Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Бейц

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
19.02.2015р.

Реставрація дерев’яних крісел: легко і швидко

3

Дедалі частіше вашу увагу привертають пошарпані життям стільці у вітальні? Коли приходять гості – стає ніяково, адже вони теж помітять подряпані ніжки, потертості. У таких випадках даєш собі слово неодмінно замінити старі стільціна нові й сучасні.

 
11.01.2010р.

"ТЕХВУД" – лакофарбова продукція високої якості

Фірма „ТЕХВУД” як офіційний представник італійського концерну SIVAMв Україні завжди готова запропонувати своїм споживачам високоякісну лакофарбову продукцію для опорядження деревини.

 
04.12.2009р.

Яскрава палітра «Янтарю»

Історія заводу «Янтар» розпочалася у лютому 1944 року, коли був заснований коростенський міськпромкомбінат. Виготовляли там колодки для взуття, колеса для возів, милиці, бочки тощо.

 
16.11.2009р.

Поліефірні ЛФМ

Слово «лак» індостанського походження й у перекладі означає «сто тисяч». Імовірно, це пов'язано з одержанням у давні часи одного з лаків шелаку шляхом очищення смолистих виділень комах, що паразитують у величезних кількостях на деяких видах тропічних дерев, які ростуть в Індії та Таїланді. Згодом цей термін поширили на інші види смол, що дають блиск поверхні.

 
26.03.2009р.

Усунення дефектів високоглянцевого опорядження

Незважаючи на те, що поліуретанові матеріали для опорядження дають змогу отримати глянцю вищого ступеня, ніж при використанні традиційних нітрофарб та лаків, технологічність їх застосування, а також стійкість до усадки не викликають захоплення. Одним із заходів боротьби з проблемою є використання поліефірного ґрунту, наприклад, виробництва італійської компанії ILVAPolimeri.

 
05.11.2008р.

Паркетні лаки – чи олії і воскові мастики?

1

Опорядження дерев’яних настилів підлоги вимагає не тільки значних зусиль, при виконанні робіт, але правильного вибору лакофарбових матеріалів. Сьогодні, проблема створення покриття підлоги вимагає не тільки захисту від негативного впливу і необхідних декоративних показників, але безпеки споживача і виробника продукції.

 
15.09.2008р.

Лак, який вбиває бактерії

Виробник лаків і фарб з Німеччини Clou винайшов новий прозорий лак AntiBak для дерев’яних виробів, який виконує роль ефективного бактерицидного засобу. Лише один шар лаку – жодні бактерії, грибки й інші організми не пройдуть. Причому ніяких реактивів і дезінфекційних речовин із нього не виділяється.

 
15.08.2008р.

Лак для корка Aquarethane

Це – поліуретановий лак на водяній основі. Він є технічною новинкою – досконало лягає на нелаковану поверхню з корка, забезпечуючи еластичність покриття, стійкий до зміни вологи та температури (тому його добре застосовувати у вологих приміщеннях), легкий у догляді, має великий термін експлуатації.

 
12.03.2008р.

Клеємо та фарбуємо по новому

Перші партії лакофарбових матеріалів марки GORI на ТзОВ «ІТА» почали надходити на початку 2003 р. Однак ще з середини 90-х років вони використовувались на українсько-датському підприємстві СП “Р.К.С.” (смт. Коцюбинське, Київська обл.) – вакуумні просочувальні розчини, ґрунти та фарби для опорядження вікон. Про них розповів Андрій Захарчук, менеджер датського концерну Dyrup по Східній Європі, під час семінару “Промислові системи Gori для захисту та опорядження виробів з деревини”, що організувало ТзОВ “ІТА” наприкінці травня на підприємстві “Динамо-Інвест” (м. Львів). Програма семінару була розділена на кілька етапів, що дало змогу не тільки слухати доповіді, а й спостерігати застосування пропонованих лакофарбових матеріалів.

 
07.11.2007р.

Кольорові та оригінальні декоративні візерунки. Новинки європейських виробників декору

У статті розповідається про досягнення німецької фірми Masa-Decor у розробці технології покриття, а також лакувального матеріалу, яких твердне під ультрафіолетовим промінням.

 
07.11.2007р.

Лаки і барвники для вікон

Продовження серії статей, присвячених оптимальному виготовленню дерев'яних вікон. У статті розповідається про види лаків, способи лакування, сушку та інше.

 
06.11.2007р.

Лакофарбові матеріали нового покоління для вікон і зовнішніх дверей

У статті розповідається про ріноманітну лакофарбову продукцію фірми ”ТІККУРІЛА“
 

 
06.11.2007р.

Зовнішня привабливість та здорова плоть деревини

Під опорядженням деревини розуміють створення на її поверхні захисного декоративного покриття з метою поліпшення зовнішнього вигляду і захисту від дії навколишнього середовища (повітря, вологи, світла, тепла, забруднень і механічних пошкоджень).Пропонуємо вам добірку матеріалів на цю тему.

 
06.11.2007р.

Як намалювати дерево. Гідравлічне розпилення агрегататми високого тиску

У статті розповідається про лакування деревини методом гідравлічного розпилення. Даний метод забезпечує підвищення продуктивності при обробці великих поверхонь і об’ємів, і водночас – економію матеріалів.

 
06.11.2007р.

Лаки: історія виникнення

Чим же насправді є лаки та фарби? Під цим збірним поняттям розуміємо найрізноманітніші речовини, що слугують для захисту поверхні. Детальніше про це у даній статті.

 
06.11.2007р.

Лакировка изделий из дерева

Лаками называют отделочные материалы на основе смол или полимеров, разведенных в летучих растворителях. В зависимости от того, какого рода вещества лежат в их основе, лаки бывают акриловые, битумные, эпоксидные, масляные, спиртовые, полиуретановые, каменноугольные и т.д. Для лакирования деревянных изделий чаще всего применяются спиртовые, масляные, полиуретановые, акриловые.

 
06.11.2007р.

Ультрафіолетові і поліуретанові лаки: інновації та традиції.

Якщо говорити про лакувальні матеріали, що використовуються у виробництві меблів та декоруванні інтер’єру, перш за все слід згадати покрівельні матеріали, що твердіють під ультрафіолетовим промінням, а також поліуретанові лаки.

 
04.11.2007р.

Покращене покриття для дерев’яних вікон

У статті розповідається про важливість вірного вибору лаку для дерев'яних вікон, адже на міцність дерев’яної поверхні впливають не тільки властивості лаку, й спосіб його нанесення та конструкція оброблюваного виробу.

 
04.11.2007р.

«Повітряний плащ» – новий метод лакування

Все більша конкуренція на ринку виробників меблів та столярки змушує підприємців підвищувати якість виробів та водночас зменшувати витрати на кожному виробничому етапі. А це можливо лише при застосуванні нових технічних рішень та методів роботи. Однією з таких інновацій є спосіб лакування – AirCoat.

 
вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua