Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?***
Новини
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома ініціативами, які, на перший погляд, виглядають привабливими, але можуть мати руйнівні наслідки для...

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих кольорів, а повітря насичене запахом грибів та опалого листя. І звичайно ж усі помічали, що у лісі багато...

Більше новин за тегами
Статті

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже...

Більше статей за тегами
952
03.03.2005р.
Сума виданих малому бізнесу кредитів у 2005 році досягне одного мільярда доларів СШАКредитна Установа для Відновлення (KfW) і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) в 2005 р. планують збільшити загальну суму кредитів, наданих малому бізнесу Укр
Програма мікрокредитування в Україні (ПМКУ) існує з 1997 р. та послідовно нарощує обсяги наданих кредитів. Так, станом на 31 грудня 2004 р. мікро- та малі підприємства України отримали 122000 кредитів на загальну суму 655 млн. доларів США. У 2005 році планується збільшити цю цифру ще на 450 млн. доларів та довести кількість кредитів, наданих малому бізнесу, до 250000.

Основними напрямками діяльності Програми у 2004 році було збільшення обсягу наданих кредитів та зменшення середньої суми кредиту. Результатом цієї діяльності стало покращення доступу до кредитування для найнижчих сегментів ринку та підвищення рівня зацікавленості у цій цільовій групі з боку банків-партнерів.

Протягом 2004 року банками-партнерами було надано майже 60000 кредитів на суму близько 300 млн. доларів США. Кількість кредитів щомісяця зросла до 6400 кредитів, порівняно з 65 кредитами щомісяця у 1999 році. Середній розмір кредиту було зменшено до 4900 доларів США порівняно з 14500 доларів США у 1999 році.

У 2004 році також була розширена кількість банків-партнерів - до Програми приєднався "Кредитпромбанк". На сьогодні партнерами ПМКУ є шість провідних банків країни: "Аваль", "Кредитпромбанк", "Надра", "Приватбанк", "ПроКредит Банк", "Форум". Кожен банк-партнер має свою стратегію розвитку малого бізнесу та прагнення працювати з цим складним сегментом ринку.

Поточний кредитний портфель Програми станом на 31 грудня 2004 року становив 49000 кредитів на суму 191 млн. доларів США. Порівняно з 2004 роком на кінець 2005 року планується зростання кредитного портфеля до 430 млн. доларів США, а також збільшення кількості поточних кредитів удвічі. Протягом 2005 року в рамках Програми планується надати 130000 кредитів. Також планується збільшення кількості кредитних експертів, які працюють по Програмі у банках-партнерах до 1400 осіб, порівняно з 860 особами у 2004 році, та залучення до роботи по Програмі ще 130 відділів мікрокредитування (ВМК), що додадуться до вже існуючих 206 ВМК у регіональних відділеннях та філіях банків-партнерів по всій Україні. Таким чином, у 2005 році загальна кількість ВМК, що працюють по всій Україні, сягне 336.

"Робота по мікрокредитуванню у банках-партнерах на сьогоднішній день організована настільки професійно, що дозволяє задовольнити прогнозоване у 2005 році зростання попиту на мікрокредити з боку приватного сектора. Це, безумовно, суттєво вплине на подальший розвиток малого бізнесу, а отже економіку України в цілому." - відзначив Керівник Програми мікрокредитування в Україні, пан Фолькер Шпайхер.
Програма мікрокредитування в Україні є продуктом спільних зусиль Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Німецько-Українського Фонду (НУФ). Фінансування НУФ здійснюється за рахунок коштів НБУ, Кредитної Установи для Відбудови (KfW) та Міністерства фінансів України. Програма мікрокредитування має на меті підтримку розвитку мікро- та малих підприємств шляхом створення для них сприятливих умов для отримання банківських кредитів на постійній основі.
По материалам пресс-релиза компании "Кредит-Рейтинг".Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua