Як помітити важливу інформацію, як додати до неї коментар? Закладки.

Ви хочете завжди пам’ятати про що говорили з клієнтами та про що домовились з ними? Тоді функція закладки саме для Вас!

На порталі Ви знайдете величезну кількість інформації. Наше завдання, щоб Ви не втратили цінної інформації.

Біля кожної цікавої для Вас інформації на сайті знаходиться іконка зірочки . Натискаючи на неї, Ви можете додати інформацію до закладок. Робота даного блоку оптимізована таким чином, щоб Ви затрачаючи мінімум часу залишали у своєму користуванні максимум корисної інформації.

Для кожної інформації, що додана до закладок з’являється новий функціонал – можливість додати нотатку та виставити рейтинг для даної інформації.

Що таке нотатка? Це Ваш міні – записник, який допоможе Вам зберегти корисну інформацію, занотувати суть розмови із компанією, додати телефони чи контактних осіб.

Ви завжди можете змінити та доповнити нотатку. За допомогою одного кліка (на іконці годинника) Ви можете швидко та легко вставити поточну дату, щоб потім пригадати коли зробили запис.

Рейтинг закладки. З часом, кількість Ваших закладом значно зросте, і Вам буде складно відшукати необхідну. Ми потурбувались і про це. У кожній закладці є шкала значимості від 1 до 5. Ви можете позначити рейтинг кожній закладці, і ті закладки яким ви призначили найвищий рейтинг (5) будуть відображатися вгорі, а потім всі інші.

Ліміти закладок. Для кожного пакету є дозволеною певна кількість закладок. (Елітний – 300, Бізнес – 100, Базовий – 10). Ви не зможете додати більше закладок ніж дозволено у Вашому пакеті.

Якщо Ви використали свій ліміт, Ви зможете додавати закладки видаливши непотрібні попередньо додані закладки.
Видалити закладки Ви можете натиснувши на зірочку або ж на текст "Видалити закладку", що знаходиться під нотаткою.
Якщо Ви припинили бути платними учасниками порталу або ж змінили Елітний пакет на Бізнес, Ваші закладки залишаться, навіть якщо їх ліміт не буде співпадати із дозволеним. Однак додавати нові Ви зможете лише після того, як кількість закладок стане відповідною до обраного Вами пакету.