Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Інвестиції

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
07.11.2007р.

Інтернет не розкіш, а спосіб заробляти гроші

1

Всесвітня мережа сьогодні виконує різноманітні функції – інформаційні, розважальні, комунікаційні тощо - і є невід’ємною частиною багатьох сфер діяльності. А завдяки тому, що Інтернет із легкістю «долає відстані» за лічені секунди та не потребує витрат на оренду приміщення, він став ефективним засобом ведення бізнесу.

 
07.11.2007р.

Международная торговля через торговые площадки В2В

Многие фирмылибо уже продают свои товары по всему миру, либо планируют делать это. В2В торговые площадки предназначены для того, чтобы помочь в поиске новых рынков сбыта при помощи Интернета. Если Вы до сих пор не являетесь активным участником В2В торговой площадки, вам следует прочитать эту статью, которая объясняет, почему необходимо сделать торговые площадкинеотъемлемой частью вашего повседневного бизнеса и получать прибыль, не вкладывая значительных денег.

 
06.11.2007р.

Інтернет як місце для торгівлі

Інтернет – вже досить поширене явище в Україні, і хоча він ще не досяг того розмаху, який можна спостерігати у далекому зарубіжжі, все ж таки він існує. А оскільки у віртуальності можна робити все, то чому б не лише витрачати гроші на нього, але й заробляти, продаючи товар з інтернет-крамниці.

 
06.11.2007р.

10 трендов на рынке интернет-рекламы в 2006 году

После впечатляющих успехов в уходящем году индустрия онлайновой рекламы с надеждой смотрит в будущее. Что будет определять развитие бизнеса в следующем году? В каком направлении двинется рынок? Одно из самых продвинутых рекламных агентств в интернете 24/7 Real Media опубликовало свой прогноз на 2006 г. Это десять самых вероятных трендов*, которые нас ожидают в ближайшем будущем.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua