Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
ДСП

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
29.06.2021р.

Качественные древесно-плитные материалы по доступной цене

В ремонтно-строительных делах не обойтись без древесных материалов, которые широко использовались на протяжении многих столетий. Дерево считается одним из самых надежных, экологичных и долговечных материалов, поэтому настоящие профессионалы в области строительства останавливают свой выбор на нем.

 
30.12.2009р.

MDF чи ДСП?

Навіть людина, яка немає нічого спільного до виробництва меблів, знає, як виглядає торець плити – площина обклеєна крайкою. З моменту використання ДСП для виробництва меблів і до останнього профіль торця плити завжди залишався прямолінійним. Може настав час запровадити нові тенденції і урізноманітнювати зовнішній вигляд меблів не тільки завдяки фасадам і додатковим аксесуарам?

 
06.03.2009р.

Термовигладжування: наскільки воно ефективне?

Під час обробки MDF фрезеруванням відшаровуються окремі волокна: внаслідок дуже малих розмірів, інструмент не перерізає, а лише нагинає їх. При нанесенні на поверхню рідини ці волокна піднімаються, значно погіршуючи якість опорядження деталей. Видаляють ворс шліфуванням, яке потребує багато часу і абразивних матеріалів. Крім того, на фрезерованих ділянках внутрішні шари мають меншу щільність, ніж поверхня плити, тому поглинаючі властивості цих ділянок значно вищі, ніж необроблювані поверхні. Щоб запобігти цьому, фрезеровані поверхні грунтують, що зменшує витрати лакофарбових матеріалів чи клею.

 
18.07.2008р.

Блискуче майбутнє ваших поверхонь від фірми «УКРАБРАЗИВ»

Нині деревообробка є однією із галузей української промисловості, яка швидко розвивається. При виготовленні меблів процес шліфування є одним з найважливіших етапів, що впливає на якість і естетику виробів. Фірма „УКРАБРАЗИВ” пропонує нову якість обробки будь-яких поверхонь з натурального дерева, фанери, ДСП, плит, МДФ тощо.

 
10.07.2008р.

Ринок MDF

MDF (Medium Density Fiberboard) – деревноволокнисті плити середньої густини, які виготовляються із дуже малих деревних волокон, оброблених синтетичними зв’язуючими речовинами і сформовані у вигляді килиму з наступним гарячим пресуванням (густина 700-870 кг/м3) і шліфуванням.

 
04.06.2008р.

Компактна машина з великими можливостями

Фірма Universal Finishihg Systems запропонувала компактну машину Uni-Sand для процесів шліфування і видалення заусенець з профільованого масиву або МДФ. Головна перевага Uni-Sand перед попередниками – ціна, а також можливість скоротити час налаштування на різні профілі, вища ефективність. Алюмінієва рама машини дозволяє переносити її з місця на місце по території підприємства без великих труднощів.

 
26.01.2008р.

MDF. Нотатки для споживача

MDF – ще недавно новий в Україні матеріал – все більше використовується для виробництва столярних та меблевих виробів. Використовуючи даний матеріал, споживач не завжди обізнаний з технологією його виготовлення та властивостями, що є визначальним для експлуатаційних характеристик готового виробу з елементами MDF.

 
07.11.2007р.

Корпусні меблі починаються з розкрою плит

У статті розповідається про основні типи верстатів, які використовуються для розкрою плит, а саме верстати з рухомою кареткою, вертикальні верстати, пилкові центри, а також про допоміжне обладнання та технічне обслуговування.

 
07.11.2007р.

Похідні плитні матеріали у столярно-меблевому виробництві

У статті розповідається про плитні конструкційні матеріали постформінґ , софтформінґ, кронофлор, полфлор, їх характеристики та сфери застосування.

 
07.11.2007р.

МДФ-профіль – що це?

Пропонуємо поговорити на досить цікаву для більшості меблярів тему – МДФ-профіль. Цей продукт на світовому ринку доволі новий, а відтак і не дуже відомий. Фактично, він настільки новий, що його ще навіть називають по-різному – рамковий, меблевий, декоративний або фасадний профіль.
 

 
07.11.2007р.

Коли критерієм є швидкість…

1

У статті розповідається про можливості використання пресової лінії, яку пропонує німецька компанія Bürkle Process Technologies для ламінування ДСП чи МДФ.

 
07.11.2007р.

Термовигладжування МДФ

Профільовані лицеві поверхні меблів тепер можна і не шліфувати. Системи термовигладжування ihd-fixface і ihd-rollface дозволять виробникам лицевих панелей МДФ уникнути операцій шліфування і замазування пор.

 
05.11.2007р.

Новий тип стінної дерев’яної плити на базі МДФ

У статті розповідається про можливість використення плит МДФ у будівництві.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua