Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Держкомлісгосп

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
28.10.2010р.

Перелік питань, які зможуть перевіряти контролюючі органи у сфері...

Міністерства і відомства розробляють вичерпні переліки тих питань, з яких вони можуть проводити перевірки. Ці списки разом із уніфікованими формами актів будуть оприлюднені на офіційних сайтах органів виконавчої влади. Тож підприємець зможе ознайомитись із переліком питань, які матиме право перевіряти контролер. Проведення перевірки з будь-яких інших питань, не зазначених у переліку, буде заборонено

 
24.09.2010р.

Що таке електронний облік лісоматеріалів ?

Як відомо Українське лісове господарство в найближчому майбутньому, повинно перейти на електронний облік деревини.Ця стаття розкаже вам, що таке електронний облік, і які технології в ньому будуть використовуватися

 
12.02.2010р.

О сертификации лесов в Беларусии

Питер Фейльберг: «Сертификат — средство, а не цель»

 
04.02.2010р.

Наказ N364 від 23.12.2009 "Про затвердження Правил рубок головного...

Правила встановлюють норми і вимоги до заготівлі деревини під час спеціального використання лісових ресурсів у порядку рубок головного користування (далі - рубки), в основу яких покладено дотримання принципів безперервного, невиснажливого і раціонального використання лісових ресурсів, збереження умов відтворення високопродуктивних стійких деревостанів, їх екологічних та інших корисних властивостей.

 
21.12.2009р.

Новая директива ЕС направлена на повышение безопасности...

29 декабря в силу вступит Директива ЕС 2006/46/EC об оборудовании, которая заменит действовавшую до сих пор Директиву 98/37/EC. Новая Директива устанавливает дополнительные обязательства производителей оборудования в области безопасности конструкции и производства машин.

 
02.07.2009р.

Охорона праці на підприємствах лісового комплексу. Проблеми та шляхи...

Функціонування підприємств в умовах ринкових відносин означає, що нещасні випадки і захворювання на виробництві призводять до суттєвих економічних втрат не тільки держави, а й конкретного підприємства, вони впливають на рентабельність і конкурентоспроможність підприємств, на прибутки трудового колективу.

 
04.12.2008р.

Не така страшна сертифікація...

Нині в Україні сертифіковано понад 700 тис. га лісів. Станом на 2006 рік сумарна площа сертифікованих лісів складала 1 млн. 300 тис. га (Львівщина, Закарпаття, частина Житомирщини). Близько 80% лісів в Україні сертифіковано компанією „СЖС Україна”.

 
16.09.2008р.

Чи потрібне нам екологічне маркування?

Ідея екологічного маркування виникла в 60-і роки, коли стан навколишнього середовища погіршився настільки, що мотивацією для покупців у виборі продуктів стали „екологічний” імідж виробника та екологічна якість продукції. Тоді ж ринок поставив перед підприємствами нові завдання: збалансований розвиток виробництва та випуск екологічно пріоритетної продукції.

 
30.07.2008р.

FREUD PRO – професійний інструмент для деревообробників

Італійська фірма FREUD в Україні відома завдяки своїм високоякісним пилкам, насадним фрезам і кінцевому інструментові для обробних центрів із ЧПК. На рівень провідних виробників фірму вивели обсяги світових продаж саме цього інструмента. Однак в асортименті продукції FREUD є ще й непримітна на перший погляд серія інструментів для портативних фрезерних і круглопилкових верстатів, однозначно гідна окремого розгляду.

 
23.07.2008р.

Лісова сертифікація в Україні: стан і перспективи

Понад три десятиліття існують системи сертифікації управління природними ресурсами, які застосовуються в багатьох галузях, зокрема, вирощуванні екологічно чистої сільськогосподарської продукції, виробництві якісних продуктів харчування тощо.

 
02.06.2008р.

