Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторий на вывоз кругляка хотят отменить, а в Вы за или против?Trade fairs
Trade fairs

14 May - 17 May 2018

Ukraine Lviv,
Pivdennyj EXPO Hall, st. Schyretska, 36
News
Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». Також призупиняємо реєстрацію...

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не рік і не два тому. Воно триває ледь не з набуття країною незалежності, оскільки гарантує ділкам швидке й...

Більше новин за тегами
Articles

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство...

2042
22.07.2011р.
Прес-конференція начальника Хмельницького управління лісового та мисливського господарства
Прес-конференція начальника Хмельницького  управління  лісового та мисливського господарства Віталія Лісового про підсумки роботи підприємств  управління за перше півріччя поточного року вийшла далеко за межі означеної теми. Передусім Віталій Митрофанович наголосив, що з приходом на посаду голови Державного агентства  лісових ресурсів В.М.Сівця змінилася ідеологія підходу до діяльності галузі. Пріоритетом визнано державні інтереси і завдання, на які націлили галузь Президент держави В.Ф.Янукович і Уряд.

 Голова Держлісагентства В.М.Сівець  поставив завдання до кінця 2011 року запровадити електронний облік деревини, який повністю унеможливить обіг деревини, отриманої  незаконним шляхом. Важлива роль у подоланні корупції відводиться проведенню спеціальних аукціонів  з продажу необробленої деревини. Голова  Держлісагентства наголошує на тому, що задля ефективного ведення лісового господарства , реалізації біоенергетичного потенціалу лісів украй необхідний розвиток лісової інфраструктури. Будівництво лісових доріг наблизить галузь до євро стандартів. 

  Хмельницькі лісівники, не зважаючи на те, що область має незначні лісові ресурси, працюють стабільно. Аналізуючи діяльність підприємств управління, В.М.Лісовий наголосив, що в першому півріччі вони перевиконали всі основні  виробничі показники. На землях держлісфонду при плані весни 461 га заліснено 592 га (128 %). Доповнено лісові культури на площі понад 650 га (123 %). Проведено догляди культур на площі понад 2600 га (105 %). На усі роботи по створенню лісових культур на землях держлісфонду  використано майже 3 млн. грн..

      Створено 401 га захисних насаджень при плані весни- 395 га (102 %). Доповнено створених захисних лісових насаджень майже 750 га(135 %) Проведено догляди культур на площі майже 2500 га (122 %). На всі роботи по захисному лісорозведенню витрачено майже мільйон грн. бюджетних коштів.

     Ліквідної деревини  заготовлено майже 210 тисяч кубометрів,. значно більше,  ніж передбачалося. За 6 місяців реалізовано продукції на 87 мільйонів гривень. На внутрішній ринок поставлено продукції на суму 34 млн. грн.,  що значно більше  завдання. Випущено продукції переробки на 7 мільйонів гривень. Середньомісячна заробітна плата  перейшла рубіж у 2500 грн., і становить 2525 грн. при середній по Держлісагентстві -2431 грн. Продуктивність праці зросла до відповідного періоду минулого року на 33 % і склала 46 тис. грн., при середній по Держлісагентстві – 40 тис. грн. До бюджетів усіх рівнів обласне управління перерахувало понад 9 млн. грн.(105 %), у тому числі до місцевого бюджету – понад 6 млн. грн..(160 %).

      Велику увагу Віталій Лісовий зосередив на протипожежних заходах.  Виконуючи настанови Голови Держлісагентства В.М.Сівця та завдячуючи підтримці голови Хмельницької облдержадміністрації В.С.Ядухи , вдалось не допустити значних пожеж у лісових масивах на території області. Усі підприємства  своєчасно і в повному обсязі підготувалися  до протипожежного періоду, провели навчання, інструктажі, в різних засобах масової інформації було надруковано «Звернення начальника обласного управління лісового та мисливського господарства до жителів області про додержання правил пожежної безпеки в лісах», 104 виступи керівнииків і спеціалістів лісгоспів, лісництв. І це дало результат: не допущено жодної великої пожежі, збережено значні ресурси.

      В.М. Лісовий детально зупинився  на розбудові лісової інфраструктури, запровадженні  єдиної державної системи електронного обліку деревини, проінформував, як здійснюються роботи по лісовпорядкуванню, будівництві доріг. Значну увагу зосередив і на обліку лісів у області. Він також розповів про роль підприємств у наповненні бюджетів різних рівнів, про те, які зусилля спрямовують лісівники на збереження заповідних лісів.

       У притаманному йому ключі відвертості він відповів на численні запитання журналістів. Питання стосувалися кадрової політики, збереження лісів області від пожеж, виконання стратегічної програми «Ліси України», створення рекреаційних зон у лісах довкола міст, а також санітарного стану лісів, електронного обліку деревини, всихання насаджень, заліснення і охорони насаджень біля озер та річок та багато інших тем..

        Прес-конференція, у якій взяли участь представники всеукраїнських , обласних та міських засобів масової інформації,  пройшла конструктивно, на високій ноті, з обопільною користю для управління лісового господарства і засобів масової інформації.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

 

Теги та ключові фрази
площадки Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, хмельницький управління лісового та мисливського господарства, державне агентство лісових ресурсів хмельницький, управління лісового та мисливського господарства хмельницької області, продуктивність праці в мисливському господарстві, хмельницьке обласне управління лісового господарства україни, прес-конференція лісове господарство, схмельницьке обласне управління лісового господарства сайт, хмельницьке обласне управління лісового та мис, хмельницьке упрвління лісового та мисливського господарства


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друкуNo Comments, be first, and start a discussion


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
For using our materials link towww.derevo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.
kremen-decor.com.ua