Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторий на вывоз кругляка хотят отменить, а в Вы за или против?Trade fairs
Trade fairs

22-25 сентября 2020

Украина, г. Киев,
Международный Выставочный Центр Броварской проспект, 15

14 May - 17 May 2018

Ukraine Lviv,
Pivdennyj EXPO Hall, st. Schyretska, 36
News
Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». Також призупиняємо реєстрацію...

Загрозливе за масштабами незаконне вирубування лісів розпочалося в Україні не рік і не два тому. Воно триває ледь не з набуття країною незалежності, оскільки гарантує ділкам швидке й...

Більше новин за тегами
Articles

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство...

1426
29.07.2011р.
Держлісагенство підсумувало свою роботу за І півріччя 2011
Колегія Держлісагентства, що відбулася 28 липня, була присвячена результатам роботи лісогосподарських підприємств за І півріччя. Очолив засідання колегії Голова Держлісагентства Віктор Сівець. Участь в роботі колегії взяв начальник відділу захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення Генеральної прокуратури України Володимир Кочуруба.

У своєму виступі Володимир Павлович наголосив на необхідності посилення роботи лісогосподарських підприємств із усунення порушень законодавства в лісівничій діяльності.

«Сподіваюся, що особи, які допустили правопорушення у сфері лісового господарства, будуть притягнуті до відповідальності згідно з законом, а Держлісагентство вжиє необхідних заходів для уникнення правопорушень», – зауважив Володимир Кочуруба.

З основними показниками господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за півроку учасників колегії ознайомив перший заступник Голови Держлісагентства Ярослав Макарчук.

За його словами, робота підприємств галузі рухається у позитивному напрямку.

«За лісокультурну компанію І півріччя підприємства галузі посадили 43,9 тис. гектарів лісових культур, в тому числі 19,7 тис. гектарів нових лісів», – зазначив Ярослав Іванович.

Також перший заступник Голови Держлісагентства доповів, що за перше півріччя 2011 року підприємства галузі від усіх видів рубок заготовили 6421,8 тис.м3 деревини, що в порівнянні з відповідним періодом 2010 року на 658,4 тис.м3 більше. 

 Деревообробними підрозділами галузі перероблено близько 621 тис. кбм деревини, а це на 15 тис. кбм  більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Обсяг реалізованої продукції склав 2367,6 млн. грн., і зріс порівняно з відповідним періодом 2010 року на 696,3 млн. грн.  (або 42 %). Варто зазачити, що обсяг реалізованої продукції збільшили усі обласні управління лісового та мисливського господарства.

Рівень середньомісячної заробітної плати постійно зростає. Порівняно з І півріччям 2010 року він зріс на 599 грн., і нині становить 2431 грн.

За перше півріччя 2011 року підприємства галузі сплатили до зведеного  бюджету  306,1 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 32,0 млн. грн. (або 11,7 %)  більше, ніж  за відповідний період минулого року.

Завершуючи доповідь, Ярослав Макарчук наголосив: «Незважаючи на труднощі, які були в першому півріччі в нашій галузі, більшість колективів працює стабільно і з високою самовіддачею».

Підсумовуючи сказане, Голова Держлісагентства зуважив, що керівництво держави задоволене роботою галузі. «Про це говорить і той факт, що в цьому році на створення нових лісів, будівництво лісових доріг із державного бюджету додатково виділено 140 млн. грн.», – зазначив Віктор Сівець.

Про стан організації та ведення науково-дослідної діяльності науково-дослідних установ Держлісагентства доповів начальник відділу науки та зв’язків з громадськістю Віктор Корнієнко.

«З початку 2010 року галузеві науково-дослідні інститути ведуть дослідження за 22 науковими темами», – зазначив Віктор Петрович. Найбільші обсяги робіт направлені на вдосконалення систем ведення лісового господарства, лісовідновлення та лісорозведення, захист лісу, лісову селекцію, екологію та моніторинг, агролісомеліорацію.

Також доповідач зазначив, що протягом 2010-2011 років на безпосередні замовлення підприємств виконуються 149 наукових розробок за господарськими угодами.

Окрім цього доповідач звернув увагу на активну видавничу діяльність науково-дослідних установ Держлісагентства. З 2010 року науковцями опубліковано майже 500 праць, у тому числі – 20 монографій та 297 статей. Видано 2 випуски міжвідомчого тематичного наукового збірника „Лісівництво і агролісомеліорація”.

Науковці галузі беруть участь в міжнародних проектах і програмах технічної допомоги.

Насамкінець виступу Віктор Корнієнко наголосив, що необхідно створити потрібні умови для досягнення позитивного ефекту від впровадження наукових розробок. Це стане запорукою ефективності  наукових досліджень.

Підсумовуючи вищевикладене питання, Голова Держлісагентства зазначив: «Усі наукові роботи мають бути націлені на те, щоб покращити економіку наших підприємств».

Окрім розгляду питань порядку денного учасники колегії мали можливість поділитися досвідом успішного ведення лісового господарства та перейняти його від своїх колег.

Про ефективну роботу лісогосподарських підприємств Сумщини розповів начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець. На прикладі Лебединського лісгоспу він продемонстрував високі результати роботи із забезпечення охорони лісу від незаконних рубок, пожеж, браконьєрів. Поділився результатами створення базового лісорозсадника, де посадковий матеріал успішно вирощують у контрольованому середовищі. А також поділився досвідом використання для вивозу деревини більш економічно вигідних для потреб лісового господарства автомобілів КРАЗ, обладнаних гідроманіпуляторами. Таких в Сумському управлінні вже сім, і вони беззаперечно підтвердили свою ефективність.

dklg.kmu.gov.ua

Теги та ключові фрази
Новини держлісагенство, держлісагенство новини, склад Держлісагенство на 2011р, виставкова діяльність на перше півріччя у києві, держлісагенство, http


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друкуNo Comments, be first, and start a discussion


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
For using our materials link towww.derevo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.
kremen-decor.com.ua