Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?***
Новини
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома ініціативами, які, на перший погляд, виглядають привабливими, але можуть мати руйнівні наслідки для...

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих кольорів, а повітря насичене запахом грибів та опалого листя. І звичайно ж усі помічали, що у лісі багато...

Більше новин за тегами
Статті

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже...

Більше статей за тегами
1300
04.11.2004р.
Українські меблі поїхали на виставку в США14 жовтня в місті Хай Пойнт (штат Північна Кароліна, США) стартувала одна з найбільших міжнародних виставок меблів і товарів для оселі.


Двічі на рік – в квітні та жовтні – виробники та оптові покупці меблів і товарів для дому збираються у сучасному виставковому центрі на спеціальному заході, де представники провідних спеціалізованих мереж Америки мають можливість укласти з виробниками контракти на постачання найбільш перспективних та конкурентноздатних зразків. Три українські підприємства представлятимуть продукцію в Хай Пойнті – «меблевій столиці світу» - вперше.

Можливість продавати свою продукцію в США – мета, якої прагнуть багато виробників у всьому світі. Чи вдасться це нашим підприємствам – покаже час.

Вироби Попаснянського скляного заводу і Світловодського заводу «Скло», а також каталоги меблів холдингу «арт-Метал Фурнітура» поїхали на виставку вперше. Ціль участі у виставці – вивчення особливостей попиту на таку продукцію, оцінка мажливостей для виходу на американський ринок.

Найбільша в своїй галузі міжнродна виставка в Хай Пойнті збирає учасників з 50 штатів Америки і більш ніж 100 країн світу. Десятки компаній виробників щороку демонструють свої можливості найбільшим оптовим покупцям.

Крім того, виставка в Хай Пойнті – це не тільки вигідні контракти, але й потужний інструмент комунікацій між ключовими «гравцями» на американському ринку, спосіб уточнити, які напрямки дизайну найбільш бажані для найбільш великого сучасного ринку, яке цінове позиціонування найбільш виправдане, виробництво яких виробів найбільш вигідне.

Ця поїздка стала можливою завдяки підготовчій роботі по відбору та пошуку найбільш перспективних для роботи на американському ринку представників галузі, яка була здійснена проектом розвитку підприємництва в Україні БІЗПРО. Проект здійснюється Американською консалтинговою компанією Дівелопмент Альтернатівс Інк., при фінансовій підтримці Ангентства США з міжнародному розвитку (АМР США).

Відбір майбутніх учасників виставки – це тільки частина роботи, здійсненої проектом БІЗПРО по вивченню і розширенню можливостей експорту українських товарів на американський ринок.

Після проведення попередньої діагностики, спеціально запрошені експерти – представники великих торговельних організацій, що спеціалізуються на по товарах для дому та меблях, відвідали 17 українських меблевих компаній, і 15 підприємств – виробників товарів для дому, оцінюючи їх виробничі і маркетингові можливості. В результаті поїздок та зустрічей експерти визначили три перспективних учасника виставки в Хай Пойнті. Для того, щоб участь у виставці була максимально ефективною, американські експерти дали керівництву скляних заводів і меблевій компанії конкретні рекомендації щодо ассортиментного ряду продукції, вимог до дизайну, ціновому позиціонуванню товарів.

Під час зустрічей з українськими підприємцями. Американські експерти відмітили зацікавленість українських підприємств у можливості розширення ринків збуту своєї продукції. Представники українських підприємств отримали відповіді на запитання стосовно аспектів виходу товарів на ринок США.

Після серії таких візитів назріла необхідність у проведенні семінарів, на яких представники виробників меблів та товарів для дому змогли б отримати вичерпні відповіді на свої питання. Такі семінари за участю американських експертів були організовані і проведені в Києві і в регіонах України. Учасники семінарів також скористалися наданою можливістю поділитися проблемами і досвідом роботи на вітчизняному ринку, що за відгуками учасників, стало цікавою і корисною частиною групової роботи на семінарах. Такі зустрічі можть бути тим стимулом і іпульсом, який дозволить і іншим підприємствам оперативно і правильно позиціонувати свою продукцію і для закордонного споживача.

Тетяна Дудка – директор Відділу з розвитку ринкових відносин проекта БІЗПРО зауважує: « В тому випадку, якщо американські оптові покупці виявять реальну зацікавленість щодо українських товарів, представлених на виставці , ми готові продовжувати сприяти цим підприємствам у розробці маркетингових стратегій просування брендів на ринок і успішної роботи на ньому».

Підприємці-учасники виставки покладають великі надії на захід у Хай Пойнті. Це цілком зрозуміло, тому що вихід на один з найбільш ємких та вигідних ринків світу – досягнення про яке мріє не одне українське підприємство.

Виходячи з проміжних результатів проекту стає зрозуміло, що меблева промисловість і виробництво товарів для оселі – далеко не єдині галузі, де українські підприємства могли б активно взаємодіяти із зарубіжними партнерами. За оцінками експертів проекту БІЗПРО українські підприємства таких галузей, як текстильна і взуттєво-шкіряна, компанії по переробці фруктів та овочів, м’ясопереробні комплекси, підприємства-виробники будівельних матеріалів, туристичні компанії, що приймають гостей з-за кордону, мають великий потенціал і реальні можливості не обмежуватися роботою на внутрішньому ринку, але й активно освоювати зовнішні ринки, зокрема галузеві ринки США. Місія проекту допомогти їм в цьому.
Теги та ключові фрази
арт метал фурнітура участь у виставках, Проект БІЗПРО про меблі


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуДодайте коментар, висловіть свою думку

Гість | 16.08.2012 12:13:32

В СРСР такі будівлі зводилися швидко, для заселення житлових районів, але мали великий перелік недоліків, серед яких термін експлуатації (50 років).

[Відповісти]
Гість | 15.08.2012 21:58:01

І нехай потім пан Азаров поживе у такому будинку, який взимку продувається усіма вітрами, а влітку розжарюється, наче пательня. І в якому цвях неможливо нормально забити в стіну.

[Відповісти]

   Сторінки: 1Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua