Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вуд-Майзер

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
25.07.2008р.

Автоматична обробка розпилення

Сучасне виробництво меблів висуває підвищені вимоги до якості і собівартості опорядження виробів. Брак кваліфікованих фахівців та детальної інформації й специфіка процесу опорядження призводять до того, що освоєння чи розвиток технологій проходить важко і потребує багато часу.

 
21.07.2008р.

Особливості технології загострення зубів вузьких колодопиляльних...

Стан загострених зубів стрічкової пилки залежить від конструкції загострювального верстата та шліфувального круга, операцій з налагодження та обслуговування верстата, дотримання рекомендацій та режимів шліфування.

 
18.07.2008р.

Блискуче майбутнє ваших поверхонь від фірми «УКРАБРАЗИВ»

Нині деревообробка є однією із галузей української промисловості, яка швидко розвивається. При виготовленні меблів процес шліфування є одним з найважливіших етапів, що впливає на якість і естетику виробів. Фірма „УКРАБРАЗИВ” пропонує нову якість обробки будь-яких поверхонь з натурального дерева, фанери, ДСП, плит, МДФ тощо.

 
15.07.2008р.

Raimann: більше користі за менших витрат

Компанія Raimann, яка входить в групу Weinig, спеціалізується на інтелектуальних рішеннях в галузі поперечного розпилювання заготовок і оптимізації розкрою. Цього року вона запропонувала ряд новинок, які незабаром будуть запропоновані нашим виробничникам.

 
14.07.2008р.

Шипорізи: верстати першої необхідності

Фахівцям добре відомо, що якісна деревина дедалі дорожчає, а її частка в загальному обсязі сировини, на жаль, не зростає. Розумний вихід у цій ситуації – підвищення якості виробів і більш повне використання деревних матеріалів за рахунок упровадження сучасних технологій склеювання.

 
11.07.2008р.

FRIULMAC забезпечить успіх

Італійська компанія FRIULMAC SpA розташована на півночі Італії в місті Удіне (Udine) – у самому центрі виробництва стільців. Можливо, саме таке розташування сприяло стрімкому розвитку компанії-виробника верстатів для поперечної обробки дерев’яних деталей. Вже понад 40 років у Європі і в усьому світі ім’я FRIULMAC асоціюється з інноваційними рішеннями і бездоганною якістю обладнання. Пропонуємо ознайомитися з деякими рішеннями компанії, які здобули найбільшу популярність у світі.

 
11.07.2008р.

Своєрідність верстатів фірми “Інтес”

У попередньому номері газети ми розповіли про деревообробні верстати болгарського виробництва – фрезерний з нахиленим шпинделем, крайколичкувальний KZM 2 та свердлильно-присадочний, які зі складу в Донецьку пропонує клієнтам фірма “Інтес”. Продає вона й інше обладнання, з окремими зразками якого нині познайомимо читачів.

 
10.07.2008р.

Про найпопулярніші чотирибічники

Як поліпшити чистоту обробки поверхні, збільшити продуктивність і при цьому зменшити капітальні витрати на придбання обладнання і його експлуатацію? Ми правильно перелічили ваші виробничі завдання на найближчий час? Тоді познайомтеся з виробником, обладнання якого вже десятки років допомагає досягати таких самих, як у вас, цілей дуже багатьом розважливим власникам деревообробних і меблевих виробництв України й усього світу.

 
08.07.2008р.

Серия оборудования «Терем» от Компании «МВМ ГРУПП»

История создания станков серии «Терем» берет свое начало в июне 2004г. Именно к этому периоду начал возрастать спрос на станки для производства домов из оцилиндрованного бревна.

 
02.07.2008р.

Лісопереробка стрічковими і рамним способом

Нині у виробництві матеріалів використовуються два найбільш розповсюджених способи первинної переробки круглого лісу: традиційний розкрій на вертикальних лісопильних рамах і стрічкове пиляння, що отримало широке розповсюдження останнім часом. Саме цей спосіб вважається найбільш прогресивним, технологічним і найменш енергоємким.

 
26.06.2008р.

Вибір лінії зрощування – що найголовніше?

к підібрати лінію зрощування саме під свій рівень виробництва? Якої потужності, ступеня автоматизації і вартості вона потрібна? Як купити її на 30-40 % дешевше, ніж ви запланували? І як правильно вибрати сервісну службу, щоб ваше обладнання працювало якомога краще і довше?...

 
26.06.2008р.

SCHARPF&KOGEL - это оптимальное решение для производства клееных...

Известно, что сокращение лесных ресурсов ведет к снижению диаметра пиловочного сырья, его качества в целом. Это затрудняет выполнение запросов потребителей пилопродукции, таким образом, склеивание становится основополагающим процессом...

 
20.06.2008р.

FESTOOL – досконалість у техніці і перевага в економічності

Відвідуючи в Німеччині фабрики і майстерні, ми бачили, що практично всі майстри застосовують ручний інструмент FESTO або FESTOOL. Столяри часто використовують ручні шліфувальні машинки, фрезери і електрорубанки; будівельники і ремонтні бригади – дискові монтажні або дискові ручні пилки із напрямною шиною, складачі меблів – звісно, дрилі-шуруповерти і лобзики.

 
12.06.2008р.

Створимо сучасне виробництво разом

Німецька фірма PAUL дуже добре відома в усьому світі і в Україні також. Круглопилкові верстати стали символом цього виробництва завдяки вдалим конструкційним рішенням, досконалій технології виготовлення та надзвичайній надійності.

 
11.06.2008р.

Лісопиляння: на ринку господарюють вітчизняні верстатники

Надійні в експлуатації, високопродуктивні та занадто дорогі для більшості вітчизняних підприємців. З середини 90-х років почали заявляти про себе українські виробники обладнання для первинної оброки деревини, й нині вони майже повністю витіснили іноземців з нашого ринку. За неофіційними даними, частка імпорту вже скоротилася до 5%...

 
03.06.2008р.

Італійський «Шаттл» від фірми Veneta Maccine

Виробництво криволінійних деталей з деревини завжди було однією з найбільш трудомістких операцій. Практично донедавна деталі надто складної форми доводилося вирізати вручну. І все ж деревообробники дочекалися полегшення: конструктори італійської фірми Veneta Maccine створили п’ятикоординатний стрічкопилковий верстат «Шаттл».

 
03.06.2008р.

Биметаллическая ленточная пила – новое поколение инструмента в...

Ленточнопильные технологии все шире применяются в деревообработке. По оценкам специалистов эффективность пиления на 70-90% зависит от пилы. Ленточная пила является компромиссом двух противоположных требований. С одной стороны, обеспечена как можно большая твердость зуба, с другой – максимальная эластичность (упругость) пилы в целом.

 
02.06.2008р.

Нова гама розкрійних верстатів Gabbiani

Фірма GABIANI MACCHINE – одне з підприємств верстатобудівного концерну SCM GROUP. Попри високопродуктивні кутові системи для розкрою плитних матеріалів для меблевої індустрії, GABIANI MACCHINE випускає пилкові верстати для невеликих виробництв.

 
02.06.2008р.

Класифікація листяних круглих лісоматеріалів

Лісоматеріали, як і усі товари, перш ніж потрапити на ринок, підлягають обов’язковій стандартизації. Щоб вигідно продавати лісоматеріали в країнах Європи, українські експортери мусять формувати партії товару за вимогами євростандартів. Та не завжди це добре виходить, тому продавці й недоотримують грошей, іноді досить таки солідних. У чому тут причина?

 
28.05.2008р.

Новий вузол додав ще одну вісь

Новий фрезерний і пилковий механізм з автоматичним переналаштуванням кута, розроблений фірмою Weinmann, вперше дозволяє розширити можливість 4-осьових обробних центрів, додавши ще одну вісь. Даний вузол FLEX5, запатентований групою Homag, може бути переміщений із пристрою зміни інструменту на основний шпиндель.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua