Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?***
Новини
Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих кольорів, а повітря насичене запахом грибів та опалого листя. І звичайно ж усі помічали, що у лісі багато...

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка території області. Це найвищий показник в Україні. Але це й найбільша відповідальність за збереження цього...

Більше новин за тегами
Статті

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже...

Більше статей за тегами
811
15.03.2005р.
Колегія рахункової палати України дійшла висновку, що Кабінет Міністрів України і Держкомрезерв не забезпечили виконання зобов'язань щодо створення державного матеріального резерву.
Розглянувши результати перевірки використання коштів Державного бюджету України за 2004 рік на накопичення (приріст) матеріальних цінностей державного матеріального резерву, Колегія Рахункової палати дійшла висновку - Кабінет Міністрів України та Держкомрезерв не забезпечили виконання обов'язків зі створення державного матеріального резерву, покладених на них Законом "Про державний матеріальний резерв".

Аудитори Рахункової палати виявили, що до цього часу залишаються невизначеними основні принципи функціонування системи державного матеріального резерву, які б враховували сучасні стратегічні потреби, військово-політичні цілі та економічне становище України. В результаті, не проведено формування запасів сировинних, матеріально-технічних і продовольчих ресурсів для забезпечення стратегічних потреб держави та виконання першочергових робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Не вироблено нових підходів до формування, зберігання та використання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, а його запаси не відповідають сучасним технічним умовам та державним стандартам. Не визначені джерела компенсації витрат зберігачів, пов'язаних із обслуговуванням і зберіганням матеріальних резервів. Часто вони розміщені на підприємствах, які змінили форму власності або збанкрутіли, при цьому термін зберігання багатьох матеріальних цінностей вже закінчився або добігає кінця, і вони потребують першочергового розбронювання та реалізації.

Аудитори виявили, що виконавчі служби Мін'юсту не стягли дебіторську заборгованість з боржників Держкомрезерву по виграних у 2004 році у Господарському суді позовах на загальну суму 817,4 млн. грн. На рахунки Держкомітету повернуто лише 0,2% виграної в судах суми.
Внаслідок відсутності системи використання коштів державного бюджету, які витрачаються на формування, зберігання і обслуговування державного резерву, Кабінетом Міністрів України і Держкомрезервом у 2004 році не забезпечено досягнення запланованих результатів по всіх напрямках виконання бюджетних програм, - констатують аудитори.

Під час перевірки Рахункова палата виявила, що бюджетні кошти та матеріальні ресурси державного резерву використовувались: з порушенням законодавства в обсязі 163369,8 тис. грн., з яких з порушенням вимог Бюджетного кодексу - 127000 тис. грн., Закону України "Про державний матеріальний резерв" - 12045,8 тис. грн., Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" - 24324 тис. грн.

Крім того, допущено неефективне використання бюджетних коштів в обсязі 85436,1 тис. грн. та неефективне управління ними - 37535,6 тис. грн.
Інформацію з цього питання направлено Верховній Раді України, Президенту України, Кабінету Міністрів, висновки - Держкомрезерву для вжиття необхідних заходів.
За матеріалами прес-служби Рахункової палати України.
Теги та ключові фрази
рахункова палата


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua