Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Гідроманіпулятор

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
04.10.2011р.

Латвия: Чем дальше в лес, тем больше ВВП

Пропонуємо до Вашої уваги статтю, про стан справ з лісами в Латвії.

 
24.06.2011р.

Чат-конференція з гендиректором «Галсільліс» Павлом Котиком

Чат-конференція з гендиректором обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» Павлом Котиком на тему: «Як працюють комунальні лісогосподарські підприємства в Україні, проблеми та тенденції розвитку»

 
18.01.2011р.

Бензопила - вибір і обслуговування

2

Велика стаття про бензопили, критерії вибору пили, умови експлуатації. Стаття допоможе підібрати комплектуючі, навчитися правильно працювати з пилою.

 
28.10.2010р.

Перелік питань, які зможуть перевіряти контролюючі органи у сфері...

Міністерства і відомства розробляють вичерпні переліки тих питань, з яких вони можуть проводити перевірки. Ці списки разом із уніфікованими формами актів будуть оприлюднені на офіційних сайтах органів виконавчої влади. Тож підприємець зможе ознайомитись із переліком питань, які матиме право перевіряти контролер. Проведення перевірки з будь-яких інших питань, не зазначених у переліку, буде заборонено

 
24.09.2010р.

Що таке електронний облік лісоматеріалів ?

Як відомо Українське лісове господарство в найближчому майбутньому, повинно перейти на електронний облік деревини.Ця стаття розкаже вам, що таке електронний облік, і які технології в ньому будуть використовуватися

 
25.02.2010р.

Качественные аспекты при заготовке и последующей переработке...

Полезная книга от Института леса Финляндии. Цель публикации описать, как пороки древесины, а также дефекты древесного материала, нанесенные в ходе заготовки, перевозки или хранения, могут повлиять на качество сырья и конечного продукта.

 
02.02.2010р.

Бери більше – неси дальше

Максимальна маса вантажу, яку дозволено переносити вручну одному працівникові, – 10 кг для жінок і 30 кг для чоловіків, а якщо перенесення здійснюється протягом робочої зміни або на висоту більше 1,5 м – 7 кг. А що робити, коли маса вантажу більша (наприклад, на дільниці пакування меблевих виробів)? Потрібно збільшувати кількість працівників для перенесення вантажу або порушувати наведені норми, але можна піти іншим шляхом і використати для перенесення вантажів рукавний підйомник.

 
16.12.2009р.

Перевантажувачі від SENNEBOGEN

Компанія „Універсал Сервіс Україна” (м. Одеса) працює на ринку України вже 14 років.

 
10.12.2009р.

Одна машина — много возможностей

Главное преимущество системы в том, что одна машина может обслуживать несколько контейнеров, расположенных в различных местах на загрузке.

 
24.02.2009р.

Технології гірської лісозаготівлі

Важливість лісової галузі для економіки країни безупинно зростає. В останні роки посилилося міжнародне змагання за підвищення конкурентоспроможності лісового господарства у двох основних напрямах: інноваційні лісоматеріали і інноваційні технологічні процеси.

 
27.01.2009р.

Сучасні засоби вимірювальної лісоінвентаризації

Сучасна національна економіка вимагає якісної, точної та достовірної інформації про лісовий фонд України й лісову продукцію. При веденні безперервного і раціонального лісокористування необхідно використовувати достовірні дані лісівничо-таксаційних показників.

 
22.08.2008р.

Гідроманіпулятори – піднімальна сила вашого успіху

Фірма „Велмаш-Україна” є офіційним представником Великолуцького машинобудівного заводу, який спеціалізується на виготовленні маніпуляторів. Український дилер завоював міцні позиції на вітчизняному ринку лісозаготівельної техніки завдяки високій якості пропонованої продукції, привабливій для клієнтів ціновій політиці.

 
21.07.2008р.

Особливості технології загострення зубів вузьких колодопиляльних...

Стан загострених зубів стрічкової пилки залежить від конструкції загострювального верстата та шліфувального круга, операцій з налагодження та обслуговування верстата, дотримання рекомендацій та режимів шліфування.

 
18.03.2008р.

Удосконалити технологію вирощування лісових насаджень на перезволожених зрубах в...

Подорожуючи лісовими дорогами в передгір'ї Івано-Франківщини, мимоволі звертаєш увагу на молодняки дуба, ялиці зі смерекою і домішкою інших цінних видів деревних порід, посаджені дбайливими руками лісокультурних працівників, ділянки яких зосереджені на численних зрубах головного користування та інших категоріях земель в Шепарівському, Надвірнянському, Солот-винському, Рибненському, Росільнянському, Краснянському, Калуському, Під-михайлівському, Рахинському та інших лісництвах.

 
07.11.2007р.

Лісосічним роботам сучасну екотехнічну лісозаготівельну технологію.

У статті розглядаються проблеми технізації лісового комплексу та запропоновані шляхи їх подолання для механізації заготівлі та транспортуваня деревної сировини.

 
07.11.2007р.

Лісовий фах тракторів

У Києві налагоджено складання тракторів марки “Білорус” на базі заводу “Ленінська кузня”. У статті розповідається про можливості цих тракторів у використання в лісозаготівлі.

 
07.11.2007р.

Що далі в ліс, то більше …механізації

У статті розповідається про те, як працівники місцевих лісгоспів вирішують проблему механізації лісозаготівелтних робіт.

 
07.11.2007р.

Лісозаготівельні машини стають сучаснішими

У статті розповідається про розробку лісозаготівельної машини фінськими лісівниками.

 
06.11.2007р.

Лісівничі особливості головних рубок в Польщі

Ліси Польщі залучені до інтенсивного господарського обігу. Свідченням цьому є ступінь використання поточного приросту. Так з 6.6 м3 /га поточного приросту в державних лісах рубаннями вибирається 3.7 м3 /га або 56%. Не дивлячись на це продуктивність лісів зростає. Середній запас державних лісів за 35-річний період зріс з 145 до 211 м3 /га. Виходячи з цього можна заключити про ефективність польських заходів з практичного лісівництва. Саме тому важливо ознайомити з їхніми особливостями лісоводів України, а найбільше з оригінальними способами рубок, метою яких максимальне використання можливостей природного поновлення насаджень для створення їх складної структури в майбутньому.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua