Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?Новини
Передусім, говорячи про екологічну доцільність тієї чи іншої господарської діяльності у степу, варто визначитися із тим, що включає в себе власне поняття «степ».

Станом на 13 грудня 2018 року державними лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Державному агентству лісових ресурсів України, реалізовано 110 876 новорічних ялинок.

Більше новин за тегами
Статті

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство...

597
06.11.2017р.
Котел БРІК – дуже надійний котел на відходах деревини (волога тирса, тріска)
Доброго дня, шановні деревообробники!

Ми кілька десятиліть працюємо в сфері переробки деревини. Наше підприємство ТОВ «Довбиський промисловий комбінат «ЯВІР» знаходиться в Житомирській області смт. Довбиш. Тому не з порожніх слів, а в реаліях знаємо які питаннями повсякчас доводиться вирішувати працівникам лісогосподарської та деревообробної галузі.
Хотіли поділитися власним досвідом як ми обтяжливу проблему відходів перетворили в прибуток.

Ще кілька років тому тирса була глобальною проблемою для кожного деревообробного підприємства. Кожен як міг шукав шляхи як її позбутися. Сьогодні є три шляхи як вирішувати це питання.

 

  • Збитковий. Витрати на послуги, на транспорт, на утилізацію вологої тирси, тріски, обаполу.
  • Нейтральний. Домовленість з виробниками пелет, паливних брикетів, які забирають відходи переробки деревини безкоштовно або за незначну вартість.
  • Прибутковий. Навіть волога тирса, тріска, обапол є повноцінним паливом без додаткової переробки. Зникає необхідність витрачати кошти на якісне коштовне пальне (сухі дрова, брикети).

За останні 10 років ми пройшли всі кроки.

Котел БРІК дав змогу нам обрати третій варіант: ПРИБУТКОВИЙ.Це нонсенс, коли деревообробник втрачає двічі:

  • Позбувається палива (тирса, тріска, обапол) з витратами або за безцінь.
  • Натомість купляє дрова або готує якісну деревину для опалення виробничих приміщень, сушильних камер.

Котел БРІК не потребує якісного пального. Економічний котел БРІК ефективно та стабільно працює на вологій тирсі, щойно з пилорами.

Ваш чистий прибуток з відходів деревини.

Економічний котел БРІК: витрати на паливо = 0 грн.
Раніше в нас стояли твердопаливні котли інших відомих брендів, які дозволяли спалювати тільки сухі дрова. Працювати з ними було дуже затратно та клопітно. Потрібно було купувати лише сухі дрова. Якщо свіжий ліс, то необхідно десь його скласти, щоб він висох. Сохне не менше року. Потім порізати, розколоти. Закупівля і маніпуляції з сушінням і рубанням дров нам обходились приблизно в 27 000 грн. на місяць. З урахуванням сезонності близько 285 000 грн. на рік. При цьому витрати на вивіз тирси, обаполу та інших відходів деревини становили близько 5 000 грн. на місяць - це 60 000 грн. на рік.
Отже, загальна сума, яку ми витрачали на дрова та вивіз відходів складала 345 000 грн. на рік. А куди подінешся: були змушені платити доки не вирішили купити котел БРІК. В нашому випадку - два котла по 120 кВт кожен.

Сьогодні наші витрати на паливо дорівнюють 0 грн.!

Котли БРІК окупили себе за перше півріччя роботи. Ми не могли повірити, що мокра тирса без сушіння та перемішування з дровами, у своєму чистому вигляді чудово горить.
Ми встановили піролізні котли БРІК – на сьогоднішній день найкращі в лінійці твердопаливних котлів. Ви скажете, що для піролізних котлів потрібно сухе пальне. Потрібно, але не для котла БРІК. Завдяки великому об’єму камери завантаження, паливо встигає підсохнути, доки дійде до зони горіння, а там вже згорить все.
Після встановлення економічних котлів БРІК здивуванню не було меж. Одразу зникла необхідність заготівлі дров, не потрібно вивозити тирсу та обапол. Навіть волога тирса та тріска чудово горить в котлах БРІК. Кочегари взагалі розслабились, лише два рази на добу досипали тирсу в котел. На даний час у нас зовсім немає посади кочегара – ці обов’язки взяв на себе черговий сторож.Котли на тирсі інших виробників та Котли БРІК: в чому різниця?

Ми довго обирали котел, вивчали технічну інформацію, переглядали відео, знайомилися з відгуками. Ми навіть працювали на деяких котлах. І врешті решт чому ми обрали Котел на тирсі БРІК? Тому що він має безліч переваг!
Короткий огляд котлів інших виробників та котлів БРІК.


Котли на тирсі різних виробників

Котли на тирсі БРІК

Цілий комплекс ємностей, рухливих механізмів, редукторів, двигунів, шнеків і т. ін.

Єдиний корпус без рухливих механізмів, без шнеку

Потребує постійного нагляду по причині того, що один з рухливих механізмів може заклинити.

Не потребує постійного нагляду. Рухливі механізми відсутні.

Ручне регулювання роботи котла в залежності від фракції палива, вологості  і т.ін.

Автоматичне регулювання роботи котла. Надійна електроніка і витяжний вентилятор самостійно встановлює оптимальну роботу котла.

Оператор котла повинен мати високу кваліфікацію, інженерно-технічні навички

Оператор котла не потребує високої кваліфікації. Оператор завантажує паливо, а регулювання роботи котла відбуваються автоматично.

Високі вимоги до пального: однорідність, однакова фракція (щоб не заклинило шнек)

Відсутні вимоги до пального: у зв’язку з тим, що котел працює без шнека паливо може бути різним по складу та розміру.

Потребує великого по площі приміщення (габаритні розміри його 8000 х 2000 х 1800 мм)

Компактні розміри. Для прикладу котел 120 кВт має такі габаритні розміри: 2090 х 845 х 1850ммЧому ми не обрали котел іншого виробника?

Частіше за все котел, який працює на сипучому паливі (тирса, тріска) – це котел зі шнековою подачею. Можна сказати, що це цілий комплекс ємностей, рухливих механізмів, редукторів, двигунів, шнеків і т. ін.
Відповідно такі котли мають великі габаритні розміри, тому що там є бункер для пального, камера попереднього спалювання та окремо сам котел.
Пальне для таких котлів повинно бути чітко певного розміру. Якщо шматочки більші ніж припустимий розмір 30мм, то може заклинити шнек подачі палива. Не тільки великі шматки можуть заклинити шнек, а й спресоване або мокре дрібне паливо може спровокувати затор.

Для усунення такої проблеми, пропонується купити пристрій для автоматичного розклинювання шнеку подачі сипучого палива. До речі, він не йде в комплекті, а продається як окрема «опція».
В таких котлах є ще «маленький нюанс», який зазвичай замовчують виробники. Котли зі шнековою подачею можуть загорітися. Справа в тому, що паливо, яке подається в камеру попереднього спалювання, знаходиться в шнеку безпосередньо в зоні горіння. Можете собі уявити таку картину, коли у вас починає горіти бункер.
Знову ж таки окремо купується вузол автоматичного гасіння вогню у коробі шнеку з автономним живленням. Загальна вартість котла та додаткових пристроїв вражає свою загальною вартістю.


Для обслуговування котла зі шнековою подачею необхідно мати спеціально навчений персонал з інженерно-технічними навичками. В конструкції такого котла встановлені редуктори, мотори, шнеки, заслінки та інші рухомі частини. Все це постійно потрібно змащувати, регулювати та ідеально вичищати щоб не заклинило. І все одно ці механізми мають властивість виходити з ладу, як завжди в самий відповідальний момент.
Споживання електроенергії всіма пристроями та додатковим обладнанням котла не менше ніж 1,5 кВт за годину. Це коштує ще приблизно 2117 грн. щомісяця.

Чому ми обрали котел БРІК?

Паливо для котла БРІК може бути будь-якої фракції. Одночасно в паливний бункер можна помістити дрова, тирсу, тріску, обапол в будь-якій пропорції або у 100% об’ємі.
Немає шнеку – немає проблем.

В конструкції котла БРІК відсутні рухливі частини, двигуни, редуктори, заслінки – не має потреби в ручному регулюванні роботи котла.
Терморегулятор та витяжний вентилятор європейських виробників забезпечує стабільну, високоефективну роботу економічного котла БРІК в автоматичному режимі.  При цьому електроніка котла БРІК споживає на максимальному навантаженні не більше ніж 0,14 кВт за годину.

Дим з труби не виходить, лише пара. Відбувається повне згоряння палива. Це дійсно економічний котел.
За результатами досліджень КПД котла БРІК становить 91%. І ми по факту бачимо результат.
Наша потреба в генерації тепла: для виробничих потреб, для роботи сушок деревини, для опалення приміщень.


Раніше у нас працювали 5 котлів різних виробників

Тепер у нас 2 котла BRICK XL120

Виробники «на папері» заявляли таку їх потужність:
120 кВт + 80кВт + 90кВт + 80кВт + 80кВт

Виробники заявляли таку потужність:
120 кВт + 120 кВт

Сумарна потужність: 450 кВт

Сумарна потужність: 240 кВт

Замість колишніх 5-ти котлів різних виробників сумарною потужністю 450 кВт ми встановили 2 котла БРІК по 120 кВт кожен (сумарно 240 кВт). І нам вистачає тепла. Тому що економічний котел БРІК дійсно генерує 120 кВт не віртуальних, а реальних!

Котли БРІК працюють цілодобово і без вихідних в котельній нашого деревообробного підприємства. Адреса: Житомирська обл., смт. Довбиш. Ви завжди можете приїхати та на власні очі побачити як працюють економічні котли БРІК на вологій тирсі (також сира тріска та обапол).

Телефонуйте, щоб задати додаткові питання та почути свіжі відгуки стосовно роботи економічного котла: (067)410-41-34.
Ознайомитися з різними моделями Котлів БРІК можна на сайті виробника: https://kotel-na-drovah.com.ua

З повагою, ТОВ «ДПК «Явір» (Компанія «Запах Дерева»).


Теги та ключові фрази
купити котел брік на 18 к в т, Котел піролізний у довбиші цена, котли брік виробник, https


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   вагонка киев цена
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua frezycnc.in.ua