Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Виставки
Виставки

28-30 вересня 2021

Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15,
Міжнародний виставковий центр
Новини
Нацкомісія зобов’язала продавати деревину лише на тих біржах, які отримали офіційну ліцензію. Поки така біржа лише одна, через що на ринку утворилася монополія.

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт свого чергового масштабного проєкту "Зелена країна" і під час виступу на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Екологія" навіть підписав...

Більше новин за тегами
Статті

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже...

Більше статей за тегами
2284
16.03.2005р.
У міжнародну торгівлю упроваджується фітосанітарний стандарт ISPMНизка країн вводить фітосанітарні заходи, передбачені Міжнародним стандартом МСФМ (Міжнародні стандарти з фітосанітарних заходів) (ISPM) №15 «Керівництво з регулювання деревних пакуваль

Відповідно до цих заходів, деревні і кріпильні пакувальні матеріали (піддони, ящики, коробки, блоки, барабани, котушки, лати, дранка, підпори, кріплення, опорні стійки), використовувані для переміщення вантажів при міжнародному товарообміні, повинні бути піддані тепловій обробці з досягненням температури по всій товщині деревини +56°С з тривалістю цього теплового режиму більше 30 хвилин, або штучному сушінню в спеціальних камерах («кiln drying») до вологості не вище 20%, або знезараженню методом газації (фумігації) бромистим метилом.

Підтвердженням такого знезараження є спеціальні маркувальні знаки, що наносяться на дерев’яну упаковку і кріпильні матеріали.

Організації, що проводять знезараження деревної упаковки або кріпильних матеріалів, підтверджують відповідність вживаних ними технологій, зазначеним в стандарті №15, і національна служба карантину і захисту рослин надає їм відповідний реєстраційний номер. Цей номер включається в маркувальний знак, що наноситься на деревну упаковку і кріпильні матеріали. Окрім вгаданого номера, маркувальний знак повинен містити код країни, а також скорочену назву застосованого методу знезараження: HT (термообробка - heat treatment), KD (камерне сушіння "килн драїнг" (kiln-drying) або MB (фумігація бромистим метилом - methyl bromide).

Марковані деревні пакувальні і кріпильні матеріали можуть перебувати без додаткового фітосанітарного контролю у вільному обігу в операціях міжнародної торгівлі, а за відсутності такого маркування їх можуть не прийняти країни, які ввели фітосанітарні заходи, або прийняти за результатами фітосанітарного контролю. Індія ввела такі заходи з 01.11.2004; США, Канада і Мексика - з 16.09.2005, країни Євросоюзу - з 01.03.2005 (Директива №102/2004/ЕС Комісії Європейського співтовариства щодо захисних заходів проти проникнення і розповсюдження в Співтоваристві організмів, шкідливих для рослин і рослинних продуктів).

З 28 лютого по 4 березня 2005 року у Ванкувері (Канада) в рамках Міжнародної конвенції з карантину і захисту рослин відбувся міжнародний семінар з питань практичного застосування фітосанітарного стандарту ISPM-15 на тарно-пакувальні матеріали з деревини.

Семінар мав практичний характер, на ньому відбувся обмін думками і досвідом щодо впровадження положень ISPM-15 на національному рівні. Крім загальних пленарних засідань, практикувалася робота по групах і виїзди на промислові об'єкти Канади, де канадські фахівці поділилися своїм досвідом організації роботи. На думку учасників семінару, подібні заходи мають виняткове значення для швидкого впровадження згаданого стандарту в міжнародну торгівлю.

Теги та ключові фрази
ispm 15 в Украіні, международні стандарти з фітосанітарних заходів №15, міжнародний стандарт з фітосанітарних заходів no15, міжнародний стандарт по фітосанітарним міркам № 15, стандарт 15 фітосанітарні заходи, збірник міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів, збірник міжнародних стандартів з фітосанітарних правил, міжнародний фітосанітарний стандарт №15, "Міжнародний фітосанітарний стандарт для упакування з деревини(ISPM 15)", міжнародні стандарти з фітосанітарних заходів № 35
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua