Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Теги порталу
Теги порталу
Ви ще не пробували шукати інформацію за тегами?
У нас це зручно
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Виставки
Виставки

7-10 червня 2022 року

Україна м.Львів,
вул. Стрийська, 199 (АРЕНА ЛЬВІВ)
Вся інформація за тегом
Паливні брикети
Паливні брикети є гідною альтернативою традиційним видам палива, таким як вугілля, солярка та дрова. Єдиним конкурентом Паливних брикетів може бути природний газ, що подається по трубопроводу.

Паливні брикети представляють собою прямокутної форми пресовані відходи деревного виробництва. За кордоном паливні брикети широко використовуються як паливо для автоматизованих котелень, промислового та побутового рівня, за рахунок екологічної складової , володіють значною теплотворністью, дешеві порівняно з вугіллям. Паливні брикети особливо популярні в Країнах Європейського союзу: Данії, Австрії та Швеції. Ці країни також є лідерами в області виробництва обладнання з використання (спалювання) паливних брикетів.

Сировиною для виробництва баливних брикетів в нашій країні служать хвойні породи, проте найкращі брикети виходять із сировини листяних порід (однак це вимагає обладнання більш високого класу).

Вологість баливних брикетів складає 5-6%, що дозволяє їх з успіхом використовувати в піролізних котлах. Щільність брикетів 1,11 і тому вони тонуть у воді.

Енергія: Залишок вологості Зола, попіл (середня) Щільність 
max 4807 кКал / кг max 6,0% max 0,51% 1,11 г/см3 
Статті, що містять тег паливні брикети
12.04.2010р.

Відходи: подрібнили, спресували, спалили

Утилізації відходів зараз стала глобальною проблемою людства. З'являються нові технології виробництва, промисловий світ інтенсивно розвивається. Але найгірше те, що технології утилізації відходів розвиваються набагато повільніше, ніж нововведення у виробництво. А в нашій країні донедавна особливо й не замислювалися над тим, як утилізувати відходи свого виробництва.

18.12.2009р.

Котли від «Волинь-Кальвіс»

Спільне українсько-литовське підприємство ТзОВ «Волинь-Кальвіс» було створене у 2006 році в м. Ковелі Волинської області. Всього за два роки його продукція – опалювальні котли – стала користуватися значним попитом у всій Україні, про що свідчать численні представництва: три у Києві, два у Львові й одне у Львівській області, по два у Сумах і в Івано-Франківську, по одному в Ужгороді, Рівненській області, Маріуполі, Дніпропетровську, Черкасах, Чернігові, Житомирі, Донецьку та Луцьку.

19.12.2008р.

Особливості утворення, переробки та утилізації деревних відходів

Однією з найбільших проблем, яка в останні роки особливо гостро постала перед усіма сферами світової економічної системи, є утворення значних обсягів різнотипних відходів, а отже і необхідність їх зберігання, перероблення та утилізації.

16.12.2008р.

Безвідходні технології деревопереробки

Нові технології забезпечують ефективну переробку відходів (тирси, стружки, тріски) та виробництво із них конкурентоздатних конструкційних матеріалів (бруси, балки, панелі, рамні конструкції та інше), що дає безпрецедентний ефект – 100 м3 конструкційних матеріалів із 100 м3 відходів.

Більше статей за тегами
Ваш помічник
Ваш помічник
Компанії
  ІРС Україна, Львівська обл.
Деревообробне обладнання
  ЕКО ДОК Україна, Рівненська обл.
Щити
Новини за тегом паливні брикети

Через дефіцит деревної стружки і лушпиння соняшника 80% українських виробників паливних брикетів і пеллет на даний момент повністю призупинили свою діяльність

Більше новин за тегами
вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua