Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вуд-Майзер

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
22.01.2014р.

Wood-Mizer пропонує: нову автоматичну тарну лінію SLP2

Компанія Wood-Mizer розробила нову концепцію своєї технології переробки тонкомірних і короткомірних колод. SLP2 - це автоматизована лінія, в якій три стрічкопильних верстата з'єднані конвеєрами для транспортування матеріалу. Лінія призначена для розпилу малих колод діаметром 10-40 см і довжиною 1,2-3,6 м у будь-який пиломатеріал прямокутного перерізу, переважно, в тарну дощечку.

 
20.04.2011р.

Дослідження точності розпилювання колод на верстаті "ЯСЕНЬ-БАРАКУДА"

За розробленою методикою на основі математичного багатофакторного плану здійснено експериментальні дослідження, внаслідок яких розраховано регресивну залежність точності випилювання обрізних пиломатеріалів від основних чинників

 
18.03.2010р.

Раціональні варіанти лісопиляння

При організації лісопильного виробництва в керівників підприємств часто з’являються сумніви щодо вибору типу обладнання. Стається це через брак інформації про специфіку того або іншого верстата, часом – особисте негативне ставлення до певного виду машин, відсутність аналогів на деревообробних підприємствах. Керівникові підприємства важко зорієнтуватися без відповідних рекомендацій.

 
10.12.2009р.

Верстат Wood-Mizer серії LT15 для України

Польський завод Wood-Mizer удосконалив конструкцію стрічкопилкового верстата LT15 спеціально для українського ринку.

 
16.06.2009р.

LEON 06 змусить звичайну електродриль працювати в автоматичному режимі

І не тільки дриль, а й багато інших ручних електроінструментів, як наприклад, фрезери, шліфувальні машинки, лобзики, плазмопатрони, гідроабразивні різаки, лазери тощо.

 
02.03.2009р.

Лісопереробка стрічковим і рамним способом

Нині у виробництві матеріалів використовують два найрозповсюдженіші способи первинної переробки круглого лісу: традиційний розкрій на вертикальних лісопильних рамах і стрічкове пиляння, яке поширилося останнім часом. Саме цей спосіб вважається найбільш прогресивним, технологічним і найменш енергоємним.

 
02.02.2009р.

Распил, оптимирующий выход продукции

Каждое деревообрабатывающее предприятие заинтересовано в повышении выхода пиломатериала и, таким образом, в улучшении структуры производственных издержек.

 
21.01.2009р.

Новый станок LT20B с наращиваемой станиной – с верой в силу...

Как мировой лидер, Wood-Mizer быстрее реагирует на изменения рыночной ситуации, и в трудных экономических условиях предлагает альтернативное решение для малого и среднего лесопиления.

 
28.10.2008р.

Waco Jonsereds AB: найкраща якість стругання без обмеження продуктивності

Шведська компанія Waco Jonsereds AB уже кілька десятиліть є синонімом якісного та високопродуктивного стругального обладнання. Дванадцять років тому фірма Waco увійшла до складу групи Weinig. Це позитивно позначилося на виробництві автоматичних ліній. Останній приклад шведсько-німецької співпраці – серія Hydromat, яка була представлена вперше торік в Ганновері.

 
24.10.2008р.

Круглопилкова техніка – за і проти

Нині для всіх деревообробників актуальним є питання переробки у великих обсягах круглого лісу середніх (до 35-40 см) і малих діаметрів, для одержання заготовок європіддонів, бруса, обрізних пиломатеріалів. Дана продукція користується незмінним попитом на ринках пиломатеріалів України і Європи.

 
23.10.2008р.

Переваги стрічкових пилорам з вузькими пилками

Шаноівні читачі! пропонуємо Вашій увазі деякі переваги стрічкових пилорам з вузькими пилками, а також характеристику деяяких верстатів. Сподіваємося ця інформація допоможе Вам покращити вашу нелегку роботу!

 
07.10.2008р.

Особливості технології Nesting

Nesting – дослівно з англійської: завантаження по комірках, вкладання порожньої тари одна в іншу, вкладаність і т.ін. Термін Nesting прийшов до нас з індустрії будівництва збірних будинків у США і Канаді.

 
06.10.2008р.

Комплект для розкрою колод

Стрічкова пилорама СЛ 6800 – верстат призначений для поздовжнього розкрою колоди для виготовлення пиломатеріалів – дошка, брус тощо. У його конструкції фахівці підприємства використали досягнення закордонних виробників подібного обладнання та власний досвід виробника пиломатеріалів, якими залишаються і нині. Також враховано особливості місцевих умов експлуатації і промислове використання даного верстату.

 
17.09.2008р.

Верстати для поздовжнього розкрою від WEILI

«Терплячий й ощадливий купить другу корову на те, що видоїв з першої», – сказав колись польський письменник Кароль Бунш. Цей погляд доповнив англійський філософ Едмунд Берк, який вважав, що економія полягає не в заощадженні, а в грамотному доборі.

 
16.09.2008р.

Лінія опорядження погонажу

Розширення виробництва. У цій фразі для керівників підприємств є особлива магія. Це означає успішність... Однак, з розширенням виробництва зростає і кількість проблем. Однією з них дедалі частіше стає опорядження погонажних виробів.

 
08.09.2008р.

Декілька слів на захист вальців

Процеси прозорого опорядження меблевих деталей починають викликати чимраз більший інтерес у вітчизняних виробників. На багатьох підприємствах, які діють уже довгий час, знищені раніше дільниці опорядження поступово відновлюються, a на організованих відносно недавно підприємствах – створюються заново.

 
01.09.2008р.

FREUD: Нове покоління стругальних головок

Ви згідні, що минули ті часи, коли деревообробники страждали від браку верстатного різального інструмента? Здається, нині є будь-який необхідний інструмент, і проблемою стає вже правильний його вибір.

 
21.08.2008р.

Резерви поліпшення пиляння стрічковою пилкою

Стан загострених зубів стрічкової пилки залежить від конструкції загострювального верстата та шліфувального круга, операцій з налагодження та обслуговування верстата, дотримання рекомендацій та режимів шліфування.

 
31.07.2008р.

Оновлена гама розкроювальних центрів компанії SCM

Українські меблеві підприємства продовжують розвиватися, і більшість з них заміняють нині круглопилкові верстати з кареткою, що раніше використовувалися для розкрою повноформатних плит, розкроювальними центрами з програмним керуванням. Вони мають значно більшу продуктивність і забезпечують кращу точність обробки.

 
30.07.2008р.

Розкрій масиву: одна пилка – добре, а багато – краще!

Розпустити масив, брус або необрізну дошку на обрізну – завдання актуальне практично для усіх, хто займається випуском виробів з деревини. Це – по-перше. А по-друге, нині багато мебльовиків та виробників столярки, які динамічно розвиваються, вирішують питання: яке обладнання придбати для технічного переозброєння і розширення можливостей свого виробництва.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua