Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Last news
Last news
World Logging Championship in 2012 will be held in Belarus
08.09.2010р.

World Championship fellers forests in 2012 will be held in Belarus. BelTA learned from press-secretary of the Ministry of Forestry Růžena Nowicka

In Ivano-Frankivsk region exposed to auction 43.3 thousand cubic meters wood
08.09.2010р.

State Timber Ivano-Frankivsk region put up for auction Sept. 15 43,3 thousand cubic meters. m of untreated wood at a starting price of 15.7 million...

All-Ukrainian Forum of Woodworkers and Furniture-Makers 2010
06.09.2010р.

From 21 to 24 September 2010 at the International Exhibition Center in Kyiv within the framework of the ALL-UKRAINIAN FORUM of WOODWORKERS and...

Samling Responds to Norwegian Government Pension Fund
01.09.2010р.

Samling Global Limited is disappointed by the announcement made by the Norwegian Government Pension Fund regarding its decision to divest their...

Інвестуйте в себе разом з нашим порталом
25.08.2010р.

Минає літо, сподіваємося, Ви знайшли час на відпочинок і з охотою беретеся до...Опитування
Опитування
Опитування

Мораторий на вывоз кругляка хотят отменить, а в Вы за или против?

Ваш помічник
Ваш помічник
5163
06.06.2011р. |
LIGNA 2011 (фото, відео)
Найбільша в світі спеціалізована виставка устаткування і технологій для лісової та деревообробної промисловості LIGNA HANNOVER 2011 дає додатковий імпульс для піднесення промисловості.

Протягом п'яти днів 1765 експонентів з 52 країн продемонстрували свою продукцію та послуги на загальній площі 130000 кв. м. Поруч із Німеччиною, найбільш сильно були представлені Італія, Австрія, Іспанія, Китай (включаючи Тайвань), Швейцарія, Данія, Туреччина, Швеція і Нідерланди. Величезний масив перспективних інновацій заповнив 13 павільйонів та відкриті майданчики. "Інновації стали рушійною силою LIGNA. Багато підприємств спеціально підводять підготовку своїх інновацій до відкриття LIGNA, і новації, що демонструються тут, це саме те, що потрібно споживачеві" - вважає керуючий менеджер виставки Кюне.

Число учасників з-за кордону зросло на 26%. LIGNA HANNOVER 2011 залучила загалом 90000 відвідувачів - на 13% більше в порівнянні з попередньою виставкою. Хоча LIGNA завжди відрізнялася великим інтересом з боку міжнародних учасників, стрибкоподібне зростання кількості іноземних гостей цього року стане вражаючою віхою в історії виставки. Приблизно 40% всіх відвідувачів приїхали з-за кордону, що на 26% вище, ніж у 2009 році. "Це дійсно видатний показник. Відвідувачі приїхали з 90 країн, причому відзначається значне збільшення числа фахівців з Росії, Фінляндії, Великобританії, Австрії та Швеції, а також США і Нідерландів» - повідомив Кюне.

Близько 700 журналістів з 43 країн приїхали до Ганновера, щоб висвітлювати хід проведення LIGNA. Новий портал відео www.ligna.tv привернув величезну віртуальну аудиторію - понад 5000 відвідувачів - більше половини з них з-за кордону - дивилися прямі трансляції про нововведення виставки.

LIGNA 2011 з висоти пташиного польоту

Чудова атмосфера LIGNA HANNOVER 2011

 

Конкурси і змагання

 Новітні технології в деревообробці

 

Офіційний відеозвіт ТУТ

З прес-релізу Оксани Чурило керівника прес-служби Волинського ОУЛМГ

Загалом, на виставці були представлені такі тематичні розділи:

1. Лісове господарство (машини, транспортні засоби, прилади, технології; інформаційні, складські, транспортні системи, логістика; спеціалізовані презентації).

2. Виробництво матеріалів із деревини і шпону (машини, установки и прилади для виробництва предметів із дерева та шпону).

3. Лісопильна промисловість (машини і технологічні установки для виробництва пиломатеріалів, системи розмітки и оптимізації розкрижування кругляка, оснащення для розпиловки, сушки пиломатеріалів).

4. Переробка масивної деревини (машини і оснащення для переробки масивної деревини, утилізація відходів і залишків деревообробки, джерела отримання енергії).

5. Столярне ремесло (машини, прилади і деталі для столярного ремесла, роботи із внутрішньої обробки деревини, ремонтно-реставраційні роботи, будівельні елементи, торгівля деревиною).

6. Теслярське ремесло (машини, прилади і деталі для теслярського ремесла, дерев’яні конструкції, дерево для обробки і будівництва, торгівля деревиною).

7. Технічне використання лісоматеріалів (деревина для інженерно-технічних цілей "Engineered Wood", клеєна деревина і фанера, плити з лісоматеріалів).

8. Меблева промисловість (машини, установки і пристрої для промислового виробництва меблів; засоби автоматизації технологічних процесів).

9. Спеціалізовані презентації («Дерево в мистецтві», «Наука і освіта», Форум VDMA "Деревообробка і кар’єра", «Національні галузеві об’єднання і асоціації»).

Техніка від світових виробників дивувала можливостями та потужностями. Щоправда, ціни нагадували про те, що цивілізація коштує дорого. Машини для перевезення та розкрижування деревини оцінювалася у мільйони євро. Представники фірм пояснювали цінову політику дійсно якісними та добротними показниками. Досить багато була висвітлена тема екології та переходу на альтернативні види палива. Новітні котли, техніка для переробки деревини на щепу, пілети. Сьогодні в Європі таке користується підвищеним попитом. Цивілізовані країни вже давно зрозуміли: щоб добре жити треба думати, економити і використовувати дари природи без залишків.

Про те, що у Німеччині дбають про здоров’я громадян говорить і політика держави у плані забезпечення електроенергією завдяки впровадженню абсолютно нешкідливого для природи і людини ресурсу – вітряків. Проте екологи й тут знаходять недоліки, мовляв птахи страждають, потрапляючи під лопатні «ловців вітру».

Повернімося до виставки, яка зацікавила лісопереробників з усього світу. Досить велику увагу волинської делегації привернула техніка, яка може працювати і вивозити ліс із заболочених місцевостей. Для Волині це досить актуально. Оскільки болотистих місцин, які треба звільняти від захаращеності, вивозити деревину, почистивши ліс, досить багато.

Зацікавили новітні сушильні камери. Адже висушування деревини, є досить важливим для зберігання та забезпечення ринку конкурентоздатною продукцією.

Тут були і спеціальні верстати для різьбярства, розрізування, виготовлення палетів. Презентували цілі заводи, для роботи яких потрібно два-три кваліфікованих працівники.

Все це – нові та ефективні технології, у ефективності яких ми переконалися, побувавши на невеликому лісопереробному заводі «Heinrich Holtmeyer & Sohn GmbH» де працює 32 працівники. Тут переробляють більше 100 тис. кубів круглого лісу за рік і випускають продукції близько 50 тис. куб м пиломатеріалів. Син власника заводу Stefan Holtmeyer зробив волинським лісівникам екскурсію територією виробництва, розповівши історію та тонкощі своєї роботи.

Волинська делегація ознайомилася з роботою ще одного, вже набагато потужнішого лісопереробного комплексу – заводу із виробництва палетів Palettenfabrik BASSUM. Тут заготовки для європіддонів виготовляють на замовлення. Створений у 1964 р., сьогодні завод має величезні потужності, його знають далеко за межами країни. Завод плідно співпрацює з волинськими лісівниками.
Теги та ключові фрази
ловець вітру виготовленняя пристрою, с/г машини і до них вироби відео скачати, скачать картинки з виробами, скачати фото вироби з дерева, деревообробне обладнання для круглого лісу фото, Фото Вироби из гілля плетуче, скачать відео деревообробку вироби, скачати картинки лісове господарство, столярні вироби відео, скинути вироби здерева
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку

No Comments, be first, and start a discussion


   Інші статті
06.06.2011р.

LIGNA 2011 (фото, відео)

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже позитивні. Чекаємо нової, цікавої інформації

15.10.2010р.

Ринок деревообробного обладнання України 2010 1

За даними Держкомстату, імпорт деревообробного обладнання в січні - вересні 2010 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р., збільшився більш ніж в 1,5 рази, а за оцінками операторів - навіть у 2 рази

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
For using our materials link towww.derevo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.
kremen-decor.com.ua