Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?
Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто пов'язаний з деревообробкою і не тільки.
Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство...
Така вдосконалена технологія вирощування лісових культур, коли використовують саджанці із закритою кореневою системою, дозволила лісівникам Черкащини досягти перевиконання річних показників своєї роботи.
Як зазначив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Шиятий, підбиваючи підсумки роботи за 2009 рік, майже з усіх показників лісівники області перевиконали планові завдання: посадили більше лісу (2060 га з планом 2000), захисних насаджень (603 га з планом 595 га), виростили більше посадкового матеріалу, заготовили більше лісового насіння (74 261 кг з планом 54 928 кг).
– Саджанці вирощували в спеціальних контейнерах або в поліетиленових рукавах. Останній спосіб дуже ефективний. Рукав заповнюється субстратом, туди закладається насінина жолудя в розсаднику навесні, і наступного року вже пророслі саджанці дуба прямо в рукаві висаджують одразу в ґрунт, не оголяючи кореневу систему. Завдяки цьому рослина не хворіє в разі пересадки й має кращу висоту, – розповідає Василь Горда, перший заступник начальника управління лісового та мисливського господарства. – Таку технологію успішно використовує Смілянське лісове господарство.
Але головним чинником, який допоміг лісівникам досягти успіху, пан Горда вважає стабільність у роботі всього обласного господарства.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
30/10/2022
|
0
|
30/10/2022
|
0
|