Класифікація листяних круглих лісоматеріалів

Лісоматеріали, як і усі товари, перш ніж потрапити на ринок, підлягають обов’язковій стандартизації. Щоб вигідно продавати лісоматеріали в країнах Європи, українські експортери мусять формувати партії товару за вимогами євростандартів. Та не завжди це добре виходить, тому продавці й недоотримують грошей, іноді досить таки солідних. У чому тут причина?

 
02.06.2008р.

Аналіз вимог нормативних документів на шпон, фанерну продукцію

В останні роки прийнято ряд нових нормативних документів на шпон струганий, лущений, фанерну продукцію та сировину для їх виготовлення. Дотримання вимог державних нормативних документів дозволить контролювати питання раціонального використання цінних порід деревини з врахуванням породного і якісного складу сировини для виготовлення струганого шпону...

 
19.05.2008р.

Навіщо bCAD мебляру

Якось на московській виставці довелось ознайомитись із системою проектування і підготовки до виробництва меблів “bCAD для Мебельщика”. Цей інструмент для дизайнерського проектування і конструювання розробила новосибірська компанія “ПроПро Група”, яка займається розробкою автоматизованих систем керування меблевим виробництвом.

 
13.03.2008р.

Сертификация лесных хозяйств по схеме FSC

Сертификация - это независимая оценка деятельности организации на предмет соответствия внешним стандартам. Наиболее успешным и эффективным инструментом для продвижения передовых методов лесоуправления в последнее десятилетие широко признана сертификация лесных хозяйств. Поддерживаемые частными компаниями и негосударственными организациями, программы сертификации лесных хозяйств хорошо зарекомендовали себя в вопросах внедрения экологических и социальных требований к лесопродукции и привлечению заинтересованныхпроизводителей, потребителей и продавцов с целью развить ответственное управление лесным хозяйством повсеместно.

 
21.11.2007р.

ГОСТ 8242-88 Детали профильные из древесины и древесных материалов для строительства....

Настоящий стандарт распространяется на профильные детали из древесины и древесных материалов для строительства (далее — детали): доски и бруски для покрытия полов, подоконные доски, плинтусы, наличники, поручни и обшивки.

 
21.11.2007р.

ГОСТ 24454-80 и ГОСТ 26002-83 Пиломатериалы экспортные северной сортировки сосновые,...

Настоящий стандарт распространяется на обрезные и необрезные пиломатериалы экспортные северной сортировки сосновые, лиственничные, кедровые и устанавливает требования к размерам пиломатериалов, используемых для нужд народного хозяйства и для поставки на экспорт. 
Стандарт не распространяется на резонансные и авиационные пиломатериалы, а также пиломатериалы хвойных пород черноморской сортировки.

 
07.11.2007р.

Проект Технічного регламенту щодо продукції деревообробної промисловості

Технічний регламент щодо продукції деревообробної промисловості (далі за текстом - Технічний Регламент) є спеціальним Технічним регламентом – нормативно-правовим документом, що встановлює вимоги центральних органів виконавчої влади (суб'єктів технічного регулювання) щодо економічної безпеки країни під час виробництва і торгівлі лісоматеріалами, охорони довкілля та збереження природних лісових ресурсів, запобігання недобросовісній практиці в частині неефективного використання деревини і утилізації відходів, які містять деревину в будь-якому вигляді.

 
07.11.2007р.

ГОСТ 23827-79 Сырье древесное тонкомерное. Технические условия.

Настоящий стандарт распространяется натонкомерное древесное сырье хвойных и лиственных пород, заготовляемое в круглом виде и предназначенное для производства технологической щепы.
Розмір файлу: 10 К

 
07.11.2007р.

Сучасні системи менеджменту якості й екології - основа конкурентноздатності підприємств

У статті розповідається про серію стандартів ISO 9000. Стандарти ISO серії 9000 на системи менеджменту якості є найбільш поширеними міжнародними стандартами, порівняно з іншими, і на даний час понад 550 тисяч підприємств у 160 країнах світу сертифікували свої системи якості на відповідність цим стандартам.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua