Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Антисептик

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
19.02.2018р.

Реставрація дерев’яних крісел: легко і швидко

4

Дедалі частіше вашу увагу привертають пошарпані життям стільці у вітальні? Коли приходять гості – стає ніяково, адже вони теж помітять подряпані ніжки, потертості. У таких випадках даєш собі слово неодмінно замінити старі стільціна нові й сучасні.

 
14.09.2010р.

Рідке дерево та його застосування

2

Рідке дерево незабаром зможе витіснити пластмасові вироби з повсякденного життя. На відміну від рідкого дерева пластмаса має ряд негативних факторів. Воно не розкладається і не містять в собі шкідливі для здоров'я речовини

 
29.01.2010р.

Эффективное точечное склеивание при помощи ВЧ-АППАРАТ «KVIK» типа...

Предлагаем Вашему вниманию ВЧ-АППАРАТ «KVIK» типа T.1500

 
11.01.2010р.

"ТЕХВУД" – лакофарбова продукція високої якості

Фірма „ТЕХВУД” як офіційний представник італійського концерну SIVAMв Україні завжди готова запропонувати своїм споживачам високоякісну лакофарбову продукцію для опорядження деревини.

 
04.12.2009р.

Яскрава палітра «Янтарю»

Історія заводу «Янтар» розпочалася у лютому 1944 року, коли був заснований коростенський міськпромкомбінат. Виготовляли там колодки для взуття, колеса для возів, милиці, бочки тощо.

 
16.11.2009р.

Поліефірні ЛФМ

Слово «лак» індостанського походження й у перекладі означає «сто тисяч». Імовірно, це пов'язано з одержанням у давні часи одного з лаків шелаку шляхом очищення смолистих виділень комах, що паразитують у величезних кількостях на деяких видах тропічних дерев, які ростуть в Індії та Таїланді. Згодом цей термін поширили на інші види смол, що дають блиск поверхні.

 
27.10.2009р.

Будуй для себе, та пам’ятай про внуків

1

Деревина – один із найкращих, перевірених віками, будівельних матеріалів. Щоб споруди з цього матеріалу служили протягом якомога довшого терміну, деревина, з якої вони споруджені, потребує захисту від біологічного, атмосферного впливу та від вогню. Нині на ринку є велика кількість засобів захисту, розроблено чимало технологій їх застосування. Ми розповімо про деякі, на наш погляд, найбільш високоефективні.

 
31.08.2009р.

Клеї для личкування меблевих плит і фасадів

У більшості процесів меблевого виробництва застосовують клеї. Різноманітність склеюваних матеріалів, обладнання та технологічних прийомів склеювання обумовлюють низку специфічних вимог, які неможливо поєднати в одному клеї.

 
25.08.2009р.

Сучасні методи захисту деревини

Щороку на промислових ринках індустріально розвинених країн з’являються нові матеріали для будівництва. Чимало з них з часом втрачають перспективу й про них забувають. Незмінним же матеріалом протягом всієї історії розвитку людства залишається деревина.

 
26.03.2009р.

Усунення дефектів високоглянцевого опорядження

Незважаючи на те, що поліуретанові матеріали для опорядження дають змогу отримати глянцю вищого ступеня, ніж при використанні традиційних нітрофарб та лаків, технологічність їх застосування, а також стійкість до усадки не викликають захоплення. Одним із заходів боротьби з проблемою є використання поліефірного ґрунту, наприклад, виробництва італійської компанії ILVAPolimeri.

 
11.03.2009р.

Клейові системи Casco для дерев’яного домобудування

Компанія CascoAdhesives, яка входить до складу шведського міжнародного хімічного концерну AKZONOBEL, добре відома в деревообробній промисловості завдяки високій репутації спеціаліста з виробництва клеїв та обладнання для нанесення і підготовки клею.

 
05.03.2009р.

Дерев’яні клеєні конструкції

Метод випробовування на розшаровування – прискорений метод випробування на старіння.

 
02.03.2009р.

Інноваційні клейові системи Casco для дерев’яних клеєних конструкцій

Компанія CascoAdhesives концерну AkzoNobel виготовляє клеї для різних видів склеювання виробів з деревини і деревних матеріалів. У статті представимо дві нові розробки компанії – нову систему для виробництва двошарового паркету та систему для виробництва багатошарових елементів клеєних дерев’яних конструкцій, які використовуються в будівництві.

 
08.12.2008р.

Штучне старіння деревини: як це робиться

Євроінтер’єр житлового приміщення – це, звичайно, гарно. Правда декому він видається настільки стерильним, що аж до нудоти. Тому дехто не витримує, знаходить старе дерев'яне колесо від воза й чіпляє його на вилизану, пофарбовану “снєжкою” стіну. Одним з елементів, які часто застосовуються в стильовому оформленні інтер’єра, є балки стелі.

 
05.11.2008р.

Паркетні лаки – чи олії і воскові мастики?

1

Опорядження дерев’яних настилів підлоги вимагає не тільки значних зусиль, при виконанні робіт, але правильного вибору лакофарбових матеріалів. Сьогодні, проблема створення покриття підлоги вимагає не тільки захисту від негативного впливу і необхідних декоративних показників, але безпеки споживача і виробника продукції.

 
28.10.2008р.

Технологічні секрети виробництва клеєного бруса і столярного щита

Складання. Якість з'єднань при зрощуванні на зубчатий шип буде вищою, якщо заготовки, що з’єднуються, мають подібну структуру - щільність деревини, ідентичний напрямок річних кілець тощо. Враховувати це треба ще при фрезеруванні шипів, тож укладання заготовок на стіл фрезерного верстата - робота відповідальна і потребує уваги оператора.

 
22.10.2008р.

Рідке паливо – не тільки з нафти та ріпаку, а й з дерева

Питання використання альтернативної сировини для виробництва рідкого палива для України вельми актуальнt: власної нафти у нас обмаль, а на світовому ринку вона рік у рік дорожчає. Саме тому в урядових колах активно обговорювалася проблема виробництва пального із сільськогосподарської культури – ріпаку.

 
15.09.2008р.

Лак, який вбиває бактерії

Виробник лаків і фарб з Німеччини Clou винайшов новий прозорий лак AntiBak для дерев’яних виробів, який виконує роль ефективного бактерицидного засобу. Лише один шар лаку – жодні бактерії, грибки й інші організми не пройдуть. Причому ніяких реактивів і дезінфекційних речовин із нього не виділяється.

 
08.09.2008р.

Ненаповнений клей-розплав Йоватерм 280.30 – висока якість облицювання

Клеї-розплави за неперевершені технології називають клеями майбутнього. Їхнє споживання й асортимент постійно збільшуються, а сучасне меблеве виробництво просто неможливе без використання цих клеїв. Фірма «Адгезія» понад 10 років реалізує клеї-розплави фірми «Йоват» (Німеччина).

 
15.08.2008р.

Лак для корка Aquarethane

Це – поліуретановий лак на водяній основі. Він є технічною новинкою – досконало лягає на нелаковану поверхню з корка, забезпечуючи еластичність покриття, стійкий до зміни вологи та температури (тому його добре застосовувати у вологих приміщеннях), легкий у догляді, має великий термін експлуатації.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua