Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?***
Новини
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома ініціативами, які, на перший погляд, виглядають привабливими, але можуть мати руйнівні наслідки для...

Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих кольорів, а повітря насичене запахом грибів та опалого листя. І звичайно ж усі помічали, що у лісі багато...

Більше новин за тегами
Статті

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже...

Більше статей за тегами
954
28.04.2005р.
Про проведення полювання в мисливський сезон 2005/2006 рокуВідповідно до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" і Положення про Державний комітет лісового господарства України, затвердженого Указом Президента України від 14 се

1.1. На норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, курочку водяну, пастушка, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) — з 18-ї години 13 серпня 2005 року до 1 січня 2006 року.

1.2. На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника — з 18-ї години 13 серпня 2005 року до 30 січня 2006 року.

1.3. На перепілку — з 18-ї години 13 серпня до 31 жовтня 2005 року.

1.4. На куріпку сіру, кеклика, фазана — з 1 жовтня 2005 року до 1 січня 2006 року.

1.5. Індивідуального полювання:

— на самця козулі — з 1 травня 2005 року до 1 січня 2006;

— на самців і самок кабана, лані, оленів благородного і плямистого, лося, муфлона, самок козулі та на молодняк зазначених видів — з 1 вересня 2005 року до 1 січня 2006 року.

1.6. Колективного та облавного — на диких парнокопитних тварин з 5 листопада 2005 року до 1 січня 2006 року.

1.7. На бабака — з 2 липня до 5 вересня 2005 року.

1.8. На зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку, білку, куниць лісову та кам'яну, тхора лісового, ондатру, бобра — з 5 листопада 2005 року до 30 січня 2006 року.

2. Установити, що:

2.1. Днями полювання є:

— на пернатих — субота, неділя й середа, а для мисливців з собаками лягавих порід і спаніелями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання — четвер;

— на парнокопитних індивідуального — усі дні тижня, а колективного та облавного — субота й неділя;

на хутрових — субота й неділя.

2.2. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем — один заєць. Норми відстрілу єнотоподібного собаки та лисиці не лімітовано.

2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

гусей — 3;

куликів — 10;

качок — 5;

голубів — 15;

норців великих — 2;

перепілок — 15;

лисок — 6;

куріпок сірих — 3;

курочок водяних — 4;

кекликів — 3;

пастушків — 3;

фазанів — 3.

2.4. Норму добування одним мисливцем за день полювання вирощеної на фермах і випущеної в угіддя "під постріл" пернатої дичини встановлює користувач мисливських угідь.

2.5. У місцях зимівлі диких гусей на Азово-Чорноморському узбережжі полювання на них дозволяється тільки на суходільних ділянках і внутрішніх водних об'єктах із засідки у світлу частину доби.

2.6. Полювання на зайця-русака, єнотоподібного собаку, лисицю та пернату дичину проводити за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь (далі — користувач), у межах установленої пропускної спроможності угідь.

2.7. Полювання на диких парнокопитних тварин, білку, куниць лісову та кам'яну, тхора лісового, бобра, бабака, ондатру проводити за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у сезон полювання 2005/2006 року та Інструкцією про порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин та порядок здійснення полювання на цих тварин, затвердженою наказом Держкомлісгоспу України від 27 грудня 2000 року № 153 і зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 14 березня 2001 року за № 228/5419.

2.8. Колективне та облавне полювання на парнокопитих тварин дозволяється в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців, включаючи нагоничів.

2.9. Добування вовка дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями з дозволу Комітету з лісового і мисливського господарства Автономної Республіки Крим, обласних управлінь лісового господарства, Севастопольського державного лісомисливського господарства, а в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду — з дозволу Рескомекоресурсів Автономної Республіки Крим, державних управлінь екоресурсів в областях, м. Севастополі, за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.

2.10. Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, дні полювання, норми добування тварин, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь на підставі Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям, затверджених наказом Держкомлісгоспу України від 9 вересня 1999 року № 83 і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 1999 року за № 714/4007 (зі змінами та доповненнями).

2.11. Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу України від 9 жовтня 2001 року № 94 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2005/2006 року.

2.12. Відлов, з метою переселення в угіддя інших користувачів, у рахунок ліміту добування 2005/2006 року дозволяється проводити в усі дні тижня: бабака — з 1 червня до 1 серпня 2005 року, парнокопитних тварин — з 1 листопада 2005 року до 28 лютого 2006 року. На кожну відловлену тварину, до початку її вивезення, обов'язково закривається ліцензія.

3. Комітету з лісового і мисливського господарства Автономної Республіки Крим, обласним управлінням лісового господарства, Севастопольському державному лісомисливському господарству:

3.1. За узгодженням з Рескомекоресурсів Автономної Республіки Крим, державними управліннями екоресурсів в областях, м. Севастополі:

— установити відповідно для Автономної Республіки Крим, областей, м. Севастополя конкретні дати відкриття та закриття полювання на той чи інший вид мисливських тварин, дні полювання, норми добування тварин у межах, визначених цим наказом;

— за поданням користувачів мисливських угідь визначити порядок та місця проведення полювання на пернату дичину в сезоні 2005/2006 року з урахуванням місцевих умов та вимог Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином, як середовища існування водоплавних птахів (ратифікована Законом України від 29.10.96 № 437).

3.2. Видати користувачам ліцензії відповідно до затверджених у встановленому порядку лімітів добування диких парнокопитих та хутрових звірів за наявності в них матеріалів чинного мисливського упорядкування або укладених договорів на його проведення.

3.3. Своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь та зацікавлених державних органів Автономної Республіки Крим, областей, м. Севастополя встановлені терміни та порядок здійснення полювання на диких тварин у мисливський сезон 2005/2006 року. Провести з цих питань семінари-інструктажі.

3.4. У співпраці з Державною екологічною інспекцією, територіальними органами Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням користувачами затверджених лімітів та норм добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

3.5. У місячний термін після закінчення сезону полювання забезпечити здачу мисливцями контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання в органи лісового господарства.

4. Користувачам мисливських угідь:

4.1. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин. Сезон полювання починати з дозволу головного державного інспектора ветеринарної медицини району, згідно із Законом України "Про ветеринарну медицину".

4.2. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з територіальними органами лісового господарства та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

4.3. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, організацію та здійснення полювання.

Видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із зазначенням у них терміну та місця здійснення полювання.

4.4. Проводити обов'язкову реєстрацію мисливців перед початком полювання та облік добутих ними тварин у контрольних картках обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з позначкою про сплату державного мита.

4.5. Забезпечити належну охорону державного мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання й техніки безпеки.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Управління мисливського господарства та безпеки праці Шадуру М. В.

В. о. Голови Ю. М. Марчук

ПОГОДЖЕНО:

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України

Заступник міністра А. В. Гриценко

Інститут зоології НАН України

Заступник директора М. Ф. Ковтун

Міністерство внутрішніх справ України

Заступник міністра В. М. Рудік

Державний департамент ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України

Перший заступник голови В. М. Горжеєв

news.elcomart.com

Теги та ключові фрази
полювання на зайця відео
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua