Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
ДСП

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
18.01.2011р.

Бензопила - вибір і обслуговування

2

Велика стаття про бензопили, критерії вибору пили, умови експлуатації. Стаття допоможе підібрати комплектуючі, навчитися правильно працювати з пилою.

 
12.07.2010р.

Критерії вибору багатопильних верстатів

Робота з таким примхливим матеріалом, як деревина - справа непроста і дуже відповідальна. Слід грунтовно вивчити «характер» деревини, з якої ви збираєтеся працювати, підшукати або підготувати висококваліфіковані кадри і дуже серйозно поставитися до вибору обладнання. Останнє, на перший погляд, здається не таким уже складним завданням. Але це поверхневий судження

 
26.01.2010р.

Новинки лідера

Ми розпочинаємо серію статей про технологічні новинки, запропоновані на ринку групою Leitz. Спектр її товарів охоплює увесь асортимент високоточних інструментів, які застосовуються на верстатах для розкрою масивної деревини, для виробництва дерево-похідних та синтетичних матеріалів.

 
11.01.2010р.

«Тихі» дискові пили

Обробка деревини розпочинається з її розкрою. Для цього використовують рамні, стрічкові, дискові або ланцюгові пилки. Нижче говоритимемо про дискові – найбільше вживані на деревообробних підприємствах.

 
22.12.2009р.

WINTERSTEIGER: „Тонкий пропил – це наш світ”

Акціонерному товариству із головним офісом в австрійському місті Ріді загалом належить 16 підприємств, два найновіших нещодавно було відкрито в Росії та Бразилії. Продукція компанії надходить до 130 країн світу через торговельну мережу, що нараховує 60 представництв, внаслідок чого частка експорту в загальному обсязі виготовленої продукції у фірмі WINTERSTEIGER становить близько 88%.

 
09.11.2009р.

BOSCH: висока продуктивність для усіх видів деревини

З лютого 2008 року мережа офіційних дилерів BOSCH пропонує ручну дискову пилу GUNKS 85 Professional, до комплекту постачання якої входить 235-міліметровий пилковий диск BoschOptilineWood.

 
09.09.2009р.

Фрези ProFix-Plus фірми Leitz

Фірма Leit виробляє добре відомі на ринку системні фрези ProFix удосконаленої модифікації. Завдяки оригінальній конструкції і новій технології виготовлення вдалося підвищити їх стійкість та зменшити величину радіального биття.

 
13.07.2009р.

Нестинг. Що це?

Термін – „нестинг” – з’явився в обігу європейських мебльовиків та деревообробників років зо три тому. Нестинг – це спосіб розкрою плит кінцевим різальним інструментом з отриманням деталей непрямокутної форми, розташованих на карті розкрою з максимальною щільністю. Цей спосіб не допускає розкрій круглими пилками із використанням наскрізного різання, він не передбачає попереднього розкрою плит на прямокутні заготовки.

 
16.06.2009р.

LEON 06 змусить звичайну електродриль працювати в автоматичному режимі

І не тільки дриль, а й багато інших ручних електроінструментів, як наприклад, фрезери, шліфувальні машинки, лобзики, плазмопатрони, гідроабразивні різаки, лазери тощо.

 
04.06.2009р.

Вибираємо дискові пилки

З розвитком деревообробки в Україні на підприємствах все більше експлуатують круглопилкові верстати. Це надійне обладнання може працювати роками. А от його інструмент – дискові пилки – час від часу потребують заміни. І тут нерідко виникають проблеми із їх вибором та підготовкою до роботи. Щоб уникнути помилок, які обходяться дорого, потрібно володіти детальною інформацією про кількісні та якісні характеристики дискових пилок.

 
26.05.2009р.

Електроінструмент для деревини від Bosch

Програма професійного деревообробного електроінструмента Bosch містить у собі близько 50 пристроїв. Нині практично кожен користувач-будівельник може підібрати потрібний професійний електроінструмент. Що ж до інструментів, найчастіше використовуваних у операціях з деревиною, то компанія Bosch постійно представляє українському будівельникові нові й удосконалені рішення.

 
26.03.2009р.

Пилки для пильних центрів

На сьогоднішній день основним матеріалом для виготовлення корпусних меблів є ламинированная ДСП. При цьому першою основною технологічною операцією виготовлення меблів є розкрій плит на деталі. Буде ця операція виконана ручним електроінструментом, на круглопильном, форматно-раскроечном верстатах або ж на пильному центрі, залежить від цілей, які хоче досягти виробник. У цій статті оборотна увага на інструмент для пильних центрів - сучасного високопродуктивного устаткування.

 
02.02.2009р.

Распил, оптимирующий выход продукции

Каждое деревообрабатывающее предприятие заинтересовано в повышении выхода пиломатериала и, таким образом, в улучшении структуры производственных издержек.

 
30.01.2009р.

Деревообробний “секонд”

На вторинному ринку деревообробного обладнання можна придбати гарні речі. Але потрібно бути дуже уважним.

 
04.12.2008р.

Інструмент – складова якості

Рішення будь-яких технологічних завдань, зазвичай, засновано на аналізі технологічних можливостей обладнання й зумовлено його технічними характеристиками. Відомо, що в остаточному підсумку результат будь-якої механічної обробки матеріалу може залежати не тільки від характеристик обладнання. Досить значний вплив на якість кінцевого продукту справляє якість і експлуатаційні характеристики інструмента.

 
05.11.2008р.

Без абразивного інструменту не обійтися!

«Шкурку та шліфмашинку вибираєш не менш ретельно, ніж молоток чи тримач. Подряпини під час шпаклювання деколи не виправити навіть наймайстернішому опоряджувальнику. Поверхня повинна вийти ідеальною з першого разу», - говорять професіонали.

 
30.10.2008р.

Зрощування у стилі Freud

Дбайливі власники деревообробних виробництв часто замислюються над питанням: що робити з відходами деревини. Тим, хто займається зведенням дерев'яних конструкцій, доводиться вирішувати завдання – де взяти 6-метровий брус без сучків? І як при будівництві перекрити дерев'яними конструкціями 50-метровий проліт?

 
28.10.2008р.

Пилки для багатопилкових верстатів

До появи нової серії велика частина пилок FREUD для багатопилкових верстатів конструювалася з зачисними ножами і відрізнялася від інших своїм яскравим червоним корпусом (з тефлоновим покриттям Perma–Shield®). Що цим досягалося?

 
07.10.2008р.

Особливості технології Nesting

Nesting – дослівно з англійської: завантаження по комірках, вкладання порожньої тари одна в іншу, вкладаність і т.ін. Термін Nesting прийшов до нас з індустрії будівництва збірних будинків у США і Канаді.

 
03.10.2008р.

Фрези для чотирибічних верстатів

З кожним роком власників чотирибічних поздовжньо-фрезерних верстатів стає дедалі більше. Більше стає і каталогів із пропозиціями дереворізального інструменту, – і це добре. Недобре тільки те, що поки не всі продавці інструмента, маючи на руках каталог, можуть запропонувати оптимальний варіант під завдання саме вашого виробництва.

 
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua