Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опрос
Опрос
Опрос

Мораторий на вывоз кругляка хотят отменить, а в Вы за или против?Новости
Закарпатський ліс — коштовна скарбниця України. Ліси займають 51,2 відсотка території області. Це найвищий показник в Україні. Але це й найбільша відповідальність за збереження цього...

Компания Мегарес больше 10 лет представляет на рынке Украины итальянскую фабрику производителя сушильных камер для дерева Termolegno. Сушильное оборудование Termolegno, которое мы монтируем и...

Більше новин за тегами
Статьи
Серія LT70 19.03.2010р.

Продовжуємо ознайомлювати читачів із горизонтальними розпилювальними верстатами компанії Wood-Mizer

Більше статей за тегами
15716
14.05.2018р.
В Івано-Франківському управлінні підсумували діяльність лісогосподарських підприємств за І квартал 2018 року
В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання колегії. Начальники відділів за напрямками діяльності підсумували господарсько-фінансову діяльності лісогосподарських підприємств за перший квартал 2018 року.

 

У І кварталі 2018 року за результатами фінансово-господарської діяльності лісогосподарських підприємств отримано 196 млн грн чистого доходу від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг. За 1 квартал підприємства області сплатили до зведеного бюджету 62,5 млн грн.

Річне завдання з відтворення лісів сформовано в обсязі 2175 га. Відповідно до виробничо-фінансового плану з запланованого річного створення лісових культур в обсязі 760 га вже посаджено 751 га. Посадку лісових культур закінчили всі підприємства Івано-Франківського ОУЛМГ.

Доповнення лісових культур створених у попередні роки проведено в обсязі 411 га. Закладку розсадників - на площі 3,27 га при запланованих на весну 2.7 га.

За І квартал лісогосподарськими підприємствами заготовлено та закуплено 846 кг насіння, з яких 112.5 кг модрини та 701 кг ялини.

Державною лісовою охороною лісогосподарських підприємств управління протягом чотирьох місяців 2018 року виявлено в лісах 220 м3 самовільних рубок на суму 1,0 млн грн. Відшкодовано 76 тис. грн., решту справ передано до правоохоронних органів на розслідування та встановлення порушників. За результатами весняної ревізії притягнено до дисциплінарної відповідальності 92 працівники та одного працівника звільнено з роботи.

За 1 квартал 2018 р. підприємствами управління від усіх видів рубок заготовлено 221,1 тис. куб.м. деревини. Обсяг заготівлі зменшився в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 5,3 тис.куб.м.

Деревина лісогосподарськими підприємствами Івано-Франківського управління поставлялась виключно на потреби внутрішнього ринку. Реалізацію необробленої деревини підприємства управління для деревообробників проводять на відкритих біржових аукціонах, де у 1 кварталі було виставлено 142,76 тис.куб.м і продано 128,33 тис.куб. м деревини.

Головний спеціаліст з охорони праці відділу лісових ресурсів, голова Івано-Франківської обласної профспілкової організації працівників лісового господарства Ігор Хомишин зауважив, що у минулому році підприємствами придбано спецодяг та спецвзуття на суму 2 млн грн. У той же час не всі лісгоспи своєчасно забезпечують придбання сертифікованого спецодягу та взуття згідно вимог євростандартів.

До початку пожежонебезпечного періоду Івано-Франківське управління видало наказ «Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2018 року», лісгоспами розроблені мобілізаційно-оперативні плани гасіння лісових пожеж, склад сил і засобів, які погоджені з підрозділами управління по НС у районах та затверджені у районних державних адміністраціях.

Лісогосподарські підприємства здійснюють постійний цілодобовий моніторинг пожежної ситуації, цілодобове чергування лісової охорони в лісництвах і лісгоспах, облаштовують мінералізовані смуги для недопущення переходу пожежі в ліс, проводять спільні з міліцією органами місцевого самоврядування патрулювання лісів особливо у місцях масового відпочинку населення, облаштовують нові місця відпочинку та ремонтують існуючі.

На даний час у мисливських угіддях Івано-Франківської області триває «сезон тиші». Проводиться лише регулювання чисельності шкідливих хижаків (за окремими дозволами), та діагностичний відстріл тварин на африканську чуму свиней та пташиний грип.

Проекти лімітів добування копитних тварин на новий мисливський сезон пройшли погодження в Мінекобезпеки, й орієнтовно до кінця травня 2018 року будуть затверджені остаточні ліміти.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

http://www.ifforestry.gov.ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При использовании материалов ссылка на www.derevo.info (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.
kremen-decor.com.ua