Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Акація біла

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
1 2 3 4 ... 6  
04.07.2014р.

Основні досягнення лісового господарства України

3

Трохи цікавої статистики про ліси та лісозаготівлю України, а також інформація про те, що Державне агенство лісових ресурсів вважає своїми досягненнями.

 
14.11.2011р.

Погрешности измерений лесоматериалов

1

Отклонение результатов измерений от истинных значений измеряемой величины по-научному называются погрешностями измерений, другими словами — ошибками измерений. Систематические погрешности измерений обусловлены главным образом погрешностями средств измерения, несовершенством методов измерения и человеческим фактором.

 
08.11.2011р.

Определение массы лесоматериалов

На практике очень часто приходится определять массу лесоматериалов. Так, согласно Устава железных дорог Украины при оформлении железнодорожной накладной массу груза определяет грузоотправитель. То же самое необходимо делать и при перевозке лесоматериалов автотранспортом.

 
31.03.2010р.

Особливості обробки термодеревини

Продовжуємо публікацію статей про термічно модифіковану деревину. Ми пропонуємо вашій увазі статтю, яка висвітлює особливості механічної обробки деревини, модифікованої за технологією ThermoWood – термодеревини.

 
19.03.2010р.

Ацетилована деревина або Accoya

Деревина є хорошим конструкційним матеріалом, запаси якого самовідновлюються, але сьогодення ставить до неї такі вимоги, які вона неспроможна задовольнити. Саме тому для покращення або надання деревині нехарактерних для неї властивостей використовують модифікування.

 
09.02.2010р.

Thermowood. Що це таке?

За багато тисячоліть, протягом яких людина використовує і обробляє деревину, було створено і впроваджено у виробництво не так вже й багато технологій, які означали стрибок на якісно новий рівень у цій сфері діяльності. Однією із таких технологій стало термічне модифікування деревини, завдяки якому, окрім технологічності, високої декоративності і екологічності, деревина стала ще й довговічною, а геометрія виробів з неї – постійною.

 
26.01.2010р.

Тис. Yew. Рід Taxus

Його називають тис ягідний, або європейський, зелениця, негтючка. Це – червоне дерево висотою 10–12 м, у деяких випадках до 28 м. Росте повільно, але має довгий термін життя. Максимальний зафіксований діаметр ствола – 4 м, які досягнуті за 4000 років.

 
16.12.2009р.

Дерева, що пахнуть

Власне, кожне дерево має свій запах. Щоправда, запах деяких дерев настільки слабкий, що нюх людини його не відчуває. Найхарактерніші деревні запахи йдуть від смоли, яка проступає крізь кору, найчастіше внаслідок нанесеного дереву пошкодження.

 
11.12.2009р.

Магнолії – прабатьки квіткових

Красуні магнолії відомі всьому світові. Родина – «багатодітна» і стара, як світ. Достеменно відомо, що підклас магноліїдів найближчий до гіпотетичної групи деревних рослин, що започаткували нині сущі квіткові дводольні ще в крейдяному періоді мезозою. Квіткові, або покритонасіння, презентують собою найчисленніший відділ (240 тис. видів).

 
07.12.2009р.

Кипарисовики – зелена окраса світу

Вічнозелені, стрункі та високі (до 60 м) дерева-красені з родини кипарисових (Cupressoideae), дуже декоративні. Хвоя їх ніжна, ароматна, різних кольорів і відтінків: золотиста, срібляста, блакитна і навіть біла.

 
13.11.2009р.

Верба. Salix. Родина Salicaceae

Дуже розповсюджені рослини. Більшість видів любить вологу і росте у вологих місцях. Зустрічається верба і в лісах як домішок до інших дерев. Зовнішній вигляд дуже різноманітний: є між ними високі дерева і чагарники, подекуди дуже дрібні.

 
30.10.2009р.

Все про обліпиху

У кожної культурної рослини, на відміну від людини, є дикі родичі. Все знати про них неможливо, не зважаючи на різноманітність і численність джерел інформації (наукові публікації, перекази, легенди). Про обліпиху з родини лохових знали ще древні греки. Вони і назву їй придумали Hippophae: „гіппос” – кінь та „фае” – блискучий (греки зауважили: якщо коней нагодувати листям обліпихи, то шкіра їх стає блискучою та гладенькою.

 
24.09.2009р.

Кедри відомі на всіх континентах

Рід кедрів (Cedrus) у сімействі соснових користується особливою повагою.

 
31.08.2009р.

Цей екзотичний бук...

Бук - одне з найпоширеніших дерев у карпатській флорі. Недарма одна з географічних областей так і називається - буковина. У нього могутня, густа і розлога крона, котра майже не пропускає світла. Росте повільно. У сприятливих умовах дерево досягає у віці 350 років 50 м висоти і 120 см у діаметрі.

 
20.08.2009р.

Бобові - всюдисущі і невмирущі

Родина бобових (Leguminosae) нараховує 17 тисяч видів (дерева, кущі, ліани, трави), розкиданих по всіх континентах світу. Близько 170 видів входить до складу лісів, переважно тропічних. Майже всі бобові – цінні промислові, технічні, кормові та лікарські рослини.

 
04.08.2009р.

Айлант, або китайський ясен

Дуже швидкоросле листопадне дерево з родини сімарубових (різновид сумахових). У себе на батьківщині (Китай) сягає 30 м висоти, але живе порівняно недовго – 980-100 років).

 
15.06.2009р.

Дуб. Рід Quercus

Дуб із родини букових. Це листопадні й вічнозелені в тропіках та субтропіках дерева, розповсюджені у помірних та тропічних зонах північної півкулі. Родина Quercus нараховує майже 600 видів. Найбільше видове розмаїття (майже 200) – у Північній та Центральній Америці. В Україні росте 20 видів.

 
03.06.2009р.

Залізні або кам’яні дерева

В історії людства видатних діячів іноді називали „залізними” („залізний канцлер”, „залізна леді”) – ознака сили, мудрості, звитяги. За часів козацтва в Україні були і державні мужі, і овіяні легендами воїни, так звані „характерники”, з когорти „залізних”.

 
18.05.2009р.

Граб в лісовому фонді українських Карпат

Граб – цінна деревна порода, поширена в передгір’ї Карпат та прилеглих рівнинних районах переважно в дубових, букових і ялицевих насадженнях на площі понад 270 тис. га.

 
11.05.2009р.

Тік. Tectona grandis

Тік – одна із найвідоміших у світі цінних порід деревини – належить до сімейства Вербенових (Verbneaceae).

 
1 2 3 4 ... 6  
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua