Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Паливні брикети

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
19.04.2011р.

У Донецькій області турки викупили у поляків меблеву фабрику

Про намір сказати своє слово в цьому бізнесі турецькі виробники компанії «Boydak» заявили, викупивши у поляків дві фабрики марки «Forte»: в Артемівську та російському Володимирі. На «Forte-Україна» у найближчі три місяці відбудеться повна заміна обладнання та реконструкція виробничих приміщень для випуску м'яких меблів

 
18.07.2008р.

Гранули з деревини ПЕЛЕТИ – паливо майбутнього

Гранули з деревини - ПЕЛЕТИ - розглядають у Європі, як „паливо майбутнього” або „паливо з впевненістю у майбутньому”. Що таке ПЕЛЕТИ? Чим зумовлений такий інтерес до цього виду палива?

 
02.07.2008р.

Явір – абориген Карпат

Явір походить з родини кленів, яких нараховується 157 видів (за М.А. Кохно). Його повна назва – клен псевдоплатановий (Acer pseudoplatanus), або білий. Стрункий високий красень, що досягає 30-40 м висоти. Але найвищий з кленів – цукровий, лист якого є національним символом Канади.

 
31.05.2008р.

Современное оборудование для переработки древесных отходов

1

Производство биотоплива (пеллет, брикетов) из опилок, щепы, стружки и т.д. решает проблему деревообрабатывающих предприятий – утилизацию отходов, а также биотопливо является возобновляемым экологически нейтральным источником энергии, т.к. выбросы СО2 при его сгорании равны тому объему СО2, который поглощает растение в процессе роста.

 
19.05.2008р.

Навіщо bCAD мебляру

Якось на московській виставці довелось ознайомитись із системою проектування і підготовки до виробництва меблів “bCAD для Мебельщика”. Цей інструмент для дизайнерського проектування і конструювання розробила новосибірська компанія “ПроПро Група”, яка займається розробкою автоматизованих систем керування меблевим виробництвом.

 
19.05.2008р.

Якість підтверджена досвідом

Широкий вибір одно- і багатоповерхових пресів пропонує австрійська фірма Paul Ott, що виготовляє їх вже понад 70 років. Дане обладнання використовується для личкування пластей щитових деталей. Фірма також постачає преси прохідного типу, спеціальні преси, високопродуктивні автоматичні лінії для личкування меблевих фасадів, дверей.

 
14.05.2008р.

Упакування на машині від HugoBeck

Нині необхідність упакування будь-якої продукції визнана усіма. Це не тільки покращує зовнішній вигляд продукту, а й забезпечує його захист під час транспортування. Для упакування продукції з деревини розроблено багато спеціальних пакувальних машин.

 
07.05.2008р.

Класифікація та конструкції меблевих стяжок

Меблеві вироби складаються з окремих деталей, складальних одиниць і вузлів (груп), з'єднаних між собою різними способами. До деталей належать бруски різної форми, розкладки, планки, дошки і щити.

 
07.11.2007р.

Мебельные мелочи. Украинский рынок фурнитуры

Украинская мебель держится преимущественно на китайской фурнитуре. Фурнитура — это то, на что потребитель во время выбора мебели зачастую не обращает внимание. И не странно, ведь она почти вся спрятана от людских глаз. Однако именно от надежности фурнитуры во многом зависит и долговечность самой мебели. Число украинцев, которые уже научились отличать качественное от дешевого, растет. Но пока невысокими темпами.

 
06.11.2007р.

Наш світ – це світ меблів

1

У статті розповідається про фірму Hettich International та її продукцію - ексклюзивну фурнітуру, завдяки якій меблі стають функціональними, міцними та досконало задовільняють смаки і потреби клієнтів.

 
06.11.2007р.

Фурнітура

2

Продовження серії статей, присвячених виготовленню дерев'яних вікон. Все про віконну фурнітуру.

 
06.11.2007р.

Стан і перспективи ринку меблевої фурнітури та аксесуарів Німеччини

Розповідь Виконавчого директора Асоціації виробників меблевих аксесуарів (IVM) п. Карла-Гайнца Кноке.

 
06.11.2007р.

Елітні петлі для дверей

У статті розглядається столярна фурнітура, яка присутня на вітчизняному ринку, зокрема петлі для дверей.

 
05.11.2007р.

Потрібно з’єднати меблі? Зверніться до Häfele

Häfele, міжнародна група компаній з технологіях з’єднання меблів, виробництва систем меблевої фурнітури, електронних замків та систем виявлення, яка базується у Наґольді (Німеччина), є традиційним партнером меблевої галузі та деревообробки. Компанія входить у п’ятірку найбільших виробників меблевої фурнітури, а попри те визнані в цілому світі фахівці компанії передовсім займаються розвитком та виробництвом з’єднувальних елементів для меблів.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua