Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?***
Новини
Усі люблять гуляти у лісі. Особливо зараз, коли листя дерев набуло золотавих кольорів, а повітря насичене запахом грибів та опалого листя. І звичайно ж усі помічали, що у лісі багато...

Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка території області. Це найвищий показник в Україні. Але це й найбільша відповідальність за збереження цього...

Більше новин за тегами
Статті

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство...

482
19.11.2007р.
Період швидкого зростання європейської лісопильної промисловості підходить до кінця
Найбільш сприятливий період для розвитку лісопильної промисловості в Швеції підходить до кінця. За словами виконавчого директора Федерації лісової промисловості Швеції Марі Арвідсон (Marie S. Arwidson), останні 12 місяців були украй сприятливими для лісопильних підприємств Швеції, і цей період був найкращим з 1973 року.

Проте, зараз галузь знаходиться на межі тимчасового застою, який в першу чергу торкнеться продавців ялинової деревини невисокої якості. Причина в тому, що ринок Європи переповнений деревиною, заготовленою після розбирання пошкоджених ураганами лісів, пише Nordic Family Forestry.

У замітці "Гра закінчена для шведських лісопилок?" йдеться, що 2008 рік буде для деревообробної промисловості менш прибутковим, ніж попередні роки. Це пов'язано з падінням обсягів будівництва в США і вимушеною переорієнтацією постачальників пиломатеріалів на ринки Європи і Японії. Надмірні обсяги закупівель пиломатеріалів в минулі роки підійшли до кінця, і на складах і лісопильних підприємствах накопичилися значні запаси продукції.  

Є певні свідчення того, що аналогічним чином розвиваються події і в інших країнах - тобто в цілому європейський ринок обробленої деревини та європейська лісопильна промисловість знаходяться на межі періоду стагнації або спаду.

Це все має найпряміше відношення до розвитку лісової галузі Росії та України - тенденції розвитку лісової галузі Європи неминуче повторюються в наших країнах. Зростаючі витрати підприємств деревообробки на забезпечення деревною сировиною до недавнього часу компенсувалися зростанням цін на продукцію. Зараз ситуація може змінитися: витрати продовжать зростання, доходи ж, навпаки, скорочуватимуться. Багато лісопильних підприємств можуть опинитися на межі життєздатності і будуть вимушені шукати шляхи виживання.

У свою чергу, це неминуче спричинить за собою ряд наслідків вже в області лісоуправління і лісового господарства. Одним з "класичних" способів зниження витрат на забезпечення лісосировиною є використання деревини незаконного походження, яка, як правило, виявляється істотно дешевшою. Крім того, підприємства, що знаходяться на межі виживання, швидше за все, не вкладатимуть серйозних зусиль і коштів в розвиток лісового господарства на орендованих власними постачальниками територіях. І, нарешті, неминуче активуються процеси скорочення зайнятості на підприємствах лісової галузі, що служитиме додатковим стимулом до зростання крадіжок лісу й інших порушень.

www.forestforum.ru
Теги та ключові фрази
розвиток лісопильної галузі, картинки, ринок лісопмльних, центри лісопильної промисловосты


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua