Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Теги порталу
Теги порталу
Ви ще не пробували шукати інформацію за тегами?
У нас це зручно
Опитування
Опитування
Опитування

Мораторій на вивіз кругляка хочуть відмінити, а в Ви за чи проти?

Вся інформація за тегом
Циклон
Статті, що містять тег циклон
26.03.2010р.

Аспірація на виробництві: практичні рекомендації

Не буду приховувати, спочатку мав на меті написати рекламну статтю. Але, по-перше, стружкопорохотяги групи компаній «ГОРЛУШ КО» відомі і добре себе зарекомендували й без маркетингових хитрощів переважно завдяки багаторічній сумлінній роботі підприємства). А по-друге, на цю тему останнім часом з'явилося багато публікацій у стилі «що бачу, те співаю».

25.12.2009р.

Переваги, які помітно відразу

Поряд з традиційним обладнанням для виробництва паливних брикетів, пелет та ековати на українському ринку з’явилося нове устаткування – диспергатори. За свій винахід у 2002 році на Всесвітній виставці інновацій, винаходів та нових технологій (Брюссель) його розробники були нагороджені бронзовою медаллю, а в 2003 році на Міжнародному конкурсі винахідників (Париж) – срібною.

10.03.2009р.

Раціональна організація теплопостачання підприємств

Проблема енергозбереження в нашій країні нині дуже актуальна: енергоємність ВВП України в кілька разів перевищує рівень країн Західної Європи та США, що, своєю чергою, негативно позначається на конкурентоспроможності українського бізнесу на світових ринках. Проте ще є великий невикористаний потенціал для зниження витрат за рахунок економії у споживанні енергії.

15.07.2008р.

Економічна сушарка для волокон

У виробництві ДВП на сушіння деревних волокон припадає витрата найбільшої кількості енергії. Schenkmannpiel-Engineering-GmbH 1996 р. розпочав пошук шляхів скорочення енергозатрат на цей процес, використовуючи замкнутий цикл гарячого пару. Мета – сконструювати екологічну сушарку без вихлопних газів, повертаючи сушильний агент і не ризикуючи при цьому втратити надійність.

Ваш помічник
Ваш помічник
Компанії
  Атаманчук Україна, Київська обл.
Вживане деревообробне обладнання
  ТОТАН-Групп Україна, Київська обл.
Деревообробне обладнання
Новини за тегом циклон

Производство биотоплива (пеллет, брикетов) из опилок, щепы, стружки и т.д. решает проблему деревообрабатывающих предприятий – утилизацию отходов, а также биотопливо является...

вагонка киев цена проектуємо сушильні камери
При використанні матеріалів посилання на www.derevo.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.
kremen-decor.com.ua