Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Антисептик

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
28.07.2008р.

Arch Timber Protection – нове ім`я на українському ринку антисептиків

Британська корпорація Arch Timber Protection була створена в 1917 році. Ось вже понад 85 років компанія пропонує своїм клієнтам по всьому світу найпередовіші продукти та технології для захисної обробки деревини: антисептики, консерванти, антипірени. З 2005 року Arch Timber Protection постачає свою продукцію і до України.

 
18.07.2008р.

Гранули з деревини ПЕЛЕТИ – паливо майбутнього

Гранули з деревини - ПЕЛЕТИ - розглядають у Європі, як „паливо майбутнього” або „паливо з впевненістю у майбутньому”. Що таке ПЕЛЕТИ? Чим зумовлений такий інтерес до цього виду палива?

 
10.07.2008р.

Личкування меблевих плит і фасадів клеями

У більшості процесів меблевого виробництва застосовують клеї.Неоднаковість склеюваних матеріалів, устаткування і технологічних прийомів склеюванняобумовлюють низку специфічних вимог, які ніяк не можна поєднати в одному клеї.

 
02.07.2008р.

Явір – абориген Карпат

Явір походить з родини кленів, яких нараховується 157 видів (за М.А. Кохно). Його повна назва – клен псевдоплатановий (Acer pseudoplatanus), або білий. Стрункий високий красень, що досягає 30-40 м висоти. Але найвищий з кленів – цукровий, лист якого є національним символом Канади.

 
26.06.2008р.

SCHARPF&KOGEL - это оптимальное решение для производства клееных...

Известно, что сокращение лесных ресурсов ведет к снижению диаметра пиловочного сырья, его качества в целом. Это затрудняет выполнение запросов потребителей пилопродукции, таким образом, склеивание становится основополагающим процессом...

 
31.05.2008р.

Современное оборудование для переработки древесных отходов

1

Производство биотоплива (пеллет, брикетов) из опилок, щепы, стружки и т.д. решает проблему деревообрабатывающих предприятий – утилизацию отходов, а также биотопливо является возобновляемым экологически нейтральным источником энергии, т.к. выбросы СО2 при его сгорании равны тому объему СО2, который поглощает растение в процессе роста.

 
20.05.2008р.

Поліуретановий клей для паркету

Понад 10 років тому, завдяки співпраці фірми Kleiberit з виробниками паркету, була розроблена технологія склеювання двошарового паркету прохідним способом. Відтоді при виробництві паркету стали використовувати клей-розплав “Клейберіт-Пур”.

 
16.05.2008р.

Кашування поліуретановими клеями

Кашування деталей плівкою, шпоном або папером на установках для кашування гарячим і холодним способом є успішним промисловим способом в деревообробці. В якості клеїв в цьому випадку переважно використовують клеї-розплави на основі ЕВА або клеї на основі ПВА.

 
16.05.2008р.

“Файна” склеїть в об’єм і профіль

Підприємство “Файна” (м. Дніпропетровськ) розробило і з 2002 року успішно використовує в своєму виробництві технологічну подушку для пресів, що дозволяє обклеювати об’ємні поверхні натуральним шпоном.

 
16.05.2008р.

Фарби, даровані природою

Кажуть, що екологію псує хімія. Даруйте, хімія тут ні дочого. Винувата людина, яка з потребою та й без потреби так «нахімічила», що життя стало моторошним. Тепер залишається єдиний вихід – повертатися до природи. Нині, як ніколи, зростає інтерес до екологічно безпечних матеріалів, в тому числі, до лак-фарбових, без яких не обходиться деревообробна та меблева галузі.

 
14.05.2008р.

Упакування на машині від HugoBeck

Нині необхідність упакування будь-якої продукції визнана усіма. Це не тільки покращує зовнішній вигляд продукту, а й забезпечує його захист під час транспортування. Для упакування продукції з деревини розроблено багато спеціальних пакувальних машин.

 
14.05.2008р.

Личківка для меблів: матеріали, технологія, обладнання

Технологічний процес підготовлення личківок із струганого шпону залежить від виду матеріалу, розмірів основи та смуг (ділянок) шпона, і включає такі операції: зберігання; досушування (кондиціювання)...

 
14.05.2008р.

Клеї JOWAPUR для мембранного пресування – гарантія високої якостіКлеї

Мембранне пресування дедалі більше поширюється в технології меблевого виробництва. І фірма «Адгезія», яка є офіційним представником німецької фірми JOWAT в Україні, рекомендує три типи клею цього виробника: двокомпонентний “Йовапур” 151.10 із затверджувачем 195.40, однокомпонентний “Йовапур” 150.07 і новинку – однокомпонентний клей “Йовапур” 150.50.

 
06.05.2008р.

Клеї-розплави для крайок ПВХ і АБС

Склеювання клеями-розплавами – чисто фізичний процес. Ці клеї при кімнатній температурі являють собою твердий гранульований продукт, який під впливом підвищеної температури переходить у рідкий розплавлений стан, а...

 
27.03.2008р.

Личкування меблевих плит і фасадів клеями

У більшості процесів меблевого виробництва застосовують клеї. Неоднаковість склеюваних матеріалів, устаткування і технологійних прийомів склеювання зумовлюють низку специфічних вимог, які ніяк не можна поєднати в одному клеї.

 

 
20.03.2008р.

Абразив для лаків

Обробка лакового покриття вимагає високої якості абразивного інструменту. Нові абразивні стрічки для обробки лакових покриттів створила фірма Klingspor.

 
18.03.2008р.

Розпилення без туману

Обладнання для нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) всіх типів (різноманітні пневматичні розпилювачі, в тому числі й низького тиску, пневматичні насоси, системи розпилення AIRMIX, системи безповітряного розпилення AIRLESS, електростатичні та автоматичні розпилювачі, екструзійні насоси, велика кількість фітінгів та аксесуарів, засоби індивідуального захисту маляра, комплектуючі, обладнання для очищення стиснутого повітря тощо) випускає фірма KREMLIN.

 
18.03.2008р.

Кабіни для фарбування

Нині для створення опоряджувальних або, як кажуть виробничники, малярних цехів пропонується різноманітне устаткування. Один із елементів ділянки опорядження методом розпилення – витяжні шафи (або камери). Їх використання дозволяє підвищити якість опорядження і усунути вплив шкідливих речовин на людину і навколишнє середовище. Для всіх випадків, залежно від об’єму і виду розпилюваного матеріалу, тривалості використання камер, вимог з охорони навколишнього середовища, робочих затрат можна підібрати відповідну камеру з фронтальною системою всмоктування з мокрою фільтрацією, яка забезпечує осадження твердих частинок. Виробником таких фарбувальних кабін та камер в Україні є фірма “Горлуш Ко”.

 
12.03.2008р.

Клеємо та фарбуємо по новому

Перші партії лакофарбових матеріалів марки GORI на ТзОВ «ІТА» почали надходити на початку 2003 р. Однак ще з середини 90-х років вони використовувались на українсько-датському підприємстві СП “Р.К.С.” (смт. Коцюбинське, Київська обл.) – вакуумні просочувальні розчини, ґрунти та фарби для опорядження вікон. Про них розповів Андрій Захарчук, менеджер датського концерну Dyrup по Східній Європі, під час семінару “Промислові системи Gori для захисту та опорядження виробів з деревини”, що організувало ТзОВ “ІТА” наприкінці травня на підприємстві “Динамо-Інвест” (м. Львів). Програма семінару була розділена на кілька етапів, що дало змогу не тільки слухати доповіді, а й спостерігати застосування пропонованих лакофарбових матеріалів.

 
04.03.2008р.

Клеї JOWAPUR для мембранного пресування – гарантія високої якості

Мембранне пресування дедалі більше поширюється в технології меблевого виробництва. І фірма «Адгезія», яка є офіційним представником німецької фірми JOWAT в Україні, рекомендує 3 типи клею цього виробника: двокомпонентний “Йовапур” 151.10 з затверджувачем 195.40, однокомпонентний “Йовапур” 150.07 і новинку – однокомпонентний клей “Йовапур” 150.50.

 
вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua