Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Двері

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
29.06.2021р.

Качественные древесно-плитные материалы по доступной цене

В ремонтно-строительных делах не обойтись без древесных материалов, которые широко использовались на протяжении многих столетий. Дерево считается одним из самых надежных, экологичных и долговечных материалов, поэтому настоящие профессионалы в области строительства останавливают свой выбор на нем.

 
30.12.2009р.

MDF чи ДСП?

Навіть людина, яка немає нічого спільного до виробництва меблів, знає, як виглядає торець плити – площина обклеєна крайкою. З моменту використання ДСП для виробництва меблів і до останнього профіль торця плити завжди залишався прямолінійним. Може настав час запровадити нові тенденції і урізноманітнювати зовнішній вигляд меблів не тільки завдяки фасадам і додатковим аксесуарам?

 
06.05.2009р.

Екструзійні ДСП

ДСП, отримані методом екструзійного проесування, – це сучасний матеріал для виготовлення дверних полотен.

 
08.09.2008р.

Товсті плити також окантовують

Зміни в дизайні меблів вплинули на технологію їх виробництва. Коли раніше переважала ДСП товщиною 16-19 мм, то нині більше використовуються деталі з широкими поперечними перерізами. Для нових матеріалів група ІМА розробила нові технології.

 
18.07.2008р.

Блискуче майбутнє ваших поверхонь від фірми «УКРАБРАЗИВ»

Нині деревообробка є однією із галузей української промисловості, яка швидко розвивається. При виготовленні меблів процес шліфування є одним з найважливіших етапів, що впливає на якість і естетику виробів. Фірма „УКРАБРАЗИВ” пропонує нову якість обробки будь-яких поверхонь з натурального дерева, фанери, ДСП, плит, МДФ тощо.

 
19.03.2008р.

Екструзійна плита – наповнювач для дверей

Екструзійні плити займають певне місце серед деревинних плитних матеріалів. Мова йде про деревостружкові плити неперервного пресування, так звані екструзійні деревостружкові плити. Найширше застосування вони знайшли при виробництві дверей яко їхній наповнювач.

 
07.11.2007р.

Корпусні меблі починаються з розкрою плит

У статті розповідається про основні типи верстатів, які використовуються для розкрою плит, а саме верстати з рухомою кареткою, вертикальні верстати, пилкові центри, а також про допоміжне обладнання та технічне обслуговування.

 
07.11.2007р.

Деревостружкові плити з подрібнених старих меблів

У статті розповідається про досвід фірми Nolte у виготовленні ДСП з старих меблів, особливості їх складування та сушіння, формквання і пресування.

 
07.11.2007р.

Стан виробництва плитної продукції в Україні

1

За останні роки в Україні спостерігається стале збільшення випуску продукції деревообробної промисловості. В цьому сенсі не стало винятком і виробництво плит та фанери.

 
07.11.2007р.

Коли критерієм є швидкість…

1

У статті розповідається про можливості використання пресової лінії, яку пропонує німецька компанія Bürkle Process Technologies для ламінування ДСП чи МДФ.

 
06.11.2007р.

Плита: що маємо

Фірма “РоСт” – добре відомий в Україні продавець меблевих комплектуючих провідних виробників, зокрема плит ДСП, крайкових матеріалів, фурнітури. Також має власне виробництво стільниць. Директор фірми “РоСт” Олег Жихарєв розповідає про ситуацію на ринку плит та стільниць.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua