Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Акація біла

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
17.05.2008р.

Акація: від Канберри до Одеси

Господарча цінність акації білої вражає. Деревина за фізико-механічними показниками посідає одне з чільних місць, переважаючи дуб, бук, горіх волоський, модрину (щільність 800 кг/см2, верхня межа міцності сягає при розтягуванні 1760 кг/см2, при статистичному згинанні 1550 кг/см2).

 
17.05.2008р.

Віконні рами з-під кутового центру

Жорстка конкуренція в секторі дерев'яних віконних рам вимагає від виробника оснащення виробництва новим, сучасним обладнанням. Нині, через відсутність великих муніципальних замовлень, виготовлення віконних блоків перемістилося в зону індивідуального будівництва.

 
17.05.2008р.

Два методи вимірювання вологості пиломатеріалів за євростандартом

Вимірювання вологості деревини чітко регламентується стандартом. Зокрема, в європейських нормативних документах ця процедура описана досить чітко.

 
17.05.2008р.

Ощадливе брикетування

Для деревообробних фірм нині щораз актуальнішими стають низькозатратні методи переробки своїх відходів. Свої брикетувальні преси пропонує фірма RUF.

 
15.05.2008р.

Дуб і вино – партнери

З огляду на історичний зв’язок вина та дубової бочки, витримані вина асоціюються з тонами шляхетного дуба. А поціновувачі та споживачі таких вин багато в чому «диктують» сучасний розвиток виноробства.

 
15.05.2008р.

LVL, або шпонові балки

На ринку деревинних матеріалів з’являються щораз нові вироби. Одним з перспективних вважаються шпонові балки (LVL). По-перше, сировиною для них слугує тонкомірна деревина та деревина молодих лісонасаджень. По-друге, балки та плити з тонкомірної деревини можуть вироблятися будь-якої довжини та ширини.

 
08.05.2008р.

Зубчасті з’єднання: особливості та застосування

Якісної деревини стає дедалі менше, і розумний шлях в цій ситуації ¾ безвідходне використання сировини, підвищення якості виробів за допомогою сучасних технологій склеювання.

 
06.05.2008р.

Кабіна здоров`я

Кедропластова кабіна (КПК) є доволі цікавим витвором Анатолія Хромова. Вона являє собою приміщення малого об’єму (до 5 куб. м). Основа кабіни і тапчан, який знаходиться в середині, виготовлені із деревини сибірського кедра. На стінках закріплені прямокутні пластини із натурального композиційного матеріалу – кедропласту.

 
18.03.2008р.

Удосконалити технологію вирощування лісових насаджень на перезволожених зрубах в...

Подорожуючи лісовими дорогами в передгір'ї Івано-Франківщини, мимоволі звертаєш увагу на молодняки дуба, ялиці зі смерекою і домішкою інших цінних видів деревних порід, посаджені дбайливими руками лісокультурних працівників, ділянки яких зосереджені на численних зрубах головного користування та інших категоріях земель в Шепарівському, Надвірнянському, Солот-винському, Рибненському, Росільнянському, Краснянському, Калуському, Під-михайлівському, Рахинському та інших лісництвах.

 
29.02.2008р.

Закордонний досвід: Дуб і вино – партнери

З огляду на історичний зв’язок вина та дубової бочки, витримані вина асоціюються з тонами шляхетного дуба. А поціновувачі та споживачі таких вин багато в чому «диктують» сучасний розвиток виноробства.

 

 
20.02.2008р.

Новинка “Горлуш Ко”: індикатор вологості деревини

Новий переносний, безконтактний індикатор вологості деревини ВЛ - 002 виготовила фірма “Горлуш Ко”. Прилад призначений для вимірювання і контролю вологості різних порід деревини безконтактним способом. Він є радіоелектронним (електромагнітним) пристроєм, що складається з корпуса (передньої і задньої кришки), сенсора вологості деревини, електронної частини, ЖКІ (2 рядки, 20 символів), засувки для кріплення елемента живлення (9В 6Р22).

 
20.02.2008р.

Туя гігантська має перспективу

На відміну від перевірених, здебільшого в парках, іноземних порід, туя гігантська, складчаста (Thuja plicata) одразу привернула до себе увагу лісівників, як лісова порода, гідна формувати стійкі продуктивні насадження. Межі її адаптивності в Карпатах науковці вивчають протягом майже 50 років.

 
28.01.2008р.

Кипарис Карпат

Родовід ялівців сягає в глибини віків. Вражає їх довговічність (близько 2000 років), морозостійкість, невибагливість до ґрунту. Відома їх антисептична дія (очищують повітря, збагачують його киснем). Хто бував на високогір’ї, той знає, як там, серед кедрини та ялівцю, легко дихати.

 
07.11.2007р.

Особенности некоторых видов древесины

Статья о породах древесины, разнице между ними. А также о характеристиках древесины: ее цвет, узор волокон, трещины, сучки, пороки.

 
07.11.2007р.

Високошвидкісне різання з системою HKS Plus

Різання на швидкості до 36000 об/хв було раніше розповсюджено тільки в металообробці, але нині на таких швидкостях почали працювати і деревообробні верстати. При таких швидкостях обробки на стаціонарних верстатах можна досягти продуктивності прохідних верстатів.

 
07.11.2007р.

Измерение лесоматериалов

Статья рассказывает об особенностях измерения лесоматериалов.

 
07.11.2007р.

Практичная экзотика. О пробке в интерьере

До недавнего времени пробка практически не использовалась у нас для декорирования интерьеров. Но сейчас этот материал приобретает все большую популярность среди дизайнеров и потребителей.

 
07.11.2007р.

Проникність деревини

Заради продовження життя деревині чи надання спеціальних властивостей, її покривають чи просочують різноманітними хімічними речовинами. Для виконання цього процесу вкрай необхідно знати властивості деревини.

 
07.11.2007р.

Усе про дерева України

Пропонуємо вашій увазі фрагмент з майбутньої “Книги рекордів України”, присвяченої нашим деревам і лісам.

 
07.11.2007р.

Усякій деревині своє місце

У статті розповідається про різні породи деревини, їх властивості та сфери використання для кожної породи.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua