Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Теги порталу
Теги порталу
Ви ще не пробували шукати інформацію за тегами?
У нас це зручно
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Вся інформація за тегом
Фрезерний верстат
Фрезерні верстати - це деревообробні або металорізальні верстати, які класифікуються за видом обробки. 

Конструкція і принцип дії фрезерних верстатів 

Вони використовуються для того, щоб за допомогою фрези обробляти плоскі та фасонні поверхні, тіла обертання та інші заготовки.  У процесі фрезерування фреза разом зі шпинделем фрезерного верстата робить обертовий (основне) рух, а закріплена на столі заготовка - рух подачі (прямолінійний або криволінійний). 
Управління фрезерних верстатів буває:  ручне, автоматизоване або із застосуванням системи ЧПУ. 

Допоміжні операції

Рух фрези завжди є головним. Допоміжними рухами, необхідними для підготовки до різання, є:  настройка і налагодження верстата,  управління верстатом,  закріплення та звільнення деталі та інструменту,  підвід інструменту до оброблюваних поверхнях і її відведення,  рух приладів для автоматичного контролю розмірів.  Всі вони можуть бути як автоматичними, так і ручними. 

Основні види фрезерних верстатів 
Горизонтально-фрезерні консольні верстати - з горизонтальним шпинделем і консоллю, універсальні - з поворотним столом,  широкоуниверсальні - з додатковими фрезерними головками,  вертикально-фрезерні верстати - з вертикальним шпинделем, в тому числі консольні,  бесконсольні - верстати з хрестовим столом,  з пересувним порталом,  широкоуниверсальні інструментальні верстати - з вертикальною робочою площиною основного столу і поперечним рухом шпиндельних вузлів,  копіювально-фрезерні верстати,  фрезерні верстати безперервної дії - у тому числі карусельно-фрезерні,  барабанно-фрезерні, копіювально-фрезерний верстат

Статті, що містять тег фрезерний верстат
30.12.2009р.

MDF чи ДСП?

Навіть людина, яка немає нічого спільного до виробництва меблів, знає, як виглядає торець плити – площина обклеєна крайкою. З моменту використання ДСП для виробництва меблів і до останнього профіль торця плити завжди залишався прямолінійним. Може настав час запровадити нові тенденції і урізноманітнювати зовнішній вигляд меблів не тільки завдяки фасадам і додатковим аксесуарам?

24.12.2009р.

Виробництво ламінованих фасадів із MDF

В одному із народних прислів’їв говориться, що зустрічають за одежею, тобто перше враження про людину складається за її зовнішнім виглядом. Те саме можна сказати і про меблі, адже одним із критеріїв, якими людина керується при купівлі меблів, є їх зовнішній вигляд. А для корпусних меблевих виробів ― це фасади.

04.12.2009р.

Новинки від Z-GROUP

Компанія Z-GROUP розробляє та виготовляє обладнання для меблевої і деревообробної промисловостей.

08.04.2009р.

Вікна від „Квін-Свіг”: широкий вибір

Однією із провідних компаній з виробництва вікон є київська компанія „Квін-Свіг”. Її цехи оснащені висококласним обладнанням.

Ваш помічник
Ваш помічник
Компанії
  Компанія САН Україна, Київська обл.
Деревообробне обладнання
  Станкопром Україна, Харківська обл.
Деревообробне обладнання
Новини за тегом фрезерний верстат

Артель ЛТД выпустила 400 станок серии фрезерных станков с ЧПУ АртМастер. Станки нашли своего потребителя в 21 стране мира.

вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua