Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
240 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вологість деревини

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:***
Пошук
Пошук
11.01.2010р.

"ТЕХВУД" – лакофарбова продукція високої якості

Фірма „ТЕХВУД” як офіційний представник італійського концерну SIVAMв Україні завжди готова запропонувати своїм споживачам високоякісну лакофарбову продукцію для опорядження деревини.

 
04.12.2009р.

Яскрава палітра «Янтарю»

Історія заводу «Янтар» розпочалася у лютому 1944 року, коли був заснований коростенський міськпромкомбінат. Виготовляли там колодки для взуття, колеса для возів, милиці, бочки тощо.

 
15.09.2008р.

Лак, який вбиває бактерії

Виробник лаків і фарб з Німеччини Clou винайшов новий прозорий лак AntiBak для дерев’яних виробів, який виконує роль ефективного бактерицидного засобу. Лише один шар лаку – жодні бактерії, грибки й інші організми не пройдуть. Причому ніяких реактивів і дезінфекційних речовин із нього не виділяється.

 
16.05.2008р.

Фарби, даровані природою

Кажуть, що екологію псує хімія. Даруйте, хімія тут ні дочого. Винувата людина, яка з потребою та й без потреби так «нахімічила», що життя стало моторошним. Тепер залишається єдиний вихід – повертатися до природи. Нині, як ніколи, зростає інтерес до екологічно безпечних матеріалів, в тому числі, до лак-фарбових, без яких не обходиться деревообробна та меблева галузі.

 
18.03.2008р.

Розпилення без туману

Обладнання для нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) всіх типів (різноманітні пневматичні розпилювачі, в тому числі й низького тиску, пневматичні насоси, системи розпилення AIRMIX, системи безповітряного розпилення AIRLESS, електростатичні та автоматичні розпилювачі, екструзійні насоси, велика кількість фітінгів та аксесуарів, засоби індивідуального захисту маляра, комплектуючі, обладнання для очищення стиснутого повітря тощо) випускає фірма KREMLIN.

 
12.03.2008р.

Клеємо та фарбуємо по новому

Перші партії лакофарбових матеріалів марки GORI на ТзОВ «ІТА» почали надходити на початку 2003 р. Однак ще з середини 90-х років вони використовувались на українсько-датському підприємстві СП “Р.К.С.” (смт. Коцюбинське, Київська обл.) – вакуумні просочувальні розчини, ґрунти та фарби для опорядження вікон. Про них розповів Андрій Захарчук, менеджер датського концерну Dyrup по Східній Європі, під час семінару “Промислові системи Gori для захисту та опорядження виробів з деревини”, що організувало ТзОВ “ІТА” наприкінці травня на підприємстві “Динамо-Інвест” (м. Львів). Програма семінару була розділена на кілька етапів, що дало змогу не тільки слухати доповіді, а й спостерігати застосування пропонованих лакофарбових матеріалів.

 
06.11.2007р.

Лакофарбові матеріали нового покоління для вікон і зовнішніх дверей

У статті розповідається про ріноманітну лакофарбову продукцію фірми ”ТІККУРІЛА“
 

 
06.11.2007р.

Зовнішня привабливість та здорова плоть деревини

Під опорядженням деревини розуміють створення на її поверхні захисного декоративного покриття з метою поліпшення зовнішнього вигляду і захисту від дії навколишнього середовища (повітря, вологи, світла, тепла, забруднень і механічних пошкоджень).Пропонуємо вам добірку матеріалів на цю тему.

 
вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua