Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Антисептик

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
28.01.2008р.

Пиломатеріали: захистити, щоб зберегти

Як зберегти пиломатеріали, що зробити для того, щоб вони не втратили початкової якості на своєму шляху до споживача. Особливо актуальним це питання є для експортерів деревини.

 
07.11.2007р.

Кольорові та оригінальні декоративні візерунки. Новинки європейських виробників декору

У статті розповідається про досягнення німецької фірми Masa-Decor у розробці технології покриття, а також лакувального матеріалу, яких твердне під ультрафіолетовим промінням.

 
07.11.2007р.

Лаки і барвники для вікон

Продовження серії статей, присвячених оптимальному виготовленню дерев'яних вікон. У статті розповідається про види лаків, способи лакування, сушку та інше.

 
07.11.2007р.

Не тільки у воді не тоне… або як підвищити вогнестійкість меблів і дерев’яних конструкцій

Хімічний захист деревини значно розширює фонд експлуатації виробів із цього споконвічного матеріалу. Нині особливо важливого значення набуває підвищення вогнестійкості деревини. Введені в неї антипірени розкладаються, виділяючи негорючі гази, які витісняють повітря з матеріалу або кристалізовану (хімічно зв’язану) воду, що понижує температуру горілої деревини (покриття при нагріванні плавиться і обволікає поверхню деревини плівкою, що перешкоджає доступу повітря).

 
07.11.2007р.

Клей-розплав КРУС-4: – нові розробки

Сучасні досягнення в галузі верстатобудування зумовили інтенсивний розвиток технологій, пов'язаних із застосуванням клеїв-розплавів. Детальніше про них у даній статті.

 
07.11.2007р.

Там, де рахують шпали

Деревина, проти безлічі переваг має, один суттєвий недолік – руйнування грибками і бактеріями під дією умов навколишнього середовища. Щоб збільшити термін експлуатації виробів з деревини, люди придумали різні методи. Один із них – модифікування деревини, тобто просочення її різними антисептичними засобами захисту.

 
07.11.2007р.

Контактний клей: є нові розробки

Контактні клеї, не зважаючи на вміст пожежонебезпечних, а також у певній мірі токсичних розчинників, продовжують займати особливе місце серед полімерних клеїв.

 
06.11.2007р.

Лакофарбові матеріали нового покоління для вікон і зовнішніх дверей

У статті розповідається про ріноманітну лакофарбову продукцію фірми ”ТІККУРІЛА“
 

 
06.11.2007р.

Зовнішня привабливість та здорова плоть деревини

Під опорядженням деревини розуміють створення на її поверхні захисного декоративного покриття з метою поліпшення зовнішнього вигляду і захисту від дії навколишнього середовища (повітря, вологи, світла, тепла, забруднень і механічних пошкоджень).Пропонуємо вам добірку матеріалів на цю тему.

 
06.11.2007р.

Розпиляти і склеїти, щоб знову розпиляти. Виготовлення клеєних виробів великих перерізів

У статті розповідається про обладнання, яке може бути використане для виготовлення не тільки столярних виробів, але й клеєних виробів більших перерізів – стінового і несучого бруса, щита типу “палуба, тощо.

 
06.11.2007р.

Зберігання сировини

Зберігання круглих лісоматеріалів передбачає захист деревини в теплий час року від пошкодження грибами і комахами, а також від появи тріщин і загнивання.

 
06.11.2007р.

Вітчизняні клеї-розплави – висока якість за помірними цінами

Сучасні досягнення в галузі верстатобудування обумовили усе більший розвиток технологій, пов'язаних із застосуванням клеїв-розплавів. Завдяки своїм перевагам: швидкому затвердінню (кілька секунд), відсутності в складі розчинників (100%-й вміст сухих речовин), високій адгезійній здатності до різних матеріалів, ці клеї одержують усе більше поширення в меблевій промисловості.

 
06.11.2007р.

Як намалювати дерево. Гідравлічне розпилення агрегататми високого тиску

У статті розповідається про лакування деревини методом гідравлічного розпилення. Даний метод забезпечує підвищення продуктивності при обробці великих поверхонь і об’ємів, і водночас – економію матеріалів.

 
06.11.2007р.

Лаки: історія виникнення

Чим же насправді є лаки та фарби? Під цим збірним поняттям розуміємо найрізноманітніші речовини, що слугують для захисту поверхні. Детальніше про це у даній статті.

 
06.11.2007р.

Лакировка изделий из дерева

Лаками называют отделочные материалы на основе смол или полимеров, разведенных в летучих растворителях. В зависимости от того, какого рода вещества лежат в их основе, лаки бывают акриловые, битумные, эпоксидные, масляные, спиртовые, полиуретановые, каменноугольные и т.д. Для лакирования деревянных изделий чаще всего применяются спиртовые, масляные, полиуретановые, акриловые.

 
06.11.2007р.

Чи потрібні антисептичні засоби для деревини?

У статті Віктор Пакуш, директор ПП "Мозаїка" розповідає про вплив негативних факторів на деревину, види антисептиків та способа обробки ними деревини.

 
06.11.2007р.

Шість моментів при склеювання

Розуміння фізичних і хімічних процесів, які супроводжують операції від нанесення клею до повного затвердіння клейового шва, дуже важливе, необхідне для правильного вибору клею, керування процесом склеювання, контролю якості клейового з’єднання.

 
06.11.2007р.

Ультрафіолетові і поліуретанові лаки: інновації та традиції.

Якщо говорити про лакувальні матеріали, що використовуються у виробництві меблів та декоруванні інтер’єру, перш за все слід згадати покрівельні матеріали, що твердіють під ультрафіолетовим промінням, а також поліуретанові лаки.

 
05.11.2007р.

І щоб у вогні не горіла. Біовогнезахисні засоби для конструкцій і виробів з деревини

Захист від біопошкоджень і підвищення вогнестійкості деревини завжди були і є однією із дуже важливих народногосподарських проблем, яка вимагає відповідного розв’язання. Детальніше про це у даній статті.

 
04.11.2007р.

”Henkel Dorus“ – піонер у сфері новаційних клеїв для дерева та меблів

У статті розповідається про можливості застосування клеїв ”Henkel Dorus“ для захисту крайок від води, ущільнення країв та інші можливості.
 

 
вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua