Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Новини
ЄС чинить тиск на Україну, намагаючись через арбітраж примусити нашу державу дозволити вивозити український ліс до Європи, а світові екологічні організації та лідери немов води у рота...

Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна дистриб’юторська мережа дає змогу компанії надавати повну та комплексну технічну допомогу деревообробним...

Більше новин за тегами
Статті

4 червня завершила свою роботу міжнародна деревообробна виставка LIGNA 2011. В цьому пості буде поновлюватися інформація (фото і відео) з виставки. На даний момент відгуку про Лігну 2011 дуже...

Більше статей за тегами
593
15.06.2005р.
Після 2008 року російські целюлозно-паперові підприємства зіштовхнуться з неможливістю подальшого збільшення виробництва За відсутності додаткових інвестицій в нові виробничі потужності, після 2008 року російські целюлозно-паперові підприємства зіштовхнут

Такий висновок міститься в звіті про дослідження «Стан виробничих потужностей целюлозно-паперових комбінатів Росії в 2004 році», проведеному компанією «Леспром Індастрі Консалтинг».

Починаючи з 1998 року, підприємства целюлозно-паперової промисловості Росії щорічно інвестували $250-350 млн. власних і позичкових коштів в модернізацію виробничих потужностей, що дозволяло утримувати рівень виробництва основних видів продукції (близько 80% інвестицій спрямовувалося на модернізацію папероробних машин і устаткування). Проте цей рівень інвестицій забезпечує лише відтворення зношених основних фондів.

За відсутності необхідного обсягу інвестицій у розмірі $800-900 млн. на рік ступінь зносу основного устаткування в целюлозно-паперовій промисловості може досягти критичного рівня в 95-100% вже до 2008 року.

При збереженні темпів зростання завантаження потужностей целюлозно-паперової промисловості на рівні 3-5% на рік, зростання зносу устаткування, а також інвестицій на рівні останніх років (до $300 млн. на рік) до 2008 року завантаження виробничих потужностей може досягти 95-100%.

У 2004 році фактичне завантаження основного технологічного устаткування целюлозно-паперових підприємств Росії за основними видами продукції склало близько 85%. Російські целюлозно-паперові компанії вже тривалий час орієнтуються на мобілізацію резервів діючого технологічного устаткування, яке купувалося переважно 25-30 років тому. Таким чином, за відсутності додаткових інвестицій в нові виробничі потужності, після 2008 року російські целюлозно-паперові підприємства зіткнуться з неможливістю подальшого збільшення виробництва.

Як відзначив провідний аналітик «Леспром Індастрі Консалтинг» Павло Артемьєв: «Для розвитку целюлозно-паперової промисловості необхідно провести модернізацію діючого устаткування і здійснити будівництво нових підприємств, що вимагає значних інвестицій. Оптимальним варіантом розвитку галузі повинне бути щорічне зростання обсягів виробництва, зокрема товарної целюлози – на 5%, паперу – на 5-7%, картону – на 7-10%».
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua