Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?***
Новини
Компанія Metamob – провідний виробник стрічкових пил у Румунії. Власна національна дистриб’юторська мережа дає змогу компанії надавати повну та комплексну технічну допомогу деревообробним...

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України виступило з двома ініціативами, які, на перший погляд, виглядають привабливими, але можуть мати руйнівні наслідки для...

Більше новин за тегами
Статті

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство...

4060
13.11.2007р.
Держкомлісгосп затвердив форму Сертифіката про походження лісоматеріалів

Держкомлісгосп затвердив форму Сертифіката про походження лісоматеріалів

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Н А К А З

07.09.2007 N 528
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 вересня 2007 р.
за N 1111/14378

Про затвердження форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій та Інструкції щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 року N 1260 "Про затвердження Тимчасового порядку видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Форму Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій (далі - Сертифікат) (додається) ;

1.2. Інструкцію щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій (додається).

2. Видачу Сертифікатів покласти на обласні управління лісового та мисливського господарства.

3. Начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства забезпечити видачу Сертифікатів суб'єктам господарювання, що зареєстровані на території відповідних областей.

4. Видачу Сертифікатів суб'єктам господарювання, що зареєстровані на території Автономної Республіки Крим, покласти на Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства.

5. Начальнику управління технічної політики і охорони праці (Воронюк В.В.) у встановленому порядку подати наказ на державну реєстрацію до Мін'юсту України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови відповідно до посадових обов'язків.

Голова  В.М.Сівець
ПОГОДЖЕНО:
Міністр оборони України А.С.Гриценко
Міністр аграрної політики Ю.Ф.Мельник
України Міністр економіки України А.К.Кінах


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного комітету
лісового господарства
України
07.09.2007 N 528
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 вересня 2007 р.
за N 1111/14378

ІНСТРУКЦІЯ

щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій ( za111-07 )

1. Цей Сертифікат заповнюється у двох примірниках. Один примірник залишається у справі органу, що видав Сертифікат. Другий примірник та копія, завірена органом, що видав Сертифікат, надається експортеру. Після митного оформлення примірник експортера залишається у справі митниці.

Бланки Сертифіката захищені голографічними елементами, водяними знаками, наскрізною нумерацією. Видані Сертифікати реєструються в журналі реєстрації органом, що видає Сертифікат.

2. Сертифікат заповнюється у такій послідовності:

2.1. Серія - заповнюється відповідно до Позначення абревіатури областей для зазначення серії Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій (додаток).

2.2. У рядку 1 "Лісокористувач-продавець" указуються найменування підприємства, яке проводило реалізацію лісопродукції на внутрішньому ринку, його місцезнаходження, область, район, назва населеного пункту, вулиця та номер будівлі, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ.

2.3. У рядку 2 "Характеристика купленої продукції" вказуються вид лісопродукції, яка була реалізована лісокористувачем-продавцем на внутрішньому ринку, її порода, сорт, геометричні розміри, кількість, код згідно з УКТЗЕД.

2.4. У рядку 3 "Експортер" указуються відомості про суб'єкта господарської діяльності (юридична або фізична особа), що здійснює експорт лісопродукції, найменування підприємства (організації) або прізвище та ініціали фізичної особи - експортера, місцезнаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ. У разі, коли експортером є фізична особа - указуються її паспортні дані - номер, серія, ким і коли виданий та ідентифікаційний номер (за наявності).

2.5. У рядку 4 "Підстава видачі сертифіката" вказуються найменування товаросупровідних документів, згідно з якими була придбана лісопродукція, що зазначена в рядку 2, їх серія, номер та дата видачі. До товаро-транспортних накладних в обов'язковому порядку прикладається специфікація-накладна (форма ЛГ-25).

2.6. У рядку 5 "Характеристика партії лісопродукції, що експортується" вказуються найменування лісопродукції, що експортується, порода, сорт, геометричні розміри, кількість, код згідно з УКТЗЕД. Цей рядок заповнюється відповідно до рахунку-фактури (інвойсу) на партію лісопродукції, що експортується.

3. У разі неможливості заповнення окремих граф Сертифіката на лицьовій стороні у зв'язку із значним обсягом інформації допускається її розміщення на зворотній стороні. У цьому разі запис на зворотній стороні обов'язково завіряється підписом відповідальної особи за видачу Сертифіката та печаткою органу, що видає Сертифікат.

4. Після видачі Сертифіката на представлених оригіналах супровідних документів здійснюється відмітка із зазначенням номера та дати виданого Сертифіката для унеможливлення видачі за цими самими документами Сертифіката повторно. Копія транспортної або залізничної накладної про придбання лісо- та пиломатеріалів або лісорубного квитка (для постійних лісокористувачів) зберігається із Сертифікатом в органі, що видав Сертифікат.


Начальник управління технічної політики і охорони праці  В.В.Воронюк


Додаток
до підпункту 2.1 Інструкції

ПОЗНАЧЕННЯ

абревіатури областей для зазначення серії Сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій ( za111-07 )

N з/п

 

Обласне управління

 

Серія

 

1

 

ВІННИЦЬКЕ

 

ВН

 

2

 

ВОЛИНСЬКЕ

 

ВЛ

 

3

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ

 

ДП

 

4

 

ДОНЕЦЬКЕ

 

ДН

 

5

 

ЖИТОМИРСЬКЕ

 

ЖТ

 

6

 

ЗАКАРПАТСЬКЕ

 

ЗК

 

7

 

ЗАПОРІЗЬКЕ

 

ЗП

 

8

 

І.-ФРАНКІВСЬКЕ

 

ІФ

 

9

 

КИЇВСЬКЕ

 

КВ

 

10

 

КІРОВОГРАДСЬКЕ

 

КР

 

11

 

ЛЬВІВСЬКЕ

 

ЛВ

 

12

 

ЛУГАНСЬКЕ

 

ЛГ

 

13

 

МИКОЛАЇВСЬКЕ

 

МК

 

14

 

ОДЕСЬКЕ

 

ОД

 

15

 

ПОЛТАВСЬКЕ

 

ПЛ

 

16

 

РІВНЕНСЬКЕ

 

РВ

 

17

 

СУМСЬКЕ

 

СМ

 

18

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ

 

ТР

 

19

 

ХАРКІВСЬКЕ

 

ХР

 

20

 

ХЕРСОНСЬКЕ

 

ХС

 

21

 

ХМЕЛЬНИЦЬКЕ

 

ХМ

 

22

 

ЧЕРКАСЬКЕ

 

ЧР

 

23

 

ЧЕРНІВЕЦЬКЕ

 

ЧЦ

 

24

 

ЧЕРНІГІВСЬКЕ

 

ЧН

 

Теги та ключові фрази
форм лг 25, специфікація-накладна на відпуск лісоматеріалів приклад заповнення, форма лг 25 бланк показати, что такуе форма лг 25, что такое сертификат лг 25, форма лг 25 бланк, Держкомлісгоспу київ сертифікат, специфікація-накладна (форма лг-25) бланк скачать, специфікація лг-25, специфікація форма лг-25 наказ від 27.06.2007 №219
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua