Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Виставки
Виставки

7-10 червня 2022 року

Україна м.Львів,
вул. Стрийська, 199 (АРЕНА ЛЬВІВ)
Новини
Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто пов'язаний з деревообробкою і не тільки.

Держлісагентство розробило нові правила, за якими вже в цьому році почне відбуватися заготівля деревини. З найважливішого – віднині основна перевага надається вибірковим методам, рубкам...

Більше новин за тегами
Статті

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство...

2863
16.05.2008р.
XI міжнародна виставка «Деревообробка-2008» пройде 20-23 травня у Львові!

Вже вкотре, на теренах Західної України ЗАТ «Гал-ЕКСПО» за сприяння Львівської обласної державної адміністрації проводить ХІ Міжнародну виставку «Деревообробка-2008», яка стала однією з найбільших виставок цієї тематики в Україні.

Традиційно, співорганізатором виставки протягом усіх років її існування разом з ЗАТ «Гал-ЕКСПО» виступає СП «Ройек-Львів», яке впродовж 16 років роботи на ринку України є одним з визнаних лідерів у технічному переоснащенні підприємств деревообробної галузі та здобуло незаперечний авторитет у фахівців, як постачальник високоякісного обладнання провідних європейських фірм та власного виробництва.

Загалом у цьогорічній виставці беруть участь представники понад 120 фірм з 10 країн світу. Вже впродовж багатьох років поспіль серед постійних учасників провідні підприємства деревообробної галузі: АТЗТ «Маркетліс» (Київська обл.),СП «Іберус-Київ», ТзОВ «Станкодніпро» (Дніпропетровськ), ТзОВ «Днепро» (Харків), ВАТ «Ківерціспецлісмаш» (Волинська обл.), ПП «Поліс» (Київ), «Камоцці-пневматік-Сімферополь», ТзОВ «Інматех» (Київ), Фірма «Горлуш Ко» (Київ), Торговий дім «Крігер», ПП «Ющишин» (Львів), КП «Ясень» (Львівська обл.) і цей список далеко не весь.

Позитивною рисою розвитку виставки «Деревообробка» у Львові є те, що серед експонатів її учасників, збільшується доля представлення на виставці високотехнологічного та високоякісного деревообробного обладнання та інструменту провідних світових брендів з таких країн світу як: Німеччина, Італія, Австрія,Чехія, Польща, Китай, Тайвань, Єстонія, Росія та інш. В експозиції відвідувачі виставки зможуть знайти вітчизняне та імпортне деревообробне обладнання, обладнання для сушіння деревини, стрічкові пилорами, деревообробний та дереворізальний інструмент, фрезерні та столярні верстати, обладнання для виробництва меблів, гідравлічні преси, котли на твердому паливі, високоякісні екологічні лакофарбові матеріали та клеї, та багато іншого.

На виставці представлений широкий асортимент фрез та пилок, а також різноманітний інструментарій від провідних виробників.

ХІ Міжнародна виставка «Деревообробка-2008» -це нові можливості для її учасників презентувати на ринку Західної України передові технології, обладнання та інструменти деревообробної промисловості. Зокрема, варто відзначити, що вперше на теренах України добре відоме не лише спеціалістам приватне підприємство «Ющишин» на львівській виставці запропонує фахівцям презентацію нового лакувального обладнання відомої німецьких компаній «Gescha» та ручний електроінструмент «Mafell», аналогів яким немає в Україні й досі. А також новинкою буде представлення допоміжного програмного забезпечення від німецької фірми Ditrich, що значно пришвидшує процес обрахунків в будівництві будинків дерев'яних конструкцій.

Виставка «Деревообробка-2008» у Львові , як і в попередні роки, є не лише експозиційною, але й місцем зустрічі фахівців і обміну передовим досвідом. Цьому сприяють численні семінари та презентації. В програмі даного заходу, зокрема, передбачено проведення спеціалізованого семінару на тему: «Пріоритетні напрямки розвитку технологій та енергозбереження в деревообробній галузі». А також відбуватимуться щоденні презентації діючого обладнання та супутніх матеріалів, які проводитимуть СП «Ройек-Львів», АТЗТ «Маркетліс», ПП «Ющишин», КП «Ясень», ТзОВ «Днепро», «MWM­group», ЗАТ «Houfek», ТзОВ «Камі-7» та інші.

Суттєву інформаційну підтримку суб'єктів деревообробної галузі забезпечують: Інформаційно-торговий портал деревообробної, лісової, меблевої галузі «Український лісовий ринок» (м.Рівне), деревообробний інтернет-портал «DEREVO.info» (м.Львів), видавничий центр «Інформбізнес» (м.Київ) видавець каталогів-довідників «Все для виробництва меблів та столярних виробів», журнали «Оборудование и инструмент для профессионалов»(м.Харків), «Про меблі» та «Профессиональная покраска» (м.Львів), «Меблеві технології» (м.Київ). З цими фаховими інформаційними ресурсами також матимуть змогу познайомитися учасники і гості виставки.

Організатори сподіваються, що цьогорічна виставка «Деревообробка-2008» буде успішною як для учасників, так і для відвідувачів, особливо з Західної України; а результатом її проведення стане збільшення кількості ділових зустрічей, презентацій нових можливостей та здобутків, обмін досвідом та ідеями.

В свою чергу, ЗАТ «Гал-ЕКСПО» та СП «Ройек-Львів» з приємністю запрошують усіх зацікавлених відвідати ХІ Міжнародну виставку «Деревообробка-2008», яка вже сьогодні є ефективним інструментом для розвитку бізнесу. Адже щоб стати конкурентноздатним, слід бути добре обізнаним в сфері своєї діяльності.

http://www.galexpo.lviv.ua/

Теги та ключові фрази
20-23 травня виставка у львові, енергозбереження в деревообробній галузі, каталог деревообробного обладнання ТОВ "Станкодніпро", Міжнародні виставки на україні 2011р


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

   вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua