме верстати з рухомою кареткою, вертикальні верстати, пилкові центри, а також про допоміжне обладнання та технічне обслуговування.

 
07.11.2007р.

Похідні плитні матеріали у столярно-меблевому виробництві

У статті розповідається про плитні конструкційні матеріали постформінґ , софтформінґ, кронофлор, полфлор, їх характеристики та сфери застосування.

 
07.11.2007р.

Деревостружкові плити з подрібнених старих меблів

У статті розповідається про досвід фірми Nolte у виготовленні ДСП з старих меблів, особливості їх складування та сушіння, формквання і пресування.

 
07.11.2007р.

Стан виробництва плитної продукції в Україні

1

За останні роки в Україні спостерігається стале збільшення випуску продукції деревообробної промисловості. В цьому сенсі не стало винятком і виробництво плит та фанери.

 
07.11.2007р.

МДФ-профіль – що це?

Пропонуємо поговорити на досить цікаву для більшості меблярів тему – МДФ-профіль. Цей продукт на світовому ринку доволі новий, а відтак і не дуже відомий. Фактично, він настільки новий, що його ще навіть називають по-різному – рамковий, меблевий, декоративний або фасадний профіль.
 

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua