Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Последние новости
Последние новости
Кто ест кто
12.10.2011р.

С подачи Госагентства лесных ресурсов Украины с начала сентября...

На гослесах Латвия заработала более 50 миллионов латов
04.07.2011р.

В 2010 году оборот компании, управляющей государственными лесами предприятия...

Что представит компания Wood-Mizer на выставке DREMA в Познани, 29 марта – 1 апреля
09.03.2011р.

Компания Wood-Mizer сообщает, что на выставке DREMA в польском городе Познань впервые...

Трелевочные захваты
16.02.2011р.

Одним из самых эффективных средств для сбора и подтрелевки древесины, являются,...

Нова вартість послуг порталу
08.02.2011р.

З 15 березня зросте вартість послуг порталу, а також буде введено ліміт на...

Опрос
Опрос
Опрос

Мораторий на вывоз кругляка хотят отменить, а в Вы за или против?

Ваш помічник
Ваш помічник
3526
07.11.2007р. |
Чим встелюють підлогу?

Паркет є одним із дорогих частин інтер’єру. Комбінація планок створює різноманітні візерунки, які давно почали використовувати, але і досі популярності не втратили. Натуральна деревина вносить частинку живої природи.

Текстура самого деревина, створена природою, не піддається впливу часу і деревний паркет багато років радує людське око. Популярність сучасного паркету пояснюється також тим, що він має дуже багато різновидностей: щитовий паркет і паркетна дошка, художній паркет, паркет із масиву, паркетні щити як із натурального дерева, так і деревинних плитних матеріалів, покриті полімерними ламінатами чи спеціальними лакофарбовими матеріалами.

Останнім часом на ринку з’явилося багато покриттів, основою яких є стружкові чи волокнисті плити, покриті синтетичними полімерними плівками. Однак не дивлячись на постійний ріст асортименту різної продукції для підлоги, паркет займає стабільну позицію лідера.

Для виготовлення паркету в основному використовують такі породи, як дуб, ясень, граб, береза, морений дуб, клен, бук, черешню тощо. Крім традиційних варіантів, на ринку можна знайти і широкий спектр тропічних порід: бамбук, акажу, мербау, махагані, белау, мерсава та ін., які проростають в Африці і східній Азії.

Штучний паркет – окремі планки, на крайках яких є паз і гребінь. Розміри планок можуть змінюватися в відносно широких межах: довжина 150-500 мм (з кроком 50 мм), шириною 30-90 мм (з кроком 5 мм) та товщиною 15-20 мм. Міцність готової конструкції уже задана на етапі виготовлення окремих елементів. Відповідно до європейських стандартів, наші виробники поділяють паркет на 4 класи. Клас Select представляє собою відбірний матеріал зі структурою і відтінками, які не мають помітних відмінностей. Паркетні планки не допускають заболоні, сучків тощо. Паркетні планки класу Natur мають колір заданий звичайним ростом. Тут не допустимі великі розбіжності в структурі та кольорі. Паркетні планки класу Gestr допускають тверду заболонь, здорові сучки, які зрослися і не виступають групами. Колір і структура планок класу Rustical утворюють живий образ. Паркет цього класу відрізняється різнобарвністю відтінків. Клас паркету визначає і його ціну. Наприклад, коли Rustical з дуба товщиною 22 мм коштує 16 ум. од., то Select коштуватиме 33 ум. од за 1 м2.

Художній паркет

Паркетна дошка відрізняється від штучного паркету своїми розмірами. Довжина її складає 600-2500 мм, ширина 65-200 мм. Цей вид паркетної продукції є найвишуканішим матеріалом для дерев’яної підлоги. Масивна паркетна дошка поєднює в собі переваги штучного паркету (міцність, довговічність) і підлошної дошки (технологічність). Вартість паркетної дошки з дуба товщиною 22 мм коштує від 25 до 55 ум. од за 1 м2.

Щитовий паркет отримав свою назву із-за форми, функціональних особливостей і відповідного методу укладання. Паркетний щит складається із двох шарів. Основу виготовлено із низькосотрної деревини, а верхній шар з цінних порід. Паркетні щити можуть бути таких розмірів: 400х400, 600х600, 800х800.

Художній паркет характеризується тим, що більшість його елементів має різну форму. За рахунок підбору кольору, породи деревини а також вкраплень вузьких пластин-прожилок різного кольору викладається художній орнамент або рисунок. Можна отримувати цілі картини на підлозі, які називаються палацовим паркетом. Це найбільш складний в виготовленні вид паркету. Наприклад, розетка діаметром 1,5 м із палацового паркету коштує 1987 ум. од.

Ламінований паркет має такий же звичайний вигляд, але забезпечує значно кращий захист від зношення. Підлога із деревоволокнистої плити високої щільності покрита шаром акрилу є класичною ламінованою підлогою. Завдяки процесу спеціальної обробки на ламіновану підлогу може бути спроектовано будь-які особливості структури поверхні, а зовнішній вигляд поверхні може змінюватися від глянцевого до матового.

Якість штучного паркету контролюється в основному ДСТУ 3819-98 і ГОСТ 862.1-85. В даних нормативних документах регламентуються допустимі деревні вади, допуски, чистота обробки, кривизна поверхні та ін.

На Україні налічується понад 100 виробників паркетної продукції, не враховуючи невеличкі паркетні цехи, де виготовлення паркету проводиться без спеціального обладнання. Нині багато держлісгоспів виготовляють паркет, маючи спеціальні високопродуктивні лінії провідних італійських та німецьких фірм Schroeder, Fischer, Weinig, A.Costa, Griggio та ін. Найбільшими виробниками паркету в Україні вважаються група компаній “Дім паркету”, компанія “ІнексУкрПаркет” (обидва з Києва), підприємство “Кленовий лист” (м. Кременчук, Полтавської обл.), ТзОВ “Пирятиндрев” (м. Пирятин, Полтавська обл.) ТзОВ “Едельвейс” (с. Соломоново, Закарпатської обл.). Компанії “Дім паркету” та “ІнексУкрПаркет” неодноразово приймали участь у провідних європейських виставках виставляючи свою елітну продукцію європейської якості.

Загалом в Україні з кожним роком зростає кількість житлового будівництва, що тягне за собою зростання споживання покрить для підлоги. Нарощують свої потужності як досвідчені виробники так і виникають нові підприємства чи паркетні цехи.

Михайло КОВАЛЬЧУК.

Газета "Деревообробник"

Теги и ключевые фразы
dbhj,ybr gfhrtne cjkjvjyjdj, ціна на паркетну дошку на закарпатті від виробника, підлоги з деревоволокнистої плити, художній паркет виготовлення відео, масивна паркетна дошка дсту 3819-98, паркетна дошка закарпаття ціна, ціни на паркетну дошку у закарпатті, виробник паркет закарпаття, паркет на закарпаття, яка вартість ламінованої підлоги в полтаві


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати   Інші статті
20.07.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

18.03.2011р.

Достатніх обсягів лісосировини й справедливої ціни на неї!

Цього вимагають від організаторів аукціонних торгів вітчизняні деревопереробники. Нинішні умови проведення аукціонів із продажу необробленої деревини, які створило Державне агентство лісових ресурсів України, не тільки не спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, а й загрожують руйнівними наслідками для деревообробної та меблевої галузей країни

Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При использовании материалов ссылка на www.derevo.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.
kremen-decor.com.ua